Банки України

Чи вигідно купувати в кредит нерухомість за кордоном

Ймовірно, багатьом відомо, що іноземці набувають будинки і квартири в Німеччині набагато частіше, ніж самі громадяни цієї країни, які віддають перевагужитло орендувати. Подібна ситуація, безумовно, є аномальною, тому німецьким урядом розроблена система заохочень для покупців житла? це можуть бути щорічні субсидії або одноразова державна допомога, при погашенні якої відсотки з власника квартири не стягуються.

Крім субсидій покупець житла може скористатися послугами іпотечного кредитування? умови, пропоновані німецькими банками, вигідні, а найголовніше? лояльні до різних верств населення. Іпотека доступна не тільки великим бізнесменам, але й пересічним службовцем, пенсіонерам, і навіть дрібним підприємцям. Форми кредитування в кожному випадку різні, ставка по кредиту коливається в межах 5-7% річних.

  Як правильно не віддавати кредит, Стардог! s

Якщо зарубіжна нерухомість купується в кредит, позичальника в першу чергу цікавлять схеми його погашення. У Німеччині таких налічується чимало, незмінним залишається розмір першого внеску, що становить 25% від вартості покупки. Наприклад, самі німці можуть скористатися кар’єрних схемою виплати кредиту, відповідно до якої розміри виплати збільшуються у міру підвищення заробітної плати позичальника. Особи, які розраховують на отримання спадщини, нерідко вибирають накопичувальну схему, за якою погашення кредиту може проводитися зовсім невеликими сумами, але лише до пори до часу: якщо отримати спадщину або виграти в казино позичальникові так і не вдалося, банк має право конфіскувати придбане в кредит житло. Більш безпечна лінійна форма погашення, за якою виплати обумовлених сум і відсотків по кредиту проводяться щомісячно або, як варіант, один раз на рік.

  Як заощадити на кредитній карті за кордоном? - Статті та Поради - кредити, вклади, іпотека, новини банків від

Для бажаючих придбати нерухомість у Німеччині в кредит пропонуються також послуги іпотечного страхування. Це може виявитися досить корисним у разі втрати роботи і дозволить при необхідності переоформити кредит на менш дороге житло. Втім, якщо знайти роботу протягом року не вдасться, є ризик позбутися житла зовсім, зате відсотки по кредиту виплатить за вас страхова компанія.

  Як отримати золоту кредитку

Categories: Без рубрики

Comments are closed.