Банки України

Грошові перекази — ЗАТ «БТА Банк»

Для максимально якісного та швидкого обслуговування приватних клієнтів банк пропонує будь-які види грошових переказів: з відкриттям та без відкриття рахунку, в національнійта іноземній валютах, на користь фізичних та юридичних осіб, по території Киргизстану та закордон.

Гроші можна отримати через кілька хвилин після їх відправлення. Ви можете відправити і отримати гроші в більш ніж 370 000 відділеннях у 200 країнах світу. У СНД послуга доступна в більш ніж 35 000 пунктах обслуговування. Гнучка шкала плати за послугу: чим більше сума переказу, тим вигідніше тариф. Тільки відправник сплачує комісію за переказ, одержувач звільняється від будь-яких платежів.

«Швидка пошта» — це найшвидша система грошових переказів. Швидкість здійснення експрес-перекладу даної системи, дорівнює 1 хвилині. Комісія, що стягується за здійснення переказу, незалежно від суми становить 2% (мін.5 доларів США або в євро, в залежності від валюти переказу). Загальна кількість точок на території країн СНД, підключених до системи «Швидка пошта», перевищує 5500. Перекази здійснюються між фізичними особами без відкриття банківських рахунків. Перевагами системи є її швидкість (1 хв.), Мінімум формальностей, дешевизна (комісія — 2%) і доступність.

Для переказу грошових коштів за кордон представляємо Вам систему грошових переказів «Юністрім». Ця міжнародна система термінових грошових переказів допоможе Вам відправити гроші Вашим рідним і знайомим без відкриття банківського рахунку. Переваги цієї системи: низькі тарифи від 1,9% до 3%; швидкість отримання переказу від 10 хвилин; одержувач не несе ніяких витрат; зручність і простота оформлення переказу; всі грошові перекази приймаються і видаються готівкою у валюті переказу.

  Як вилікувати нежить за один день?

Якщо Вам необхідно відправити гроші за кордон з мінімальною комісією, скористайтесь системою грошових переказів «Leader» і Ваші гроші дійдуть до Отримувача миттєво. Географічне охоплення Системи — 25000 пунктів в 32 країнах світу. Відправникові грошей не потрібно вказувати конкретну адресу Одержувача. Перекази здійснюються в рублях РФ, доларах США і євро. Комісію сплачує тільки Відправник переказу. Отримати переказ можна в будь-якому пункті на території країни одержувача (безадресний переклад).

«Contact» — це перша російська система грошових переказів і платежів без відкриття рахунку в рублях, євро і доларах США по Росії, СНД і далекому зарубіжжю, за допомогою якої, в тому числі, можна здійснювати платежі за товари і послуги. Невисока комісія з Відправника: від 0% до 2% від суми платежу, або фіксованою сумою за платіж. Відсутність витрат для Отримувача — йому виплатять Переклад повністю, без утримання комісій. Простота оформлення для одержувача і відправника. На сьогоднішній день система представлена ??більш ніж в 40 000 пунктів обслуговування майже в 90 країнах світу.

Пропонуємо Вам систему грошових переказів «Анелік». Переклад здійснюється в доларах США без відкриття рахунку в банку, приймаються і видаються в 82 країнах світу по всьому світу. Комісія за переказ складає 3% від суми переказу. Зручність і комфорт при оформленні перекладу. Термін переказу — від 3 годин.

  Автокредитування в Київі. Програми автокредитів Банку Москви.

Система грошових переказів «InterExpress» дозволяє здійснювати перекази в режимі «on-line» з використанням мережі Інтернет з максимальним часом транзакції не більше 10 хвилин і призначена для здійснення грошових переказів фізичних осіб, як резидентів, так і нерезидентів у межах країн СНД , Китай і В’єтнам без відкриття рахунку. Грошові перекази можуть здійснюватися в таких валютах: Євро, доларах США. Комісія за переказ складає від 1,8% до 2,8%.

Migom (Миттю) ® — це програма проведення неторгових грошових переказів фізичних осіб без відкриття рахунку на просторі СНД і країн Балтії. Переваги програми грошових переказів MIGOM ® очевидні — максимальна швидкість проведення грошового переказу — лише 5-10 хвилин; збереження Ваших грошей, забезпечена зобов’язаннями найбільших банків; виплата грошового переказу без комісії; простота при оформленні грошового переказу. Комісія за переказ стягується відповідно до тарифів «MIGOM».

«Blizko» — це термінові грошові перекази фізичних осіб без відкриття рахунку по Росії та країнах СНД у російських рублях, доларах США і євро. Час переказу — 1 хвилина з моменту відправлення переказу; комісія за переказ залежно від суми переказу.

Caspian money transfer — система грошових переказів фізичних осіб без відкриття рахунку в країни СНД. Перекази здійснюються в доларах США, євро і російських рублях. Комісія за відправку переказу залежно від суми переказу. Швидкість переказу — 1 хвилина з моменту відправки.

  Молоді - доступне житло, ГК «Екотон»

Міжнародна система, що дозволяє переказувати грошові кошти в будь-яку точку світу за наявності повних банківських реквізитів одержувача. Дані перекази здійснюються в будь-якій валюті як без відкриття рахунку, так і з особистого банківського рахунку. Вартість перекладу у ВКВ (долари США, Євро) 0,2% від суми мінімум 1000 сом, в ОКВ (Російські Рублі, Казахські Тенге) 0,15% від суми мінімум 500 сом. Час переказу від 1 до 3 робочих днів.

«Золота Корона» дозволяє перевести гроші Вашим близьким у будь-яку точку Росії та СНД — швидко і вигідно. «Золота Корона» — грошові перекази фізичних осіб без відкриття рахунку по Росії та країнах СНД у російських рублях, доларах США і євро. Висока швидкість переказів (до 1 хвилини). Комісія по переказах в СНД і по Росії — 1,5%. Отримувати переказ можна в будь-якому банку-учаснику Системи за бажанням клієнта (безадресний переклад).

Це переказ грошових коштів в доларах США без відкриття рахунку, здійснюваний однією фізичною особою на користь іншої фізичної особи в будь-яку точку земної кулі. Час переказу становить 10-15 хвилин. Переклад MoneyGram є найдешевшою серед аналогічних послуг. Середня вартість відправлення переказу MoneyGram становить від 3 до 5 відсотків, залежно від отправляемой суми.

Знаходять:

  • бта банк комісія за платежі
Categories: Без рубрики

Comments are closed.