Банки України

Курси валют

Найбільші банки

Кредитно-касовий офіс «Черемховский»

Кредит-це добровільна справа кожного!! Хлопці, ну погодьтеся, що ніхто нікого за рукав не тягне, це ваш вибір оформитикредит чи ні. У кожного банку свої умови. Не подобається-йди в інший! У вас же є мова, запитаєте фахівця якщо що то не зрозуміло. Якщо вас не влаштовує переплата, навіщо тоді вобще підписувати документи? Я сама є клієнтом цього банку г.Сов.Гавань, дуже задоволена. Так, можливо не у всіх містах такі співробітники як у моєму, напевно нам пощастило трохи більше)))

Совкомбанк нав’язує страховку саме в СК ЗАТ «АЛІКО». При оформленні споживчого кредиту не доводять до позичальника повну і достовірну інформацію про те, що якщо не будеш страхуватися на їх умовах, то кредиту не отримаєш! Крім того суму страхової премії включають в основний кредит, а потім на отриману з двох складових суму нараховують відсотки.

Являюсь вже п’ять років, клієнтом Совкомбанк, брав побутову техніку, комп’ютер, готівкові гроші, все платив справно, тут вирішив взяти ще гроші, але отримав відмову, прийшов через місяць, знову відмова, прийшов ще через місяць знову відмова, прикро млинець відсоток у них не маленький, наскільки я їм прибутку приніс, а вони відмову, мені вже і гроші не потрібні, а я все їх долблю кожен місяць заради принципу.

банк ідіотський данімалі місяць після онлайн заявки прийдіть візьміть 50000 всі схвалене прийшла послали на х відмова банк дзвонить знову приходите я кажу була відмова прийшов який відмова навіть заявки непоступало просто оператору невподобаних я і все це не банк шарашкіна контора

  Автоматична торгівля в форексі

Велика заздрісна сім’я, яка жалять один одного, виносять все на клієнтів і лізуть куди не просять, невиховані, зарозумілі, заздрісні хабалки, не всі, але трапляються. Залишила хороше враження тільки дівчина брала внесок, ввічлива, приємно поговорити, подальше знайомство з співробітниками банку залишає бажати кращого, якість роботи і дотримання умов договору відсутній, гірше банку не бачила, куди дивиться відділ кадрів. так скоро всі клієнти розбіжаться!

Совкомбанк кострома-головний офіс. Не виконують умов договору, не зберігають таємницю вкладу, з вигляду солідний банк, а серед співробітників повний бардак, анкетні дані вкладника використовують не за призначенням, поширюють інформацію.

Огидний банк. Співробітники норовлять нахаміть.Но коли пригрозили, що напишу скаргу, стають дуже привітними і доброзичливими. Як пишуть в Ощад-клієнт завжди правий, ось і доводиться втовкмачувати цим недалеким дівчатам прописну істину. Брала телевізор дорогущий через них, нервів вимотала неміряно. Більше ноги моєї в цій забігайлівці НЕ будет.Говно банк, це точно.

БАНК ПОВНЕ ГОВНО, відстій!! НУЛЬ за десятибальною шкалою!! НЕ БЕРІТЬ ТАМ ГРОШІ! ОБДІРУТ як липку!! взяла 80 тисяч НЕ витратила рубля віддала залишилася винна ще 28 тисяч хоча рубля не витратила.

  Кредитні карти Visa в Пермі

одного співробітника знаю, колишня моя колега, недалека дівчинка, хамка, скрізь де працювала провертає мохінаціі з грошима. як її взяли не розумію. працює менеджером з обслуговування клієнтів у п. Новобурейський.

Банк нормальний і відсоток як у всіх комерційних банків, слухати треба коли говорять а не клацати особою по різних сторонах і думати відразу а то оберешся чужі і на час а отдаещ свої і назавжди потім шкода стає

Банк нормальний і відсоток як у всіх комерційних банків, слухати треба коли говорять а не клацати особою по різних сторонах і думати відразу а то оберешся чужі і на час а отдаещ свої і назавжди потім шкода стає

Огидний банк. Відмовляють у видачі кредиту з необ’яснімми причин, при цьому досить велика офіційна зарплата, нерухомість на праві власності, утриманців немає і тп. Андеррайтери-недотепи несусвітні

Я працювала в цьому банку в Краснодарському краї, все було добре, поки не прийшло нове керівництво. Після його приходу, в червні 2011 року, працювати стало неможливо. Людина дуже обмежений …… і схоже ображений життям.

Читати огидно. Як люди, які виражаються практично матом, ображають співробітників органи зації можуть говорити про якийсь культурі? Я є клієнтом банку, третій кредит сйчас виплачую і дуже задоволена. Відсоток, звичайно не маленький, але шановні з вас і документів мінімум. За маленьким відсотком потрібно йти в сбер, тільки з собою ще візок документів прихопити. А страховка … договір треба читати в офісі, а не тоді, коли приходить час розплачуватися.

  Конференція `Комерційна нерухомість: ризики, рентабельність, розвиток`

Та ні ви неправі банк нормальний та й працівники відмінні а з приводу страховки те що вона велика це все із за таких людей як ви Каторі думають а не знайдуть не платитиму а банк щоб перестрахуватися від дибілів зробив страховку якби всі платили справно то й страховки б не було так що це завіт він народу на скільки він добрасовесний. якщо з приводу великої% ха да ви напевно в перші берете кредити і неумеет користуватися грошима.

Самий огидний банк з яким доводилося працювати!!!! Співробітники створюють проблеми клієнтам штучно а потім починають штрафовать.Будьте гранично уважні з цим банком! А найкраще не зв’язуйтеся з ним!

Інформація про головному офісі

Останні коментарі

Categories: Без рубрики

Comments are closed.