Банки України

Програми іпотеки

Кредит надається Банками-партнерами компанії на придбання квартир у кредит на вторинному ринку житла, а також на погашення раніше наданого іпотечного кредиту. З 1 липня 2011 нові зниженіставки по кредиту — від 8,9% до 12,7% в рублях.

Програма «ВІЙСЬКОВА ІПОТЕКА» дає можливість військовослужбовцям — учасникам НІС отримати кредит на нерухомість сумою до 2 млн. рублів для придбання готового житла в будь-якому регіоні Росії. Погашення кредиту житлової іпотеки здійснюється за рахунок коштів федерального бюджету.

Спеціальна програма соціальної іпотеки Агентства з іпотечного житлового кредитування (АІЖК) — вигідні умови іпотечного кредиту для розпорядників коштами материнського (сімейного) капіталу для придбання готових і споруджуваних квартир в кредит. Програма АІЖК дозволяють збільшити суму кредиту на суму материнського капіталу. З 1 липня знижено ставки за іпотечним кредитом!

  Як отримати житло молодій сім'ї :: Нерухомість ::: як просто зробити все

Іпотечний кредит надається Банками-партнерами компанії для придбання житла в нових багатоквартирних будинках за зниженими ставками — від 7,90% до 11,00% річних у рублях. Спеціальні пропозиції іпотечного кредиту для покупців житла економ-класу за стандартами АІЖК.

іпотечні кредити за стандартами Агентства з іпотечного житлового кредитування (АІЖК) . За програмами іпотеки АІЖК Ви зможете придбати квартиру в кредит на первинному чи вторинному ринках житла. Ставки іпотечних кредитів розраховуються індивідуально залежно від обраної програми, суми та строку кредиту, страхування позичальником ризиків і розміру початкового внеску.

  Банк «Союз» покращує умови іпотеки

ЗАТ «НАДІЙНИЙ ДІМ» відзначений АІЖК як Постачальник, що забезпечив найбільший обсяг поставок заставних по програмі «Військова іпотека» у 2011 році. Нагадаємо, що за підсумками роботи у 2010 році компанія також була визнана лідером за обсягами поставок заставних.

Здравствуйте. Підкажіть, будь ласка військова іпотека через 1 рік, в 2011р пройшли за федеральною програмою щодо забезпечення житлом молодих сімей та отримали свідоцтво, яке дає право на отримання допомоги в размере373тис у придбанні житла. Чи можемо ми … / / Жорін Олексій Євгенович

  Квартира в кредит. Квартира на вторинному ринку. Вимоги до квартири при іпотеці

Федеральним законом від 20 серпня 2004 р. — 117-ФЗ «Про накопичувально-іпотечній системі житлового забезпечення військовослужбовців» передбачено використання коштів федерального бюджету для житлового забезпечення військовослужбовців. Нал …

Categories: Без рубрики

Comments are closed.