Банки України

Грошові перекази в Росії

Ваш відпустку проходить під девізом «гуляти, так гуляти», і ось в один прекрасний день ви виявляєте, що гроші-то у вас закінчилися? Або ви хочете відправити грошову допомогу своїмродичам? А, може бути, ви плануєте зробити велику покупку в іншому місті або країні і не хочете перевозити з собою велику суму грошей? Можна, звичайно, перевести гроші поштовим переказом або ж перевести їх з рахунку на рахунок, але куди краще скористатися сучасними банківськими дітищами — системами грошових переказів. Кілька років тому ми познайомилися з подібною послугою завдяки рекламі, яка б показала, як працівник нафтової шахти пересилає гроші для своєї сім’ї, а в ці ж хвилини щасливі мама з донькою отримують перекладені турботливим батьком гроші. Росіяни були приємно здивовані можливістю відправити гроші в будь-яку точку світу за допомогою системи грошових переказів Western Union. З кожним роком російські системи перекладів становлять все більшу конкуренцію закордонним аналогам. І якщо раніше ми знали, як моментально перевести гроші в інше місто або країну, то тепер вибір систем переказів настільки великий, що важко зупинитися на якомусь одному варіанті.

Системи грошових переказів Як показують рейтинги, найпопулярнішими системами грошових переказів залишаються закордонні Western Union і MoneyGram. Перша має 245 тисяч пунктів у більш, ніж 180 країнах, при цьому комісія, що стягується за переведення, становить від 15 до 3,6 відсотка залежно від суми переказу, а час перекладу займає 10 хвилин. У MoneyGram по всьому світу є 79 тисяч пунктів прийомів перекладів і видачі грошей в 170 країнах світу, відсоткова оплата послуг складає від 12% до 3%, час переведення також 10 хвилин.

Російські системи грошових переказів поступаються в популярності закордонним, але все ж впевнено просуваються на ринку даних послуг. CONTAСT своєму розпорядженні 29 тисячею пунктів у 80 країнах, за переклади по Росії стягує 2% від суми переказу, по СНД і країнам далекого зарубіжжя — 3%. Час переказу грошей у цій системі займе від декількох хвилин до декількох годин.

  Автомобілі У Кредит> Взяти авто з пробігом У Кредит

На наступному щаблі рейтингу популярності серед населення перебуває система грошових переказів Анелік. За переклади по Росії комісія 1,5%, за перекази за кордон — 3% від суми переказу. Анелік має 60 тисяч пунктів в 90 країнах світу, здійснюються переклади протягом декількох годин.

Система переказів ЛІДЕР виправдовує свою назву за деякими показниками — так, вона досягла лідерства по процентних ставках за переклади — 0,95% -1,5% по Росії, 0,95% -2% за переклад в країни ближнього зарубіжжя і 0,95% -4% в країни далекого зарубіжжя. Лідерство дана система перекладу досягла і в оперативності — ваші кошти дійдуть до одержувача протягом буквально хвилини. Але ЛІДЕР поки що має лише трохи більше 2,5 тисяч пунктів по Росії, Великобританії, США, Іспанії та Китаю.

Останньою за популярністю серед росіян є система грошових переказів Юністрім, дітище Юніаструм Банку. Ваш переклад система доставить за 10-15 хвилин, взявши в якості комісійних 1-2% від суми переказу. Система Юністрім має 25 тисяч відділень.

Переваги та недоліки різних систем Найважливіше, про що необхідно пам’ятати кожному відправникові й одержувачеві, що переклад грошей здійснюється виключно всередині однієї системи грошових переказів. Тому, перш ніж зробити свій вибір на користь якоїсь певної системи для здійснення конкретного перекладу, переконайтеся в тому, що в місті, де знаходиться ваш одержувач, є пункт прийому та видачі платежів, інакше сама операція втратить сенс.

