Банки України

Наші спонсори:

Грошові перекази на карту «Кукурудза» у Евросети 18 квітня 2011

« Евросеть » повідомляє про розширення сервісу грошових переказів. Тепер отримати грошовий переказ можна миттєвона карту Кукурудза, перебуваючи в будь точок світу, без сплати комісії.

Нові опції дозволяють здійснити грошовий переказ як з салону «Евросеть», так і через інтернет. Зарахування адресату відбудеться миттєво, без комісії. Зарахування грошового переказу відбувається на карту «Кукурудза», яку можна оформити в Евросети протягом 3-5 хвилин, безкоштовно. При безготівкових розрахунках за допомогою карти Кукурудза як у Росії, так і за кордоном, комісія не стягується, а власнику нараховуються бонусні бали, які можна використовувати у вигляді грошової знижки в магазинах «Евросети» та партнерів.

Наприклад, у вас вже є карта «Кукурудза», і ви хочете зробити грошовий переказ адресату, у якого теж є карта «Кукурудза», не виходячи з дому. Це можна зробити через інтернет в платіжному кабінеті картки «Кукурудза»: просто ввести ПІБ одержувача, номер телефону, номер картки одержувача і потрібну суму. Зарахування відбудеться миттєво, без комісії. Адресат отримає SMS — повідомлення.

  Бинбанк, Банки.ру

У вас вже є карта «Кукурудза», і ви хочете зробити грошовий переказ власнику картки «Кукурудза», але не знаєте номер його карти. Вам достатньо прийти в один з найближчих салонів «Евросеть», назвати ПІБ та номер телефону одержувача, після чого на його карту після ідентифікації імені буде зарахований миттєво грошовий переказ, без комісії. Адресат отримає sms — повідомлення.

У вас вже є карта «Кукурудза», і ви хочете зробити грошовий переказ одержувачу, у якого не оформлена картка «Кукурудза». Вам потрібно зайти в найближчий салон «Евросеть», назвати ПІБ одержувача, його номер телефону та зробити переказ потрібної суми. Адресату на стільниковий телефон приходить sms — повідомлення про переведення йому грошової суми. При першій можливості одержувач переказу може зайти в найближчий салон «Евросеть», оформити безкоштовно карту «Кукурудза» і активувати прийшов переклад. Зарахування відбудеться миттєво, без комісії.

Якщо у вас і одержувача ще немає карти «Кукурудза», просто зайдіть в найближчий салон «Евросеть», оформіть її безкоштовно за 3-5 хвилин і зробите грошовий переказ адресату, вказавши його ПІБ та контактний телефон. Адресат отримає sms — повідомлення і запрошення отримати грошовий переказ у найближчому салоні «Евросеть».

  квартиру в новобудові РЕМОНТ КВАРТИРИ, РЕМОНТ КУХНІ, ремонт ванної кімнати

Грошовий переказ по карті «Кукурудза» можна здійснити навіть тоді, коли одержувач (що має на руках карту «Кукурудза») знаходиться за межами РФ. Грошовий переказ він отримає миттєво. Розрахунок картою безготівковим способом за кордоном (карта має платіжний сервіс MasterCard) відбувається без комісії. При проведенні розрахункових операцій по карті на неї нараховуються поворотні бонуси, еквівалентні знижку на будь-яку майбутню покупку.

Карта «Кукурудза» — це мультисервисная карта, яка дає можливість використовувати її для безготівкових розрахунків, отримання експрес — кредитів, здійснення міжміських дзвінків за гнучкими тарифами, здійснення міжнаціональних грошових переказів, покупок товарів і послуг в Росії і за кордоном, отримання бонусних балів для подальшої оплати товарів і послуг у магазинах «Евросеть» і компаніях-партнерах. Оплата за обслуговування картки не стягується.

  Автозагар - що це і як ним користуватися (частина 2) Жіночий інтернет журнал «Pepla»

Коментарі:

Топ новини:

Apple варто подумати про виведення на ринок недорогих версій iPhone, щоб зберегти поточні темпи зростання своєї мобільної платформи iOS і не відстати від Google Android, лідера ринку — стверджує аналітична компанія IDC.

продовжує публікацію відеозаписів виступів з Live! Mobile 2013 — Russian Mobile Congress. Сьогодні ми пропонуємо півторагодинне обговорення в рамках круглого столу на тему: «Новітні тенденції в аналітиці мобільного ринку».

Огляди мобільних додатків:

Новини додатків для мобільних:

Знаходять:

  • переказ кукурудза
  • грошовий переказ кукурудза
  • система переказу грошей кукурудза в банках украйiнi
  • грошові перекази євросеть
  • https://yandex ru/clck/jsredir?from=yandex ru;search;web;;&text=&etext=1836 yECL2PCsukK__-nUFeWLK2VTiKtoh2cxu6vOKUFEmICbTnJ9V2L7QlhCFxHbEquV e2974c4ae0456babaecba5f9c4987e33af1cc088&uuid=&state=_BLhILn4SxNIvvL0W45KSic66uCIg23qh8iRG98qeIXme
  • переказ коштив кукурудза
  • переказу кукурудза в банках україни
  • система грошових переказів кукурудза
  • Чи є в Україні грошові перекази євросеть
  • Чи можна в Польщі відправити грошовий переказ кукурудза євросеть
Categories: Без рубрики

Comments are closed.