Банки України

Gamma-IC відгуки

Ось і настав день, коли у нас з’являються кошти, які можна назвати інвестиційним фондом сімейного бюджету! Хочеться швиденько закріпити успіх і природно примножити їх … бажано і природнобез якого або ризику!? … Звичайно в банк?! Але банк обіцяє максимум 8-10% річних … — це безумовно образливий відсоток. Але є зараз інтернет і є в ньому так звані інвестиційні фонди або точніше довірче управління. Та в них ризики вище ніж у банку, але і відсоток прибутку на порядок вище. Потрібно тільки правильно вибрати інвестиційний фонд, і такий є, — це Gamma-IC, відгуки про яку дуже позитивні. Та ця компанія і в рекламі то сильно не потребує, вона просто добре і надійно працює, приносячи своїм інвесторам 8-12% доходу на місяць, гарантує збереження депозиту і мінімум ризиків.

  Через п'ять років кредитна платоспроможність росіян може вичерпатися Юрій Звягін Андрій Козлов: Споживче кредитування зростає разом з ризиками "Російська газета Якщо споживче кредитування в Росії буде розвиватися нинішніми темпами ще п'ять років, можливо, банкіри наткнуться на межі фінансових можливостей населення, заявив перший заступник голови Центробанку Андрій Козлов. Одночасно з бурхливим зростанням споживчого кредитування в банківській системі різко зростають ризики. Пов'язано це насамперед з відсутністю ефективних систем збору і поширення кредитних історій, пояснює Андрій Козлов

Я зареєструвався в на початку 2013 року під номером 8485, а зараз в жовтні інвесторів вже під 40 000 набралося, цей показник так само в коментарів не потребує. У середньому 10% на місяць, — це дуже навіть нормально. Мій депозит в компанії (8485 рахунок) становить 20% особового інвестиційного фонду.

  Автомобілі У Кредит> Авто У Кредит Абсолют Банк

З ГАММА співпрацюють близько 16 професійних трейдерів з великим стажем роботи на ринку Forex. У всіх трейдерів різна стратегія торгівлі, різні інструменти і різні валютні пари. Цим досягається гарантії успішних торгів загалом, якщо навіть у декількох трейдерів будуть негативні результати. Такого роду портфельне інвестування дозволяє мінімізувати ризики.

Gamma Investment, як би за нас інвесторів вже справила диверсифікацію ризиків наших вкладів, створивши оптимальний, безризиковий інвестиційний портфель. 16 трейдерів застосовують різні торговельні стратегії, різні інструменти, різні валютні пари, — це і є мінімізація ризиків у довірчому управлінні.

  Хеджування ризиків

Якщо сума вкладу не збільшена до 5000 рублів, то зняти вклад можна тільки через пів року. А якщо перевищила 5000 рублів, то план автоматом стає * Стандартним * і безстроковим, а якщо менше 5000 рублів, то закривається і виводиться на рахунок клієнта.

Додати коментар

Categories: Без рубрики

Comments are closed.