Банки України

Кредит готівкою на будь-які потреби

Часто перед нами постає питання: де взяти гроші в борг? Варіанти можуть бути різні — гроші на відпочинок, на лікування, на навчання, гроші до зарплати, гроші на весілля,гроші на бізнес. Ситуацій, коли досить терміново можуть знадобитися грошові кошти, може виявитися безліч. Іноді привід може навіть виявитися досить делікатним, а бути може хочеться зробити сюрприз близькій людині!

Надати гроші під розписку зараз можуть лише сумнівні «організації», зв’язавшись з якими можна позбутися всього. Варіант отримання кредиту в банку пов’язаний як правило з підтвердженням доходів, що не завжди можливо. Особливо якщо кредитна історія не дуже. Плюс, такий займ вимагає більше часу на схвалення, і відомості про нього потрапляють в Бюро Кредитних Історій. Позичати гроші у знайомих теж не кращий вихід, оскільки доводиться обтяжувати людей, навіть якщо у них є можливість зайняти.

  Як взяти іпотечний кредит? , Новини Білорусі

Отримайте гроші під заставу автомобіля

Один з найшвидших, надійних і необтяжливих способів знайти гроші терміново — це запорука автомобіля. Автоломбард є офіційною організацією, що здійснює кредиторську діяльність, і тому працює з дотриманням Російського законодавства. Коректні консультанти допоможуть Вам провести весь процес оформлення позики і дадуть всі необхідні консультації. Без будь-яких підтверджень доходів, довідок з роботи ІПН та інших документів ви зможете вже через дві години отримати на руки необхідні Вам готівка в кредит . Сума позики може доходити до 80% від ринкової вартості Вашого транспортного засобу.

  Якою має бути зарплата щоб отримати кредит

Звертаючись наш в автоломбард, Ви гарантуєте збереження Вашого автомобіля на весь період позики. Коло транспорту не обмежується тільки лише легковими автомобілями. Завдяки досвіду роботи та спеціальним стоянкам ми маємо можливість приймати в заставу вантажні автомобілі, фури, спеціальну техніку, вкллючая сезонні прибиральні агрегати, а також будь-які види мототранспорту — квадроцикли, мотоцикли, снігоходи. Ми можемо приймати в автоломбард також і водні суду, такі як яхти, катери, човни, для яких також є спеціалізовані місця водного паркінгу.

  Як отримати кредит у банку?

Кредит готівкою в автоломбарді

Для власників автомобілів, бажаючих обміняти свою машину на більш нову, ми склали програму-пропозиція, яка дозволить їм отримати значно більшу вигоду і свободу вибору, ніж стандартні Trade-in схеми в салонах.

Categories: Без рубрики

Comments are closed.