Банки України

Інвестиції з Німеччини під 2% річних!

Представник міжнародних банків Європейського співтовариства, інвестора з Німеччини, на сьогоднішній день здійснює кредитування на найвигідніших умовах в світі, пропонуєкредитне фінансування Ваших проектів за участю міжнародного банківського співтовариства Європи, з індивідуальним підходом до кожного претендента кредиту.

Німецька компанія, яку ми представляємо, має більш ніж 20 річний досвід успішної роботи з кредитним фінансуванням по всьому світу, в тому числі на території держав колишнього СРСР. Минуле німецької компанії ми можемо висвітлити відповідним документом (Referenzliste), з посиланням про надання фінансово кредитної підтримки багатьох підприємств по всьому Світу.

Наш головний принцип у відносинах з нашими партнерами це відкритість, чесність, демократичність, етика сумлінного бізнесу та бездоганне виконання прийнятих зобов’язань.

Кредитування здійснюється без попередніх оплат з Вашого боку, за найнижчими, від 2% річних, відсотковими ставками банків Європейського союзу, на строк до 20 років і на суму від 10млн. до 20млрд. Крім того існує ряд програм спрямованих на стимулювання та реалізацію гуманітарних проектів, якщо Ваш проект буде визнаний таким, у Вас з’явиться шанс повертати кредит на пільгових умовах або отримати безповоротний кредит.

  Кредит від 100000до 300000 рублів без застави та поручителів Архів - Форум про заробіток та інвестиціях

При розгляді Банківським співтовариством представленого Вами короткого опису проекту, в частині техніко-економічного обгрунтування, Вам буде надана відстрочка погашення кредиту на термін, виходячи з економічних показників проекту і його спрямованості.

необхідно наявність у претендента мінімального власного капіталу в розмірі від 10% до 30% вільних грошових коштів від необхідної Вам суми, підтверджених Вашим банком, (величина залежить від економічних показників Вашого проекту, спрямованості проекту, необхідної Вам суми кредиту, рішення приймає Банківське співтовариство на підставі наданих Вами документів).

після прийняття рішення про фінансування необхідне укладення договору з нашою компанією на послуги з початкової та підготовчій роботі по угоді, встановлення контактів з позикодавцями та іншими учасниками угоди, вартість послуг від 1% до 1,5% від суми кредиту, оплата послуг після отримання першого траншу.

запрошення в один з банків Європи для підписання договору з банком. Мати при собі оригінали поданих документів. У будь-який момент, до підписання договору, Ви можете відмовитися від Ваших намірів отримати кредит.

  Вклади, інвестиції, Автокредитування в Росії в 2011 році

після підписання кредитного договору, Вам необхідно буде здійснити переказ обумовлених вище від 10% до 30% вільного цільового проектного капіталу в один з надійних філій Європейського Банку у Вашій країні і на Ваш рахунок, якщо сума перевищуватиме 10млн .., сума менше 10млн .. повинна буде перераховуватись на Ваш рахунок у банк Європи.

після перерахування проводиться тимчасове блокування Ваших грошових коштів на період до 11 місяців відповідно до договору з Банком, ця сума є повертаним заставою і гарантією Ваших намірів довести операцію до кінця.

Ви будете мати невід’ємне право виробляти щомісячний контроль над нарощуванням сум на Вашому рахунку і розблокування коштів, у разі порушення Банком умов договору.

по закінченні 2,5 місяців у Вас буде можливість отримання не більше 80% напрацьованого за цей період капіталу для підготовки та початку здійснення проекту. Наступні виплати проводитимуться Вам так само кожні 2,5 місяці, але не більше 80% від напрацьованого за цей час капіталу. Ви зможете використовувати отримані кошти на будівництво, не враховані витрати, замовлення першого обладнання і так далі.

  Як достроково погасити іпотечний кредит? :

З урахуванням нашого багаторічного досвіду і бездоганної роботи, при виконанні всіх умов Банку і наших рекомендацій, ми надамо Вам можливість фінансуватися через наші унікальні програми.

За темою інвестицій

Контактна інформація

Промисловий бізнес портал Поторій пропонує вам великий спектр бізнес пропозицій для ваших фірм, підприємств і заводів. У нашій рубриці бізнес пропозицій, яка оновлюється щоденно, можете знайти багато корисних і вигідних зв’язків причому абсолютно безкоштовно! Різноманіття різних категорій таких як: будівництво, метали, різні сплави, меблеве виробництво, нафта, ліс, газ, різне обладнання, зв’язок, телекомунікації та навіть сільське господарство допоможуть Вам знайти ділових партнерів і дати Вашому бізнесу швидкі темпи розвитку. Так само на сайті виходять щоденні економічні новини від передових промислових гігантів Російської Федерації, де відображається їх економічний стан. ->

Знаходять:

  • кредит готівкою чернівці пид 2 відсотків річних
Categories: Без рубрики

Comments are closed.