Банки України

Іпотечна експертиза

Іпотечне кредитування за кордоном: як купити житло громадянину Росії?

За статистикою половина росіян, які купують нерухомість за кордоном, цікавляться можливостями іпотечногокредитування. Це не дивно, адже і ціни на житло в багатьох країнах, і вартість іпотечних продуктів в іноземних банках нижче, ніж у вітчизняних.

Ціна житлової нерухомості в деяких іноземних державах дійсно вражає. Невелика квартира в Німеччині обійдеться позичальникові в 14-16 тис. євро, а розкішна вілла в Туреччині — до 60 тис. євро. Так що, не дивлячись на складнощі з оформленням іпотечного кредиту за кордоном і отримання виду на проживання, такі витрати себе виправдовують.

Іпотечне кредитування за кордоном: розмір ставок

  Адекватна іпотека в ВТБ 24 »Таємний покупець» Фінанси »RB.ru

Якщо мова йде про покупку житла в країнах Євросоюзу або США, то розмір іпотечної ставки коливатиметься від 3,5 до 6% річних. При цьому мінімальний початковий платіж складе 20-40% від вартості житла, а можливий термін кредитування — до 30-40 років. Більш докладна статистика за вартістю іпотечного кредитування в деяких зарубіжних державах наведена нижче.

— Німецькі кредитні організації надають іпотечні позики за ставками від 3,9% річних на 20 років. Однак іпотечне кредитування здійснюється тільки при оплаті первинного платежу в розмірі не менше 40% від вартості нерухомості.

— Французькі банкіри вимагають мінімальний початковий внесок — від 20% і надають кошти за найнижчими ставками — від 2,9% річних. Термін іпотечного кредитування при цьому складе до 25 років.

  РУССЛАБВАНК ": Система CONTACT успішно завершила серію заходів.» Новини компаній »Новини» RB.ru

Нарешті, майбутні власники житлової нерухомості в Ізраїлі мають можливість отримати позику під 3,5% річних на термін до 30 років. Мінімальний початковий платіж при цьому складе 40%.

На думку Бориса Ротенштейн з 100Кредітов.ru, росіяни не завжди можуть придбати закордонну нерухомість зважаючи на складнощі іпотечного кредитування за кордоном. У багатьох країнах отримати кредит в принципі реально, однак досить складно через наявність у кредитних організацій жорстких вимог по відношенню до позичальників-нерезидентам. З цієї причини число росіян, успішно оформив іпотечний кредит на придбання житла в США, Італії або Чехії відносно невелике.

Що стосується вітчизняних іпотечних банків, то вони зазвичай не кредитують купівлю нерухомості за кордоном. Оцінка закордонної нерухомості та інші витрати обходяться настільки дорого, що ставка по іпотечному кредиту виявиться просто «захмарною». У той же час, якщо іпотечне кредитування за кордоном виявляється неможливим, а купити закордонне житло все-таки хочеться, позичальник може скористатися схемою ломбардного кредитування. Надавши в заставу банку власну квартиру, клієнт зможе отримати суму, що становить 70-80% від вартості заставної нерухомості. Позиковими засобами клієнт зможе розпорядитися на власний розсуд.

  Дебетові карти: плюси і мінуси.

Обговорення статті
Categories: Без рубрики

Comments are closed.