Банки України

Купівля автомобіля в кредит

Останні новини світу автомобілів і не тільки: Росавіація спростувала повідомлення про погашення боргів «Аеросвіту»

Президент Єгипту Мохаммед Мурсі 7 груднязаявив про те, що він згоден перенести на пізніший термін референдум з конституції країни, який призначений на 15 грудня. Про це повідомляє Agence France-Presse.

Канадське міністерство промисловість 7 грудня схвалив продаж місцевої нафтогазової компанії Nexen китайської корпорації Cnooc, повідомляє Reuters. Сума операції складе 15100000000 доларів США.

Марихуану, відповідно до запропонованого законопроекту, можна буде купити в аптеках країни за медичними показаннями. Для цього покупцям необхідно буде мати при собі випісанностью ..

Колишнього прем’єр-міністра і главу МВС Грузії Вано Мерабішвілі 7 грудня звинуватили в дачі неправдивих свідчень у справі про використання фальшивого паспорта та незаконному перетині кордону. Про це пише «Новости-Грузия».

Купівля автомобіля в кредит

«Засіб пересування, це не розкіш!» — цей афоризм стає актуальним. Де ж взяти гроші на покупку автомобіля? Раніше багато роками складали, відмовляючи собі у всьому і мріючи про диво. А сьогодні можна оформити автомобіль у кредит і користуватися цим дивом вже зараз. Краще б звичайно отримати безвідсотковий кредит на купівлю автомобіля, але так не буває. Автокредитування стрімко входить у наше життя і робить індивідуальний засіб пересування більш доступним, але і більш дорогим. Багато комерційних банків активно займають цю нішу і, враховуючи зростаючу конкуренцію між банками за клієнтів, міняють і спрощують умови отримання кредитів на купівлю як нових, так і старих автомобілів будь-якого виробництва.

  Автокредити із зворотним викупом автомобіля

Отже, ви вирішили купити автомобіль у кредит. Грошей не вистачає або взагалі немає. Не біда. Вас виручить автокредит. З чого почати? У вас є два варіанти. Перший варіант — обираєте банки, що видають кредити на купівлю автомобіля, і методично їх обходите. У кожному банку вам необхідно уточнити ряд питань:

про вартість супутніх кредиту банківських послуг (за розгляд кредитної заявки на купівлю автомашини, за ведення позикового рахунку ссудополучателя, за оцінку застави, за видачу готівкових грошей або проведення безготівкового перерахування …);

якщо є, то в якій сумі первинне вкладення власного капіталу ссудополучателя; Для нових машин встановлюється стандартний, для кожного банку свій, відсоток первинного внеску. На уживані машини — залежно від терміну експлуатації;

Другий варіант — обираєте марку і модель автомобіля і приходите в автосалон, щоб оформити автомобіль у кредит. Або в автосалоні вибираєте автомобіль і оформляєте кредит в автосалоні. А ще краще, коли за каталогами можна вибрати поставку автосалоном ексклюзивного варіанту. В автосалоні працює кредитний працівник комерційного банку, готовий з вами оформити кредит на купівлю авто. У нього ви можете отримати докладну консультацію про всі програми автокредитування. Це дуже зручно: не треба їздити з салону в банк, не треба збирати додаткові документи.

  Продати кредитний автомобіль (машину) - простіше простого з підприємством Манго

Автомобіль у кредит оформляється під заставу автомобіля, що купується, іноді додатково потрібні поручителі. А одна з умов видачі автокредиту — гарантія збереження застави. Її забезпечує страховка. Мова йде не про автоцивілку, а про страховку КАСКО (збиток + викрадення). Зазвичай в автосалоні завжди разом з представником банку перебувають і співробітники страхових компаній, які на місці оформлять і поліс КАСКО. На оформлення поліса ви витратите 6 — 13% від вартості автомобіля — це великі, але неминучі витрати. Крім того, взяті в кредит автомобілі не можуть бути продані або передані іншій особі до повного погашення кредиту.

Вибирати Комерційний банк і автосалон, де ви хочете взяти кредит на автомобілі і оформляти документи, потрібно дуже уважно. Не рекомендую вибирати Комерційний банк, в якому найдешевші відсотки по кредиту. Це оманливе враження. Банки ніколи не працюють собі в збиток і не дають безпроцентний автокредит. Чим нижче відсоток, тим більше різноманітних додаткових комісій. Так, наприклад, Росбанк НЕ бере багато видів комісійних (розгляд заявки на кредити авто, і т.д.), але зате він передбачив щомісячну плату за ведення позикового рахунку, причому щомісяця від початкової суми кредиту. Нічого собі пільгова послуга! Якщо на це не звернути належної уваги, то останній платіж за кредит може виявитися у кілька разів менше, ніж платіж за ведення позикового рахунку. Тому і потрібно просити у банку зробити розрахунок всіх без винятку платежів і на весь період кредитування. І ще моя вам порада, візьміть проект договору на автокредитування додому і уважно його вивчіть. Перш ніж прийняти остаточне рішення про вибір банку, прорахуйте всі майбутні платежі. На ділі може виявитися так, що замість 9% річних, вам доведеться платити більше 25%. Вдалого вам пошуку свого чуда!

  Крадіжка кредитної картки

Перш ніж ви приймете рішення про отримання кредиту через банки, чиї ставки наведені вище, рекомендую вам ознайомитися з даною послугою інших банків. Умови можуть виявитися вигідними.

Посилання

Знаходять:

  • повідомлення про купівлю в кредит
Categories: Без рубрики

Comments are closed.