Банки України

Іпотека

Ми спеціалізуємося на наданні консультацій по іпотеці для колишніх громадян Великобританії або іноземців, що купують нерухомість по всьому світу або для постійного проживання, або як другийдім, або для інвестування. Ви працюємо як іпотечні брокери, щоб підібрати для вас найбільш підходящу і конкурентоспроможну програму по іпотеці.

Коли мова йде про покупку нерухомості за кордоном, головне-це підготовка. Перше, що слід оформити-це доступний бюджет . Необхідно підрахувати потрібні депозити, поточні та майбутні курси обміну валют, загальну вартість фінансів, оплату послуг юристів та оподаткування до того як розглядати будь-яку потенційну нерухомість.

Іпотеки можуть бути схвалені заздалегідь і це може зберегти і час і гроші. Це можна легко зробити за допомогою послуги «Зворотного зв’язку». Один з наших представників зв’яжеться з вами в перебігу 24 годин.

  Банки Швейцарії -: Швейцарія

Іпотека з нерухомості за кордоном зазвичай доступна при максимальному позику 70% від вартості і до 30 років , хоча є деякі винятки. На нерухомість в США зазвичай немає вікових обмежень, хоча в деяких інших країнах обмеження може бути до 70-75 років . Іпотека зазвичай заснована на платоспроможності і доказі доходу. Як правило, відношення боргу до доходу не повинно перевищувати 36%, хоча є винятки. Для деяких позик потрібен обмежена документація . Щоб переглянути поточні критерії з надання кредитів, будь ласка зв’яжіться з нами.

Іпотечний кредит під заставу майна може бути в місцевій валюті, але в деяких випадках може бути доступна мультивалютна іпотека. Валюта, в якій полягає іпотека зазвичай визначається валютою доходу, в якій здійснюється його фінансування. Кваліфікований представник вивчить всі можливі варіанти і запропонує найбільш підходящу іпотечну програму.

  Шахраї з ощадбанку - Особисті фінанси РБК

Як правило, необхідно відкрити рахунок в місцевому банку для сплати місцевих платежів, податків, комунальних платежів і т.п. Деякі кредитори також вимагають, щоб на вашому рахунку залишалися виплати по іпотеці в плині 6 місяців. Від вас також можуть зажадати наявність рахунку і закриття витрат посезонно. Це означає, що вам необхідно показувати джерело доходів, які зазвичай включає період за останні 60 днів.

Курс обміну валют може дуже сильно впливати на купівлю нерухомості за кордоном. Зазвичай, рахунки і закриті платежі повинні бути переведені з вашої місцевої валюти у валюту країни, у якій ви купуєте нерухомість. Реєстрація в Компанії з обміну валют буде розсудливою, оскільки кошти можуть бути закуплені на 18 місяців вперед. Це особливо ефективно в разі купівлі незавершеного будівництва, так як це дає можливість зафіксувати вартість.

  Іпотека - аналітика та публікації

Закриті платежі- це витрати, пов’язані з купівлею, такі як податки або страховки, які спочатку повинні бути прописані в ілюстрації. Вони будуть змінюватися, залежно від того, де ви купуєте нерухомість.

І нарешті, ми підійшли до оподаткування, яке накладається не тільки на дохід, але і на приріст капіталу. Іпотечний відсоток та інші витрати зазвичай компенсуються за рахунок них, хоча варто проконсультуватися з фахівцем з податків або скористатися послугами місцевого бухгалтера.

Знаходять:

  • кредити іноземцям у великобританії
Categories: Без рубрики

Comments are closed.