Банки України

Іпотека без первісного внеску

Для того, щоб взяти кредит на купівлю нерухомості, недостатньо довідок, поручителів і застави. Необхідно надати банку первісний внесок, що становить, як правило, 10% або 20%вартості житла.

Далеко не всі можуть собі дозволити зібрати суму в розмірі 100-200 тисяч рублів і більше. Але відмовлятися від іпотеки в разі, якщо ви не можете надати великий початковий внесок, не варто: на ринку іпотечного кредитування існують програми, що дозволяють взяти гроші без будь-яких додаткових коштів. Зрозуміло, в даному випадку процентна ставка та інші умови можуть відрізнятися від тих, що передбачені стандартними програмами. І не завжди в кращу сторону.

На даний момент на ринку існує небагато подібних пропозицій. Чи не використовуючи власні накопичення, ви можете отримати кредит в банках УБРіР, ЮніКредит, Газпромбанк, Банк Москви, Райффайзенбанк, АКБ Росбанк, Зеніт, АКБ АК Барс. В одних випадках мова йде про «чистої» іпотеці, в інших випадках — про рефінансування або нецільовому кредиті під заставу нерухомості.

Зокрема, Ощадбанк Росії дозволяє отримати кредит без першого внеску тільки в тому випадку, якщо ви хочете рефінансувати іпотеку, взяту раніше в іншому банку. ЮніКредит Банк видає кредит виключно на покупку нерухомості, вимагаючи від позичальника страхувати не тільки об’єкт застави, а й власні здоров’я і життя. У тому ж банку можна отримати і нецільовий кредит у великому розмірі під заставу нерухомості. Ви маєте право використовувати отримані гроші в будь-яких цілях, в тому числі і для купівлі квартири. Процентна ставка за нецільовим кредитом в цьому та інших банках вище. Райффайзенбанк також дозволяє взяти кредит на будь-які цілі у разі, якщо ви використовуєте в якості забезпечення нерухомість.

  Автокредит, Банки Москви

Видом застави. У більшості випадків (якщо мова йде не про рефінансування) ви повинні будете надавати банку в якості забезпечення наявну у вашому розпорядженні нерухомість. Якщо її немає, або ви тільки хочете купити житло на кошти банку, без початкового внеску у вас навряд чи щось вийде.

Підвищеними зобов’язаннями. Позичальник повинен застрахувати не тільки свою нерухомість — в даному випадку ту, що вже є в його розпорядженні на момент отримання кредиту, а й життя і здоров’я. Крім того, багато банків вимагають застрахувати право власності на квартиру, яка використовується в якості застави. У разі, якщо з якої-небудь причини ви позбудетеся цього права, а в подальшому не зможете виплачувати відсотки по кредиту, банк відшкодує свої витрати в страховій компанії. Позичальнику на першому етапі доведеться заплатити більше, щоб отримати можливість користуватися кредитом.

  Кредит WebMoney, позики ВебМані, кредитний автомат

Більшої свободою в отриманні та використанні кредиту. Багато банків не вимагають громадянства Російської Федерації, по багатьом програмам ви маєте право використовувати гроші так, як самі того забажаєте. Навіть якщо спочатку ви планували придбати нерухомість, в наслідок ви можете передумати і витратити суму на інші невідкладні потреби. Цільовий кредит на купівлю нерухомості найчастіше можна використовувати для придбання квартири будь-якого виду, земельної ділянки, гаража, дачі і т.д. Те, на що ви витратите гроші, анітрохи не впливає на умови кредитування.

Підвищеної процентною ставкою. Зрозуміло, розмір переплати залежить насамперед від терміну кредитування, суми та загальної кредитної політики банку. Але, як правило, процентні ставки по іпотеці без початкового внеску на порядок вище ставок за кредитом і складають в середньому 12-16%.

  Іпотечний банк, банки видають іпотечні кредити, іпотечні банки

Вартість закладеної нерухомості, як правило, повинна повністю покривати суму кредиту. У деяких випадках банк дозволяє надати в якості забезпечення житло, яке коштує трохи дешевше, але натомість вимагає одного або двох поручителів.

Умови кредитування можуть істотно різнитися, залежно від банку, обраної вами програми, терміну і суми. При цьому варто розуміти, що банк вважає таке вкладення для себе вкрай ризикованим і з високою ймовірністю відмовить клієнту з небездоганною кредитною історією або неточними даними про доходи.

Кредити

Вкласти гроші

Послуги банків

Банки Москви

Інтерв’ю

Categories: Без рубрики

Comments are closed.