Банки України

Інвестиції в золото

Золото в усі часи було найнадійнішим вкладенням коштів. Цей метал завжди був в ціні, люди були впевнені — золоті монети, приховані в затишному місці «до кращих часів» будуть і через 50років настільки ж цінні, як і зараз.

Паперові гроші, національна валюта, по суті, залишилася без підтримки золота, коливання курсів могло в один момент позбавити людину всіх заощаджень, накопичених найчастіше за довгі роки наполегливої ??праці і зберігаються у вигляді пачок паперових грошей.

Золото — ось дійсно тверда і надійна валюта, яка з дня на день тільки піднімається в ціні. Звичайно, і вартість дорогоцінних металів нестабільна, але, загалом, ціна золота має тенденцію до вельми значного зростання з часом.

Тому-то золото і привабливо для інвестування. Як відомо, інвестування — це довгострокове вкладення коштів з наступним отриманням доходу. І золото дозволяє отримувати постійний і збільшується з часом дохід.

Цікаво простежити динаміку зростання цін на золото з кінця XVIII століття і до наших днів. Це може служити прекрасною і не вимагає пояснень ілюстрацією про перспективність вкладення коштів у золото.

  Яку кредитну картку вибрати? умови з пластикових карт

Вперше жорстка ціна на золото була встановлена ??в США ще в 1792 році, тоді за унцію металу давали всього 19,3 долара, менш ніж через 40 років ціна зросла до 20,67 доларів і практично без змін протрималася до Першої світової війни.

Якщо в 1973 році унція золота коштувала 42,22 долара, то вже через рік ціна зросла до 195 доларів, в 1978 році — до 200 доларів, а в 1980 році за унцію золота давали вже 850 доларів. Ця цифра є історичним максимумом і не перекрита і донині (850 доларів «зразка» 1980 року відповідні нинішнім 2000 — 2200 доларам). Зараз ціна унції золота коливається біля позначки в 1000 доларів.

Зростання наявності, і абсолютно зрозуміло, чому золото найбільш цікаво в плані вкладень коштів та інвестування, навіть інвестиції в нерухомість і землю деколи менш вигідно, ніж в злитки жовтого металу. Це підтверджують і цифри — золото, куплене 10 років тому і продане зараз, принесло реальний дохід в середньому в 25%.

  Експрес кредит по телефону

Ціни на золото завжди змінюються — то різко падають, то знижуються. Для отримання прибутку золото потрібно продати в найвигідніший момент, але це — вже біржовий трейдинг, на якому професійні гравці заробляють достатньо непогані гроші (але, на жаль, бувають і зворотні ситуації).

Як би там не було, але для простої людини золото було, є і буде найбільш вигідним вкладенням коштів, саме вкладенням, яке не завжди виливається прибутком, стаючи інвестицією. І через багато років, коли через інфляцію гроші втратять частину своєї купівельної спроможності, злиток золота буде відповідати тому ж грошовому еквіваленту, що і багато років тому.

  АСН, Три страховика віддадуть Сбербанку до 80% премії

Золото — основа світової фінансової системи, символ багатства, стабільності і бездоганності. Все це так. Однак золото — одні з десятків металів, що залягають у надрах Землі і використовуються людиною для своїх потреб.

Практично всі гірські породи, що складають літосферу Землі, містять в собі цей дорогоцінний метал. Концентрація золота в середньому не перевищує 4 — 5 мг на тонну породи, в золотих родовищах цей показник майже в 1000 разів вище, але все ж не перевищує 1,1 — 1,2 грама на тонну. докладніше

Володіння золотом, особливо великим його кількістю, неодмінно привертає увагу. Володарі багатства в усі часи страждали від заздрості недоброзичливців, і часто над їх життям нависала смертельна загроза.

Categories: Без рубрики

Comments are closed.