Банки України

Газпромбанк

Детальна довідкова інформація, рейтинг, послуги і пропозиції.

Банк заснований газовим монополістом і його дочірніми організаціями в 1990 році. Основними акціонерами ВАТ «Газпромбанк»(ГПБ) є НПФ «Газфонд» (38,52%) *, ВАТ «Газпром» (35,54%), ВЕБ (10,19%), а також підконтрольні менеджменту банку ВАТ «Газ-Тек» (8,84%) і ТОВ «Нові фінансові технології» (3,56%). Рада директорів кредитної організації очолює голова правління «Газпрому» Олексій Міллер.

Мережа обслуговування і продажів кредитної організації начитує понад 300 точок, в тому числі 43 філії, 240 додаткових і 21 операційний офіс, а також 3 представництва за кордоном (Китай, Монголія, Індія). Численость співробітників ГПБ перевищує 9’800 осіб. Газпромбанк надає широкий спектр послуг 45 тис. юридичних і близько 3 млн фізичних осіб. Більш 1’000 банкоматів і майже 3 тис. торговельних терміналів обслуговують близько 2 млн пластикових карт, випущених банком. На обслуговуванні по зарплатних проектах знаходиться близько 3 тисяч підприємств.

Кредитна організація забезпечує фінансове обслуговування таких великих міждержавних проектів, як магістральний експортний газопровід «Ямал-Європа», газопровід «Блакитний потік» — з транспортування газу по дну Чорного моря до Туреччини, прокладку газопроводів по території Центральної, Східної та Південної Європи. Крім газової галузі Газпромбанк надає банківські послуги підприємствам інших галузей реального сектора економіки (хімічної, атомної промисловості, машинобудування, чорної і кольорової металургії, електроенергетики, оборонного комплексу та ін), у тому числі таким як ВАТ «Новатек», СГ «СОГАЗ» ;, ВАТ «Сибіренерго», ВАТ «ОСК», ВАТ «Уральський завод важкого машинобудування», ВАТ «Русал Братський алюмінієвий завод».

  Іпотека ВТБ 24 у Казані з умовами банку, процентними ставками, переліком необхідних документів

Трохи менше 64% активів-нетто, досить непогано диверсифікованих по терміновості, займає кредитний портфель. 92% позик видано корпоративним клієнтам. Рівень простроченої заборгованості низький — менше 1%. Вкладення в цінні папери, переважно в акції та облігації російських і закордонних емітентів, а також в євробонди, становлять 19% активів-нетто. На ринку міжбанківських кредитів і депозитів, де Газпромбанк виступає в ролі нетто-кредитора, розміщено близько 10% активів. Залишки на розрахункових і депозитних рахунках корпоративних клієнтів складають близько 56% пасивів. По 11% припадає на кошти фізичних осіб та кошти, залучені за рахунок випуску власних векселів та облігацій. За підсумками 2011 року кредитна організація отримала чистий прибуток у розмірі 39160000000 рублів відповідно до звітності по РСБУ (у 2010 році аналогічний показник склав 14460000000).

  Економічна криза розколов ЄС на Північ і Південь, «Громадянська фінансова війна» розділила єврозону на кредиторів та боржників, 07.09.12 (Версія для друку), Новий Регіон - У світі

У рейтингу журналу The Banker «Топ-1000 найбільших банків світу 2011» Газпромбанк займає 152-е місце за розміром капіталу першого рівня і 198-е місце за величиною активів ($ 6,13 і $ 64030000000 відповідно). < / p>

Рада директорів: Олексій Міллер (голова), Андрій Акімов, Михайло Середа, Юрій Шамалов, Олена Васильєва, Анатолій Гавриленко, Ілля Єлісєєв, Олександр Красненков, Андрій Круглов, Кирило Селезньов, Микола Сенкевич. < / p>

Правління: Андрій Акімов (голова), Фарід Канцеров, Микола Коренєв, Світлана Малюсева, Олександр Муранов, Олександр Соболь, Ілля Єлісєєв, Віктор Команов, Віктор Коритов, Олексій Матвєєв, прізвище Садигов, Валерій Серьогін , Олександр Шмідт, Олег Ваксман, Наталія Червоненко.

AA + AA + — Високий ступінь кредитоспроможності. Фінансовий стан оцінюється як стійке і стабільне. Низька чутливість до тривалого періоду стресу. Ризик країни низький.

  Дефолт восени. У якій валюті зберігати гроші, форум

A + + A + + — Виключно високий (найвищий) рівень кредитоспроможності. У короткостроковій перспективі банк з високою ймовірністю забезпечить своєчасне виконання всіх фінансових зобов’язань як поточних, так і виникають у ході його діяльності. У середньостроковій перспективі існує висока ймовірність виконання зобов’язань навіть в умовах суттєвих несприятливих змін макроекономічних і ринкових показників.

BBB- BBB- — Достатня здатність виконувати свої фінансові зобов’язання, однак велика чутливість до впливу несприятливої ??економічної кон’юнктури. Інвестиційна категорія.

BBB + BBB + — Порівняно висока ступінь кредитоспроможності. Фінансовий стан оцінюється як стійке і стабільне. Висока стійкість до середньострокових стресів, при підвищеній чутливості до стресів більш тривалого характеру.

Продукти банку

Categories: Без рубрики

Comments are closed.