Банки України

Важливі мітки

Розділи

Архів публікацій

Надіслати цю Статтю

На сьогоднішній день проблема житлового питання для молодих сімей стоїть особливо гостро. Важливим чинником у такійситуації є зростання цін на нерухомість , який набагато перевершує зростання доходів населення країни. Як же бути, якщо заробітна плата не дозволяє самостійно придбати житло, а іпотека просто життєво необхідна. Тому була створена федеральна цільова та соціальна іпотечна програми, завдяки яким можна взяти кредит на житло молодій сім’ї. Також зараз багато банків надають іпотечні кредити для молодих сімей.

Не варто плутати банківську іпотечну програму і федеральну цільову програму забезпечення житлом молодих сімей. Це зовсім різні речі, федеральна цільова програма призначена для черговиків, яким надається житло на пільгових умовах, а банківська іпотечна програма — звичайна іпотека.

Федеральна цільова програма

Федеральна цільова програма — виділення безоплатної субсидії певного розміру, яка може бути використана як перший внесок при придбанні житла. Щоб отримати таку субсидію потрібно зібрати певний пакет документів і віднести його до органів місцевої влади, вставши в чергу на отримання державної дотації.

Субсидія надається тільки один раз з федерального бюджету. Вона видається сім’ям без дітей у розмірі до 35% від середньої вартості житла, сім’ям ж з дітьми — до 40%. Величина субсидії залежить від наявності в сім’ї дітей та середньої вартості кв.м. житла. Розмір загальної житлової площі, яка покладена сім’ї, визначається виходячи від її чисельності.

  Іпотека, іпотечний кредит, вибір іпотеки в Челябінську

Умови для надання субсидії за федеральною цільовою програмою:

Документи, необхідні для участі у Федеральній цільовій програмі:

Гарантій того, що вам в недалекому майбутньому перерахують кошти, досить мало, але запасіться терпінням. Випадків отримання субсидій за федеральною цільовою програмою вже не мало, тому вважати це міфом або вигадкою не варто.

Соціальна іпотечна програма

Соціальна іпотечна програма — поліпшення житлових умов за допомогою державної фінансової підтримки та іпотечного кредитування (у межах затверджених соціальних норм — 18 кв.м. на людину). Таке формулювання більш повно пояснює весь сенс соціальної іпотеки.

Який саме з перерахованих варіантів використовується у вашому регіоні, залежатиме від рішення місцевої влади. Крім вимог до учасників соціальної іпотеки , які пред’являються органами влади, також існують вимоги банку, що працює з владою щодо соціального іпотечній програмі, оскільки саме банк надає іпотечний кредит, а місцеві органи влади є гарантом фінансової підтримки. Як правило, вимоги іпотечних банків до учасників соціальної програми набагато м’якше, ніж до звичайних позичальникам кредитів.

  Фінексбанк - Перелік документів, необхідних для отримання іпотечного кредиту: Перелік документів: Іпотека. Банки України, кредити депозити

Іпотечні кредити в банках для молодих сімей

Крім федеральної цільової і соціальної іпотечної програм для молодих сімей існують іпотечні кредити в різних банках. Ними Ви можете скористатися, якщо не можете встати в чергу на поліпшення житлових умов.

В даний час великою популярністю серед молоді користується Сбербанк . Оформити в Ощадбанку іпотеку за умовами спеціальної програми, що називається «Молода сім’я», може подружня пара, вік якої не перевищує 35 років . Великий плюс цієї іпотеки — можливість змінити умови кредиту у випадку, якщо в сім’ї з’явилася дитина (перекредитування, відстрочка платежу, додаткові пільги). До того ж початковий внесок набагато менше, ніж в інших програмах цього банку.

Крім Сбербанку з молодими сім’ями працюють і багато інших банків країни. Цікаву іпотечну програму розробив банк ВТБ24 під назвою « Іпотека + материнський капітал «. За цією програмою подружня пара може отримати кредит без початкового внеску, використавши лише в якості нього материнський капітал. Також можна придбати нерухомість в іпотеку в Промсвязьбанк за програмою «Житло молодій сім’ї»: термін кредиту — до 20 років, початковий внесок — у розмірі 5%, процентна ставка 13 — 16%.

  Приватний кредит в СПб. Де можна взяти позику грошей у приватних осіб

Умови для надання кредиту молодій сім’ї:

можливість залучити батьків сімейної пари, в якості співпозичальників, тим самим забезпечивши кредит запорукою наявного майна і т.д. Від цього залежатиме максимальна сума іпотечного кредиту, яку родина зможе отримати;

Документи, необхідні для отримання кредиту:

Інші статті

Залишити відгук

Знаходять:

  • іпотека на житло для молодих сімей
  • кредити на житло для молодих сімей 2013
  • кредит на житло для молодих сімей 2013
  • житло в кредит для молодих сімей
  • кредити на житло для молодих сімей 2015
  • програми для молодих сімей
  • кредит на житло для молодих сімей
  • іпотека на житло
  • соціальні програми для молодих сімей
  • ъЁхфшЄш эр цшЄыю фы  ьюыюфшї ё│ьхщ 2013
Categories: Без рубрики

Comments are closed.