Банки України

Іпотека без первісного внеску

Іпотека — один з найбільш прийнятних і поширених варіантів придбання житла. Переваги іпотеки очевидні для багатьох бажаючих жити у власній квартирі. Ціни на нерухомість постійнозростають, тому, покупка житла в кредит стає вигідною інвестицією.

Житлова нерухомість на вторинному ринку

Термін існування бізнесу Позичальника, який є індивідуальним підприємцем або учасником (акціонером) організації і чий дохід враховується при визначенні розміру кредиту — не менше 1 (Одного) року.

Якщо Позичальник (Созаємщиков) складається в зареєстрованому шлюбі, то і його чоловік (дружина) виступають в якості Созаємщиков. У разі якщо чоловік (дружина) Позичальника (Созаємщиков) є іноземним громадянином, він (вона) виступає Поручителем і несе солідарну відповідальність за виконання умов кредитного договору.

  Депозитні вклади

Термін існування бізнесу Позичальника, який є індивідуальним підприємцем або засновником (акціонером) організації і чий дохід враховується при визначенні розміру кредиту — не менше 1 (Одного) року.

Програма «Міська іпотека»

Кредит надається фізичним особам (далі — Позичальник, Клієнт) «ТКБ» (ЗАТ) (далі — Банк) для придбання квартири у багатоквартирному будинку, розташованої в регіоні кредитування, на яку, в установленому законом порядку, оформлено право власності, ( далі — об’єкт нерухомості).

  Що робити, якщо нема чим платити за банківським кредитом?, Банки і банкомати України

Здійснюється щомісяця ануїтетними платежами , що включають в себе сплату нарахованих за відповідний період відсотків за користування кредитом і часткове погашення кредиту

Іпотека (застава) в силу закону купованого на кредитні кошти Банку об’єкта нерухомості (ст. 77 Федерального закону «Про іпотеку (заставі нерухомості)»). Державна реєстрація іпотеки в силу закону здійснюється одночасно з державною реєстрацією права власності Позичальника на придбаний об’єкт нерухомості. Права Банку як кредитора і заставодержателя підлягають посвідченню заставної

  Інтехбанк - кредити готівкою, кредитні картки, автокредит, іпотека, заявка на кредит

ризику втрати права власності на придбаний на кредитні кошти Банку об’єкт нерухомості (страхування титулу) — за вибором Клієнта та відповідно з тарифами Програми;

З перших днів обслуговування Клієнтові надається персональний менеджер, який забезпечує взаємодію всіх служб в інтересах Клієнта, організовує вирішення конкретних завдань.

Categories: Без рубрики

Comments are closed.