Банки України

Іпотека — головне не помилитися у виборі!

В якому напрямку зараз розвивається ринок іпотеки?

Треба визнати, що іпотека розвивається вже другий рік поспіль. Більше того обсяги видачі іпотечнихкредитів в місті зараз вже в три рази вище, ніж за аналогічний період минулого року. Тобто за іпотекою йдуть, іпотека активно розвивається і практично досягла докризових параметрів, як з точки зору кількості виданих кредитів, так і з точки зору параметрів кредиту, а саме ставки, строків, відносини до позичальників. Є, звичайно, певний питання, який необхідно позначити: за останні півтора — два місяці, банки, найімовірніше підстраховуючись через очікування фінансової нестабільності, підвищили процентні ставки. Ставки у деяких лідируючих банків зросли на 0,5% — 1,5%, але все ж, необхідно визнати, що дуже велика кількість банків продовжують видавати кредити, покращувати процентні ставки, і іпотека користується попитом.

Чи варто очікувати, що підняті під час кризи ставки іпотечних кредитів незабаром знову впадуть?

Найімовірніше — так! Оскільки якихось фундаментальних, як кажуть фахівці, причин — немає. Швидше за все, мова йде про те, що банки підстраховуються, очікуючи нестабільність на ринку. І відбувається різноспрямований рух. Хтось з банків знижує ставки і знижує початкові внески, а якісь банки трохи ставки підняли.

  Як зняти відповідальність з поручителя по кредиту?, Хочу все знати!

Скільки протримається тенденція на зниження ставок за кредитами?

Що необхідно знати, коли вступаєш в іпотеку?

У першу чергу необхідно розуміти, що за об’єкт придбавається. Якщо це готове житло, то це одні банки — один з напрямків, якщо ж в іпотеку планується придбання нерухомості, що будується, то тут вже буде питання трохи складніше в плані підбору квартири, тому що тут буде необхідно вибирати і забудовника і банк, так щоб даний забудовник цим банком був акредитований.

На що потрібно звернути увагу, вибираючи банк?

З точки зору перевірки, як люди вибирають банки. В основному звертають увагу на рівень процентних ставок. Так само необхідно звертати увагу на наявність мораторію на дострокове погашення. Дуже важлива для ринку форму підтвердження доходів, тому що є банки, які вимагають офіційного підтвердження доходів за формою 2НДФЛ і ставка буде одна, а є ряд банків, які дозволяють підтверджувати дохід по вільній формі (формі банку) — це не призводить до підвищення ставок, це просто інші банки.

А як вибирати забудовника?

При виборі забудовника, звичайно, потрібно звертати увагу на його надійність. Безумовно, питання ціни, як правило, на першому місці, але надійність — це не менш важливий параметр. До речі, якщо забудовник акредитований банками, особливо якщо таких не один, то це говорить про те, що забудовники надійні, тому що банки дуже серйозно перевіряють забудовників. Всю фінансову та дозвільну документацію. Варто звернути увагу на кількість об’єктів вже побудованих забудовником, чи є ще об’єкти в перспективі, а так само на відгуки пайовиків по готових об’єктах.

  де взяти швидкий кредит

ТОВ ‘Перше Іпотечне Агентство’ спеціалізується на наданні населенню послуг у сфері іпотечного кредитування, виконує основні функції ‘іпотечного брокера’ й ‘агенції нерухомості’. Фахівці Першого Іпотечного Агентства гарантують професійний супровід клієнтів на всіх етапах іпотечного кредитування. Орієнтація на якісну роботу з клієнтами і партнерами дозволили за останній рік укласти більше 20-ти угод з банками-лідерами ринку іпотечного кредитування, що забезпечують клієнтам додаткові переваги та знижки. Ми пропонуємо повний спектр іпотечного кредитування: Кредит на купівлю житла, що будується, Кредит на купівлю готового житла, Кредит на купівлю комерційної нерухомості, Кредит на покупку заміської нерухомості, Кредит на купівлю земельної ділянки, Кредит під заставу наявної нерухомості, Кредит на купівлю кімнат, Кредит + субсидії на поліпшення житлових умов. ТОВ ‘Перше Іпотечне Агентство’ працює з 58-ма банками і пропонує більше 400 програм кредитування! Банки-партнери знижують нашим клієнтам ставки на 0,5-1,5% і це нижче ніж при зверненні в банк безпосередньо. Компанії-забудовники знижують вартість квартир для наших клієнтів. Ми пропонуємо Експрес-схвалення в 50-ти банках! Звернувшись в ‘Перше Іпотечне Агентство’ Ви максимально швидко і якісно отримаєте результат: Іпотечний кредит на найвигідніших умовах персонально для Вас! Схвалення банку в максимально короткі терміни (від 1 дня)! Підберемо будь-яку нерухомість в максимально короткі терміни (7 днів з урахуванням Вашого схвалення)! Ми спеціалізуємося безпосередньо на пошуку і тому забезпечимо 100%-ний підбір квартир, що задовольняють вимогам банку і відповідають Вашим бажанням і потребам; Ми володіємо унікальною, щодня оновлюваною базою по іпотечних квартирах: житло, що будується, вторинний ринок, заміська та комерційна нерухомість і т.д . Ми вирішимо всі питання з оцінки нерухомості, що купується, підбору страхової компанії, оформлення і реєстрації угоди!

  Як правильно вибрати і оформити кредитну карту - Фінанси -

Categories: Без рубрики

Comments are closed.