Банки України

Люберці

Іпотека

Значна частина знову споруджуваного житла (та й житла на вторинному ринку) набувається з застосуванням іпотечної схеми . Це дозволяє, по-перше, не збирати всежиття на придбання житла, а жити в ньому і потихеньку розплачуватися з кредитом, а по-друге, в ряді випадків здорово заощадити. Наприклад, можливе придбання за іпотечною схемою споруджуваного житла, яке після закінчення будівництва буде коштувати вже значно дорожче, ніж воно коштує на стадії будівництва. Не виключено, що зростання цін на житло через невеликий час з лишком окупить всі зроблені вкладення і відсотки по кредиту (тобто продаж такого житла ще й принесе Вам прибуток). До того ж, не слід забувати про інфляцію. Відсотки за іпотечними кредитами достатньо низькі і порівнянні з офіційним рівнем інфляції. При цьому реальний її рівень набагато вищий, і може вийти так, що вносячи все життя гроші на банківський рахунок і приплюсовуючи до них нараховуються відсотки, все одно не вдасться накопичити необхідної суми. Знову ж, наскільки надійний банк, не знає ніхто. Купуючи житло з використанням іпотечного кредиту, отримати податкове вирахування не тільки з вартості житла, але і з сплачуваних відсотків по кредиту.

  Чому не розвивається іпотека на селі? Вечірній Курган

Більше того, іпотека дозволяє в ряді випадків придбати житло, набагато перевершує за своїми характеристиками (і за місцем розташування, і за розміром) те, на яке Ви могли б розраховувати виходячи з наявних капіталів. Купівля по іпотеці зрозуміла і добре відпрацьована. Ви стаєте власником квартири, і поступово погашаєте борг банку.

Крім того, при покупці квартири по іпотеці в новобудові практично відсутній ризик зіткнення з можливими подвійними продажами. Це пов’язано з тим, що банк (і страхова компанія) вимагає дуже великий пакет документів і ретельно їх перевіряє. Якщо банк приймає позитивне рішення — ризик подвійних продажів мінімальний. Тобто банку (умовно безкоштовно, якщо не рахувати відсотки за кредитом) виконує за Вас всю юридичну та аналітичну роботу.

Зобов’язання, що забезпечується іпотекою , — це, як, правило, грошове зобов’язання власника нерухомого майна перед кредитором (особою, що надала власнику кредит під заставу нерухомого майна).

  Автофорум Нижнього Новгорода. Нижегородський автофорум

Заставодавцем може бути не тільки сам боржник за зобов’язанням, забезпеченим іпотекою , а й обличчя, не використовується у цьому зобов’язанні (третя особа), але надає майно в заставу для забезпечення виконання зобов’язання боржника.

Іпотека може бути встановлена ??в забезпечення зобов’язання за кредитним договором, за договором позики або іншого зобов’язання, у тому числі зобов’язання, заснованого на купівлі-продажу, оренді, підряді, іншому договорі, заподіянні шкоди, якщо іоні не передбачено федеральним законом.

Іпотека забезпечує сплату заставодержателю основної суми боргу по кредитному договору чи іншому забезпечуваному іпотекою зобов’язанням повністю або в частині, передбаченій договором про іпотеку.

Іпотека , встановлена ??в забезпечення виконання кредитного договору або договору позики з умовою виплати відсотків, забезпечує також сплату кредиторові належних йому відсотків за користування кредитом.

1) у відшкодування збитків та / або в якості неустойки (штрафу, пені) внаслідок невиконання, прострочення виконання або іншого неналежного виконання забезпеченого іпотекою зобов’язання;

  Як отримати терміново кредит готівкою без довідок фізичним особам:

Якщо в договорі про іпотеку вказана тверда сума вимог заставодержателя, забезпечоDих іпотекою , зобов’язання боржника перед заставодержателем у частині, що перевищує цю суму, не вважаються забезпеченими іпотекою, за винятком вимог про відшкодування судових витрат та інших витрат , викликаних зверненням стягнення на заставлене майно, вимог про відшкодування витрат з реалізації заставленого майна, а також витрат на його утримання та / або охорону або на погашення заборгованості заставодавця по зв’язаних з цим майном податках, зборах або комунальним платежами.

Договір про іпотеку укладається у письмовій формі і підлягає державній реєстрації. Державна реєстрація іпотеки є публічною. Будь-яка особа має право отримає в органі, що здійснює державну Реєстрацію прав, відомості про те, чи є реєстраційний запис про іпотеку відповідного майна, та завірену виписку з реєстраційного запису про іпотеку.

Categories: Без рубрики

Comments are closed.