Найчастіше ми вибираємо продукт по відношенню «ціна-якість». Однак у даній ситуації поняття «якість» визначається тільки в самому факті отримання грошей, а він незаперечний, тому вибирати систему грошових переказів варто за іншими параметрами. У першу чергу важливий факт наявності пункту прийому та отримання платежів в місці знаходження одержувача. У цьому сенсі Western Union поза конкуренцією. Мережа пунктів системи MoneyGram також досить непогана. Однак за ці плюси варто платити більше. Так, якщо ви відправите 100 доларів через систему WU, то вам доведеться заплатити 15 доларів. Набагато економніше відправити велику суму, так за переклад 1000 доларів з Росії в далеке зарубіжжя банк візьме комісію 60 доларів. Western Union гарантує найвищий рівень сервісу. Основним їх перевагою є відносна свобода у виборі місця отримання переказу — ви можете звернутися в будь-яке відділення WU тієї країни, куди здійснений переклад. Щодо цього російські системи перекладів трохи відстають — іноді ви можете отримати свій переклад не просто в якомусь конкретному банку, а навіть у його конкретному відділенні.

  Де взяти кредит готівкою без довідки про доходи поручителів і застави

Якщо російські системи грошових переказів не можуть поки запропонувати настільки високого рівня сервісу, як їхні закордонні конкуренти, то тоді завоювання клієнтури відбувається по ціновому факторі. Після розвалу Радянського Союзу багато сімей виявилися розділені кордонами. Однак цей факт не зменшує сили родинних почуттів — багато людей прагнуть допомагати фінансово своїм батькам, які тепер живуть в одній з країн СНД. Російські системи грошових переказів зробили відправку коштів по Росії і в ближнє зарубіжжя максимально доступною — за переклад ви повинні будете заплатити від 0,3% до 2%.

Таким чином, на даному етапі розвитку ринку систем грошових переказів мови про жорсткої конкуренції не ведеться. Якщо іноземні системи націлені на роботу з великими сумами перекладів (тому й встановлюється високий відсоток оплати на переклади маленьких грошових сум), то керуючі російських банків розуміють, що в нашій країні найбільш популярні переклади невеликих грошових коштів, тому і створюються настільки комфортні умови саме в цій області перекладів.

Схема переказу грошових коштів Перевести гроші за допомогою системи грошових переказів без відкриття банківського рахунку досить просто. Ви повинні прийти в будь-яке відділення обраної вами системи (якщо мова про російських системах, ти ви повинні прийти у відділення банку, якщо ж мова про закордонні системах, то крім банку послуги перекладів з недавніх пір здійснює і «Пошта Росії»). Після заповнення спеціальної форми для відправлення ви платите суму переказу і комісію, після чого вам видадуть унікальний номер, який ви повинні повідомити одержувачу переказу. У деяких системах грошових переказів одержувач може практично відразу звернутися в пункт видачі грошей (знову ж таки це банк або пошта). Для отримання потрібно пред’явити паспорт і унікальний номер переказу.

  RE: \ "Кидалово \", брехня і шахрайство в \ "Central Group \" - Чехія форум Прага форум

Ринок систем платіжних перекладів розвивається дуже динамічно. Вже зараз за допомогою систем грошових переказів можна оплачувати кредити, оплачувати послуги стільникових компаній та Інтернет-провайдерів, бронювати готелі, ж / д і авіаквитки і навіть оплачувати штрафи ГИБДД. Яку б систему грошових переказів для себе ви не вибрали, Donlcc рекомендує постійно стежити за темпом розвитку російських банківських структур, якщо ви зацікавлені у використанні постійно розширюється кола їх послуг.

Знаходять:

  • грошові перекази росія украя
  • як краще переказати гроші з росії
  • як можна з росії перевести гроші на україну
  • як можна отримати гроші з росіі
  • як можна перевести гороші з україни в Росію
  • Як отримати грошовий перевод з росіі
  • як отримати переказ грошей з росії
  • як переказати гроші з росіі в украіну
  • як переказати гроші з росії на україну
  • які банки в україні отримують грошові перекази з росії
Categories: Без рубрики

Comments are closed.