Банки України

Індивідуальні сейфи

Зберігати великі суми грошей або цінні речі вдома досить ризиковано. Але якщо гроші можна вкласти в якусь справу або покласти в банк під відсотки, то що робити з важливими документами,цінними паперами, коштовностями, антикваріатом? Скористайтеся індивідуальною банківською осередком.

Сам сейф має індивідуальний спеціальний замок, який можна відкрити одночасно тільки двома ключами. Сейфове сховище обладнане охоронними та протипожежними системами європейського рівня. Збереження коштів у депозитних сейфах-комірках гарантована високою надійністю системи зберігання.

Як правило, банки не страхують вкладення зважаючи на високу надійності систем зберігання і надзвичайно малу ймовірність настання страхового випадку. Система безпеки банку забезпечить цілодобову охорону, а співробітники банку — зручну для Вас доступність.

  Кредитування фізичних осіб. Як отримати кредит у банку - TimesNet

Вирушаючи у відпустку або ділову поїздку, Ви зможете повноцінно відпочити або зайнятися справою, не турбуючись про те, що з Вашими цінностями щось трапиться за час Вашої відсутності.

Для гарантованого збереження ваших цінних речей і документів ми пропонуємо Вам скористатися індивідуальними банківськими сейфами в нашому банку. Ваш спокій коштує набагато дорожче, ніж та невелика сума, яку треба заплатити за користування сейфової осередком.

Особливий інтерес ця послуга являє для керівників організацій та підприємств, т. к. банківський сейф допоможе їм зберегти від нескромних поглядів, раптових вторгнень, стихійних лих.

Банк пропонує нову послугу орендарям індивідуальних сейфів — «корпоративний сейф». Такий вид послуг вже дуже популярний в центральних містах Росії. Даний вид оренди особливо цікавий агентствам нерухомості та їх клієнтам при покупці квартир і офісів, приватним підприємцям і діловим партнерам.

  Як ввести інтернет-карту :: Інтернет ::: як просто зробити все

Послуга «корпоративний сейф» передбачає, що в якості орендаря індивідуальної комірки виступають два партнери, пов’язаних загальною угодою, де передбачається готівковий розрахунок (купівля-продаж товарів, послуг, рухомого або нерухомого майна). Сума угоди до її повного оформлення поміщається в сейф, а банк гарантує виключення доступу одного партнера за відсутності іншого. Таким чином, покупець зможе убезпечити себе від будь-яких несподіванок з боку свого партнера, у випадку, якщо останній буде ухилятися від своїх зобов’язань перед покупцем.

  Які потрібні документи для іпотеки Молода сім'я. Що потрібно знати, щоб правильно взяти іпотеку

Для укладення договору необхідно пред’явити документ, що засвідчує особу. Клієнту видається ключ від орендованого сейфа. Орендар може не сповіщати банк про предмет вкладення.

Крім того, клієнт має можливість оформити довіреність на інші особи, які зможуть здійснювати користування банківським сейфом у відсутності самого клієнта. Без клієнтського ключа розтин сейфа неможливо.

Операційний офіс № 21

Categories: Без рубрики

Comments are closed.