Банки України

Кредити Газпромбанку

Газпромбанк за обсягом активів займає 2 місце в Росії. За підсумками минулого року, Газпромбанк входить до 1000 найбільших банків світу і займає 3 місце серед банків Центральної та СхідноїЄвропи. Основним напрямком Газпромбанку є надання фінансових послуг підприємствам реального сектору економіки: газової, хімічної промисловості, машинобудування та оборонного комплексу. Так само Газпромбанк володіє своєю мережею банкоматів в Київі і містах Росії.

Газпромбанк — кредити фізичним особам

Споживчий кредит Газпромбанку — безвідсотковий кредит фізичним особам на придбання товарів у розстрочку в певних торгових організаціях, які є партнерами банку.

  Чи є зараз вигідний кредит на авто - Вітебський форум

Газпромбанк автокредит «Стандартний» — кредит на купівлю нового або вживаного автомобіля іноземного (на термін до 5 років) або вітчизняного (на термін до 3.5 років) виробництва у вітчизняній або іноземній валюті з початковим внеском до 10% вартості автомобіля та процентними ставками від 10.5 річних у рублях і від 9% в доларах США.

Авто кредит Газпромбанку «Солідний» — кредит терміном до 7 років з початковим внеском від 0% вартості на придбання автомобіля однієї з наступних марок: «Audi», «Volvo», «Infiniti», «Jaguar», «BMW», «Toyota», «Subaru», «Jeep», «Mercedes-Benz», «Lexus», «Mazda», «Dodge», «Land Rover,» Nissan «,» Chrysler «.

  Газпромбанк - Банки Росії - Кредитні картки, кредит готівкою, кредит без довідок, експрес кредит готівкою, гроші в кредит. Кредит-Топ.ру

Газпромбанк — кредити корпоративним клієнтам

Короткостроковий кредити Газпромбанку — кредити на поповнення оборотних коштів і на торгово-закупівельну діяльність на строк до 12 місяців, під відсоток до 17% річних у рублях і до 12.5% ??річних в іноземній валюті.

Овердрафт — видача кредитів у межах відкритої кредитної лінії на оплату поточних платіжних зобов’язань клієнта, строком на 14 днів, процентною ставкою 12% річних в російських рублях.

Інвестиційні кредити — кредити на будівництво нових об’єктів і оновлення технічної бази підприємств з відсотковою ставкою до 28% річних у рублях і до 15% річних в іноземній валюті.

  Де взяти кредит в Іжевську, Банки Іжевська

Кредити Газпромбанку 24 у Київі. Адреси:

Кредити Газпромбанку в Львові

Кредити Газпромбанку в Екатеринбур

Кредити Газпромбанку в Новосибірську

Кредити Газпромбанку в Краснодарі

Кредити Газпромбанку в Нижньому Новгороді

Кредити Газпромбанку в Уфі

Знаходять:

  • львів газпромбанк адреса
Categories: Без рубрики

Comments are closed.