Банки України

Іпотечний кредит без початкового внеску

Для багатьох, хто бажає отримати іпотечний кредит ключовим фактором є величина первинного внеску. Більшість шукає іпотеку без початкового внеску. Розглянемо, чи реальноце здійснити?

Можна оформить кредит за спеціальною банківською програмою «без першого внеску», однак на поточний час знайти банк, що пропонує таку програму, складно. У період кризи таких програм на ринку іпотеки не стало. Тому доведеться шукати інші способи вирішення питання.

Одним з варіантів може стати оформлення іпотечного кредиту без початкового внеску , під заставу житла, яке є у власності. Такий спосіб отримання іпотеки без першого внеску підійде тим, у кого вже є квартира, яку можна дати в заставу банку. Є кілька банків, які готових видати кредити під заставу наявного житла. Але при цьому, потрібно брати до уваги два моменти.

  Іпотека в Україні - Додаткова угода при пільговому іпотечному кредиті

Перший — банками не дається кредит у сумі 100% від вартості квартири, яка закладається. У більшості кредитних структур розмір кредиту на житло дорівнює 70 — 80%. Це означає, що якщо є квартира, оцінна вартість якої складає 5 млн. руб., То кредит видадуть до 4 млн., тобто 4 млн. — це максимальна сума кредиту. Все тому, що максимальний розмір кредиту визначається не тільки вартістю майна, яке закладається, а і розміром доходів позичальника.

Другий — квартира, яку закладає позичальник, повинна знаходитися в тій області або місті, де розміщений банк-кредитор. Це означає, що Московський банк не буде брати в заставу нерухоме майно, яке знаходиться у Владивостоці або в Ярославлі. А ось підмосковна або московська квартира — запросто може стати предметом застави.

Наступний варіант — іпотечний кредит без початкового внеску, шляхом отримання двох кредитів. Такий спосіб надає можливість купити квартиру без початкового внеску, оформивши два кредити. Слід зазначити, що попередній спосіб ідеальний для тих, хто має більш дороге житло, то застосовуючи даний спосіб можна купити як більш дешеве, так і більш дороге житло.

  Споживчі кредити Російські банки - іпотека, автокредити, споживчі кредити, лізинг

На сьогоднішній день такий спосіб кредитування практикують кілька банків, де надається таким способом іпотечний кредит без початкового внеску виділили в окрему програму (де ставки досить високі). Але здійснити цей варіант можна, скомбінувавши кредити в різних банках.

Способи, який описані вище, ідеальні, коли позичальник має майно, яке можна дати в заставу. Як же бути, коли майна немає? Можна гроші на перший внесок взяти, оформивши «споживчий кредит».

споживчі кредити видаються на короткий термін, у порівнянні з «іпотечними». Тому розмір кредиту, який можна взяти по «споживчому», істотно менше, у порівнянні з розміром кредиту, який позичальник може оформить по «іпотечному», при тих же розмірах доходу;

  Хочеться з'їздити на відпочинок? Кредит на туризм - відмінне рішення!, Топ Кредит

грошові суми, які банки надають за споживчими кредитами — обмежені. Видаючи кредит, сума якого перевищує 300 — 500 тис. руб. багато банків вимагають у заставу будь-яке майно.

Можна зробити висновок, що у випадку, коли потрібна іпотека, платити початковий внесок не завжди обов’язково. Проте охочі оформити кредит повинні добре оцінити свої можливості.

Головне меню

Фізичним особам

Юридичним особам

Додатково

Хто на сайті Зараз 22 гостей онлайн

Categories: Без рубрики

Comments are closed.