Банки України

На запитання відповідає Пассер Світлана Борисівна, заступник директора і керівник Іпотечного ЦентруКомпанії «Московські вогні», агентства, що працює на ринку нерухомості з 1993 року. Компанія надає повний спектр послуг у сфері нерухомості.

А як взагалі іпотеку оформити? Які документи для цього потрібні? А то ж не секрет, що у народу зарплати майже у всіх «сірі». Тому повний розмір доходу підтвердити мало хто в змозі.

перше, багато іпотечні програми передбачають врахування «сірих» доходів. Питання їх підтвердження вирішується в кожному окремому випадку по-різному. Саме тому Вам потрібна допомога іпотечного брокера.

Ми консультуємо наших клієнтів з різних банківських іпотечних програмах, допомагаючи вибрати відповідну. Ці послуги безкоштовні для тих наших клієнтів, хто надалі збирається купувати квартиру через нашу Компанію. Для всіх інших наші послуги платні.

Ліцензія потрібно тільки кредитним організаціям. Ми не кредитна організація, ми — іпотечні брокери в складі ріелторської Компанії. Для цього ліцензія не потрібна. Купівлею і продажем квартир з використанням іпотечних та інших кредитних схем займаємося вже більше п’яти років.

Моя проблема в тому, що у мене дуже мало часу. При зверненні до Вас за послугами з придбання квартири в кредит, хто буде ходити в банки, страхові компанії тощо І хто займається отриманням документів, необхідних для подачі в банк (я маю на увазі, довідки БТІ, виписки тощо)

У Київі добре зарекомендувала себе програма «Молодій родині — доступне житло». По суті, соціальна іпотека є продовженням і розвитком цієї програми. Мені здається, вона повинна працювати, у всякому разі, у Київі.

  Як вибрати найбільш вигідний іпотечний кредит

Хочу свою квартиру продати і купити нову по іпотеці по іпотеці, але втратив правовстановлюючі документи. Зараз у федеральній реєстраційній службі отримав замість них довідку про зміст правовстановлюючих документів. Чи достатньо цієї довідки для продажу моєї квартири?

В даний час всі забудовники не оформляють договори пайової участі у будівництві, а використовую інші схеми. Прошу Вас відповісти: кредитує чи який-небудь банк придбання квартири:

перше, досить мало банків кредитують новобудови. По-друге, відсотки за таким кредитом вище, ніж по кредиту для покупки вторинного житла. Чи видасть банк кредит на новобудову, залежить від повного пакета документів на будівництво даного об’єкта, а не тільки від виду договору, що укладається з фізичною особою. За наявності повного пакету документів на споруджуваний об’єкт переважна більшість банків, що кредитують новобудови, воліють договір пайової участі або, на худий кінець, попередній договір. Страхові виплати банки не враховують.

Якщо Вас будуть цікавити тільки наші брокерські послуги, то вартість наших послуг складе 15000 рублів. Супроводжувати ми Вас будемо до моменту отримання листа з банку про надання Вам кредиту. Використання Вами кредиту та збір документів по квартирі, що купується, а так само перевірка її юридичної чистоти, в цьому випадку не буде входити в наші обов’язки.

  Де вигідніше взяти автокредит, де взяти вигідний автокредит, що потрібно щоб взяти автокредит

Спасибо. А якщо потрібна мені квартира коштує зараз близько 80000 $, яким має бути рівень мого доходу для отримання іпотечного кредиту? При розстрочення платежу, скажімо, на 10 років. І які взагалі можуть бути розстрочки?

перше, Ви повинні мати свої кошти в розмірі не менше 10-20% від вартості квартири. По-друге, для отримання кредиту в розмірі 60-70 тис. доларів залежно від типу Ваших доходів і складу родини Ваш сукупний сімейний дохід повинен становити не менше 1900 дол на місяць. Термін кредитування залежить від Вашого віку і в деяких банківських програмах може досягати 27 років.

Розмір кредиту, що надається визначається насамперед розмірів Вашого сукупного сімейного доходу. В принципі, предметом застави може служити також і вже наявна квартира. Але розпоряджатися закладеної квартирою надалі до погашення кредиту Ви зможете тільки з дозволу банку.

Eсть чи статистика, хто в принципі не може отримати іпотеку (якщо дохід менше ніж … якщо працюєш на останньому місці роботи менше … місяців). Знаючи цю статистику, простіше зробити висновки, доступно це чи ні для конкретної людини.

Існують цілком чіткі вимоги, які пред’являються до позичальника. Це, по-перше, стаж роботи за останнім місцем роботи не менше трьох місяців, для приватних підприємців та власників бізнесу не менше року. Мінімальний розмір іпотечного кредиту — від 15 тис. доларів, що вимагає для самотньої людини доходи від 500 дол

Ірина, в принципі, в деяких випадках це можливо і залежить від того об’єкта, який Ви збираєтеся будувати. У Вашому випадку може бути краще взяти кредит під заставу вже наявного майна або на невідкладні споживчі потреби. У будь-якому випадку, розмір кредиту визначається Вашими доходами.

  Брокер Alpari

Це залежить від терміну погашення кредиту і від розміру дострокових виплат. Подорожчання може бути досить значним, але, думаю, воно буде скомпенсировано триваючим зростанням цін на нерухомість.

Іпотечну програму треба завжди підбирати індивідуально, залежно від розміру і типу доходів позичальника, від складу його сім’ї, від того, що він хоче придбати. У кожному конкретному випадку потрібно проводити аналіз наявних на ринку іпотечних програм. Краще довірити вибір програми фахівцям.

Ми не кредитують організація, але кожен місяць близько 8-10 чоловік купують нерухомість за допомогою іпотечного кредиту, оформленого нашими фахівцями. Розмір мінімального кредиту склав 30 тис. доларів, максимальний близько 500 тис. доларів.

Був вашим клієнтом кілька років тому, набував квартиру через ваше агентство. Зараз є думка придбати квартирку для своєї дочки. На що я можу розраховувати як постійний клієнт?

На замітку

Онлайн конференції

Новини 28.11.2013

Categories: Без рубрики

Comments are closed.