Банки України

Статті

Колись поняття «грошовий переказ» асоціювалося виключно з потертим лінолеумом пошти і незмінним запахом сургучу. Тепер же тих хто надає такі послуги в Росії — величезна кількість. Ми постараємосяпорівняти їх сервіс, швидкість доставки і вартість послуг.

Так якою системою грошових переказів скористатися? Це питання хвилює багатьох. Де і як швидко можна перевести грошові кошти родичам і знайомим, через кого і як здійснити розрахунки за комунальні платежі, за послуги стільникового зв’язку, за кредити і т.д.

— Так само в се велику популярність у користувачів набувають грошові перекази, при яких немає необхідності вказувати адресу одержувача: зрештою, не завжди його пам’ятаєш і навіть не завжди його знаєш.

— І завершує цей список мінімальна сума переказу, яка як правило встановлюється для зручності користування обмінним пунктом, наприклад «Юністрім» при комісійних у розмірі 1% стала настільки популярна, що швидкість проходження переказу (менше однієї години) тепер «компенсується» ; виниклими чергами: в офісі «Юністріма» біля метро «Білоруська» іноді доводиться чекати по 30-40 хвилин. У результаті «Юністрім» почав боротися з цим побічним ефектом власної популярності, час від часу встановлюючи планку пп0екладів — від $ 100 до $ 300 мінімум.

На даний момент на території Росії функціонує кілька відомих Російських і Зарубіжних систем грошових переказів. Розглянемо 9 найбільш поширених і популярних з них:

ВЕСТЕРН ЮНІОН (Western Union) — американська міжнародна система грошових переказів, яка функціонує на ринку з 1871 року. Американська компанія «Вестерн Юніон» (Western Union) швидко і просто відправляє і отримує гроші в 195 країнах світу, в яких розташовано більше 225000 пунктів обслуговування. Багато Російські банки, а також Пошта Росії використовують систему грошових переказів (Western Union).

МАНІГРЕМ (MoneyGram) — це терміновий переказ грошей телеграмою по всьому світу без відкриття рахунку в банку і всього за 15 хвилин. Систему грошових переказів «маніграму» організувала Американська компанія MoneyGram International Limited, яка відокремилася від Western Union, має більше 35 000 відділень в більш ніж 138 країнах світу. У Росії, країнах СНД і Балтії Money Gram працює з 1996 року.

  Пластикові карти як інструмент програми лояльності - Т-карт

КОНТАКТ (CONTACT) — це Російська міжнародна система грошових переказів і платежів фізичних осіб без відкриття рахунку в банку. Система грошових переказів і платежів КОНТАКТ (Contact) організована Акціонерним Комерційним Банком «Русславбанк» у 2000 році, який і є кліринговим центром системи Contact. Вона охоплює вже понад 80 країн світу, а кількість пунктів перевищує 28000.

ЮНИСТРИМ (UNIStream) — це міжнародна система термінових грошових переказів фізичних осіб. Російська компанія «Юністрім» почала функціонувати на ринку грошових переказів з 2001року. Основним власником акцій OAO КБ «Юністрім» є АКБ «Юніаструм Банк». Мережа АКБ «Юніаструм Банк», складається з 32 філій, 81 додаткового офісу і 70 операційних кас, дочірніх компаній за кордоном і більше 180 партнерів у Росії, країнах СНД, Балтії і далекого зарубіжжя. Система функціонує в 90 країнах світу, і має більш

АНЕЛИК (Аnelik) — це Російська система грошових переказів фізичних осіб без відкриття банківського рахунку, і заснована вона 10 років тому. Центром системи «АНЕЛІК» є Комерційний Банк «Анелік РУ» (ТОВ). Система Аnelik R об’єднує 20 000 пунктів у більш ніж 90 країнах світу.

КіберДеньгі — це сучасна система грошових переказів Пошти Росії (електронні гроші), вона популярна завдяки повному охопленню території Російської Федерації і поширенню на близьке і далеке зарубіжжя. Сьогодні Пошта Росії — це серйозний конкурент банківської системи Росії, з переказу грошових коштів фізичних осіб.

БЛІЦ — це термінові грошові перекази Ощадбанку Росії без відкриття клієнту рахунку. Послуга фізичним особам здійснюються Ощадбанком Росії з 1 лютого 2006 р Сбербанк Росії, має розгалужену мережу, і розташовує більше 3500 пунктами з прийому та видачі термінових переказів грошей. Термінові грошові перекази здійснюються між структурними підрозділами Ощадбанку Росії, розташованими тільки на території Росії.

