Банки України

Ми продовжуємо збирати відгуки від наших читачів про іпотечні програмах різних банків. Відгуки про іпотеку Альфа-Банку ми отримали досить бисть і наводить на думку, що даний позичальник досить популярний серед населення.Альфа-Банк має кілька іпотечних програм, природно з різними умовами, процентною ставкою і спрямованих на різні потреби. Отже, що ж пишуть наші читачі про іпотеку цього банку?

Умови мене не зовсім влаштовували, але іншого виходу не було. Іпотека була взята на суму 20 млн. руб. на 20 років, під 13% річних. Спочатку банку було виплачено 4 млн. рублів. У заставу дається нерухомість, що купується, плюс до цього багато проблем і біганини з різними страховками.

Цього літа наша родина скористалася іпотечною програмою Альфа-Банку на відносно вигідних умовах. Продали авто і внесли початковий внесок 10% від суми кредиту в 3 млн. рублів, на 10 років з відсотковою ставкою 14,05% від оціночної вартості квартири.

Так що думаю краще взяти термін побільше, щоб платити менше, а коли є гроші, можна платити і більше. Заявку розглядали тиждень. За розгляд заявки нічого з нас не взяли. Вже рік платимо по 95 тис. тенге (19000 руб.). Поки за весь цей час ніяких проблем з кредитом не було. Нам сподобався наш вибір.

  Як купити мотоцикл в кредит, Новини Татарстану, Казані

На жаль, підтверджуючого документа, на руки або електронною поштою я не отримала, а тільки почула це від персонального менеджера. Яке було моє здивування, коли 26 грудня, я прийшла на угоду і виявила, що ставка в договорі вже 11,5%. Однак на моє логічне запитання: «Це що?» Отримала вичерпну відповідь: «У нас піднялися два дні тому процентні ставки».

Для мене це було відкриття. Зрозуміло, не приємно. Але не видавати ж банку кредит собі на збиток. Треба спробувати зрозуміти і Альфу, адже там же розуміють, який це репутаційний ризик, коли відбувається підвищення ставки за вже схваленим кредитами.

Зараз, наприклад, Альфа ставки знижує і покращує умови кредитування. Знаю це, оскільки збиралася брати кредит і пробувала «схвалюватися» в Дельті, ДжіІ і Альфі. У результаті вибрала Альфу, оскільки найбільш лояльний підхід і швидкий розгляд нестандарта.

На той момент цей банк пропонував найкращі умови (13,5%), але відрізнявся підвищеною строгістю перевірки даних довідок про доходи (мене, дружини, обов’язково поручителя стороннього особи не родича). Мені було боятися нічого я працюю в західній компанії, з повністю білою з / п 40.000 р., Поручитель друг і колега по роботі, з / п приблизно таж і 20.000 дружини.

  Іпотечний кредит на квартиру в Львові

схваленої суми вистачило приблизно на покриття 90% вартості житла, і я взяв звичайний споживчий кредит готівкою 300.000 під 18% річних. У сумі цього вистачило для придбання квартири та ремонту в ній.

Справно платив 2 роки платежі по іпотеці, приблизно 17.000 на місяць (іпотека на 20 років) і кредит в Альфа-банку (за 10.000 на 3 роки). Через 2 роки мені подзвонили з Альфа-банку і запропонували перекредітовать іпотеку, озвучили умови 10,5% річних. Я подзвонив в Ощадбанк, вони не змогли запропонувати мені нічого. Я зробив перекредитування в Альфа-банк і тепер плачу по 15.000 на місяць. В Ощадбанку була трохи дешевше страховка квартири, а це обов’язкова умова іпотеки, як я розумію, але вигода очевидна — 2.000 щомісяця.

Рефінансування іпотеки

Хочете знати все про кредити, іпотеку, позиках? Всі тонкощі і нюанси, а також підводні камені, які можуть вас очікувати. На нашому сайті ви знайдете багато корисної інформації про види кредиту, процентних ставках, видах застави та поруки та багато чого іншого. Кредит під заставу нерухомості, кредит під заставу автомобіля, кредит під заставу бізнесу, іпотека, відгуки про іпотеку, споживчий кредит — кожен знайде тут щось відповідне для себе. Так само на нашому сайті для вашої зручності є кредитний калькулятор, який допоможе вам розрахувати розмір щомісячних виплат по кредиту. Якщо ви не змогли знайти цікаву для вас інформацію на сайті, задайте питання на форумі і вам обов’язково датут потрібні рекомендації. Потрібен-Кредіт.ру — це безкоштовний інформаційний довідник по всіх видах кредитування фізичних і юридичних осіб.

  Криза закінчилася, але валютна іпотека так і не повернулася на ринок РФ

Categories: Без рубрики

Comments are closed.