Банки України

Грошовий переказ Western Union

Грошовий переказ Western Union

Всеросійський банк розвитку регіонів (ВБРР) надає можливість здійснити грошові перекази без відкриття банківського рахунку в будь-якуточку світу за допомогою наступних Міжнародних систем грошових переказів і платежів:

У ВБРР можна швидко і недорого переслати гроші рідним, друзям та близьким з Росії, в країни ближнього і далекого зарубіжжя, а також здійснити платежі на адресу юридичних осіб за послуги та придбані товари.

Система грошових переказів Western Union

Всеросійський банк розвитку регіонів пропонує скористатися сучасною системою переказів Western Union, що дозволяє фізичним особам швидко і недорого перевести грошові кошти.

Western Union — одна з найбільш затребуваних і поширених міжнародних систем грошових переказів. Western Union здійснює грошові перекази з 1871 року і охоплює більше 200 країн світу. Глобальна мережа компанії налічує більше 410 тис. пунктів обслуговування клієнтів.

  Грошові перекази в Казахстан і з Казахстану до Росії

Переваги відправлень за системою Western Union

Надійність. Кожен переклад Western Union має високий ступінь захисту, що гарантує видачу готівки тільки зазначеній особі. Відправлення Western Union супроводжуються контрольним номером, а в разі виникнення нестандартних ситуацій застосовується тестування у формі «питання-відповідь».

Додаткові переваги. У разі якщо відправник є учасником програми Золота Карта Western Union, крім економії часу на оформлення відправлення, він може отримувати знижки на переклади та додаткові послуги (смс повідомлення про виплату переказу) Так само можна відправити безкоштовне повідомлення одержувачеві, яке він побачить на квитанції про виплату грошових коштів.

  Іпотека Молода сім'я в Львові. Усі програми та умови отримання

Щоб здійснити виліт за системою Western Union необхідно:

Отримати копію заяви з контрольним номером грошового переказу Western Union і обов’язково повідомити одержувачу всю необхідну інформацію для отримання грошових коштів (суму та контрольний номер) У багатьох країнах (у тому числі, в Росії знання контрольного номера переказу є обов’язковою умовою для отримання переказу ).

Щоб отримати надіслані кошти за системою Western Union необхідно:

Додаткові умови

Як захиститися від шахрайства при здійсненні переказів Western Union

Запобігання шахрайства є нашою спільною відповідальністю.

Знаходять:

  • переказ вестерн юніор через ощадбанк
  • зняти гроші через вестерн юніор у Львові
  • як отримати грошовий переказ через вестерн юніор львів
  • вестер юніор у стрию
  • Что такое вестрюниор
  • кредит з 20 рокыв
  • умови переказу вестер юнион
  • western union скiльки часу щоб отримати
  • умови переказів коштів вестер юніор
  • цілодобовий банк с вестер юнион у львові
  FOREX: спокуса для новачків, Team AdamanTool

Цікаво

Categories: Без рубрики

Comments are closed.