  Як взяти іпотеку на будівництво будинку?, Новини нерухомості

ЛІДЕР — міжнародні грошові перекази здійснюються НКО «ВМТ» (Київ). Розрахунковим центром системи ЛІДЕР виступає ТОВ КБ «ІНКРЕДБАНК» (Київ). Система ЛІДЕР працює з 2003 року, охоплює 13 країн, 589 міст, і має близько 2000 пунктів прийому / відправлення грошей.

МИТТЮ (MIGOM) — це Російська програма проведення неторгових грошових переказів фізичних осіб без відкриття рахунку на просторі СНД і країн Балтії, організатором якої став КБ «Європейський Трастовий Банк», має свідоцтво на товарний знак. Сьогодні на території країн СНД функціонує вже більше 2 500 пунктів обслуговування клієнтів по системі переказів «МИТТЮ»

Російські компанії, що займаються грошовими переказами, клієнтів не обманюють, пропонуючи послуги доставки готівки в той чи інший край. Хіба що трохи помиляються з термінами, іноді видаючи бажане за дійсне. А от ступінь «жадібності» у кожного своя, інакше різницю в розмірах комісійних пояснити важко. Зате всі грошові перекази, що працюють через банки (у тому числі і західні монстри — WesternUnion та MoneyGram), мають загальний мінус для підозрілих і страждаючих манією переслідування: вимога до відправника вказувати свої паспортні дані.

Але на це банки штовхає їх банківське начальство в особі ЦБ — ідентифікувати клієнтів. Тобто засвідчувати особистість кожного звертається за будь-якою послугою, будь то кредит на 20 років або простий грошовий переказ на незначну суму. Так що анонімно перекинути пару тисяч на потреби світового тероризму навряд чи вдасться.

Таким чином, ми з’ясували, що у кожної системи є свої особливості та переваги, але в кожному індивідуальному випадку при виборі системи потрібно аналізувати вы3 плюси і мінуси. Вибір виду грошового переказу завжди за Вами. Вдалих вам грошових переказів.

  Хто може бути поручителем за кредитом - Кредіти.Ру - іпотечне кредитування (квартира в кредит), автомобіль в кредит, кредитні картки, лізинг, факторинг, кредитування малого бізнесу, споживчий кредит, кредити на невідкладні потреби

На перший погляд здається, що розрахунок відпускних — це не така вже й важка задача. Такої точки зору зазвичай дотримуються практично всі співробітники, за винятком природно бухгалтера. Адже бухгалтеру відомо, що стандартних ситуацій при розрахунку про …

У даній статті я постараюся розглянути порядок дій, які необхідні для отримання загальногромадянського паспорта РФ, обміну російського паспорта по закінченню строку його дії та відновлення паспорта РФ при його втраті, а так само роз’яснити законодав …

Бізнес план — це саме те, з чого необхідно починати будь-який успішний бізнес-проект. Це потрібно як для загального збільшення ККД підприємства, так і для розвитку й планування підвищення віддачі від кожного окремо взятого співробітника.

Трудова книжка — це один з головних документів, що підтверджують трудову діяльність і робочий стаж працівника. У відповідності з існуючим законодавством, роботодавцю необхідно вести трудову книжку на кожного співробітника, який пропрацював в організ …

Як правило при прийомі на роботу нового співробітника фірма укладає з ним трудовий договір, цей варіант використовують більшість компаній і він знаходиться в повній відповідності з трудовим законодавством. Однак це не завжди це типово для роботодавця, …

Знаходять:

  • https://yandex ru/clck/jsredir?from=yandex ru;search;web;;&text=&etext=1827 UBqEfVCfRE6yBsq0LixKnJLZ6U7bxlkb2U3OzDwLh_qBvRYS2EPlkTU63pk3SlRU d79bf2c1c574fe528498ebc9c7cdf82e22949cfd&uuid=&state=_BLhILn4SxNIvvL0W45KSic66uCIg23qh8iRG98qeIXme
  • горошовий переказ манігрем
  • грошові перекази відслідити де він
  • перекази манiгрем
  • системи грошових переказів
  • терміни грошових переказів між банками
Categories: Без рубрики

Comments are closed.