Банки України

Програма «Молода сім’я»

Перед багатьма молодятами рано чи пізно постає житлове питання, і все частіше на допомогу приходить іпотека Молода сім’я. Новоутворена сім’я в рідкісних випадках може собі дозволитипридбати житло як на первинному, так і на вторинному ринку. Уряд РФ розробило житлову програму іпотека Молода сім’я, в рамках якої багато російських сім’ї отримують можливість придбання житла, порівнянного зі своїм бюджетом. Іпотека для молодої сім’ї є рятувальним колом у житловому питанні. Все ж краще платити за своє житло, ніж віддавати чималі гроші «чужий тітці».

Іпотечне кредитування молодих є складовою частиною національної програми «Доступне житло». Завдяки цьому проекту держава виділяє молодим сім’ям кошти на придбання квартири / будинку, розмір субсидії становить 35% від вартості житла для молодих сімей без дітей і 40% від вартості житла за наявності дітей, основна умова — вік подружжя обмежується 35-ма роками.

Необхідність у видачі субсидії, а також її розмір на придбання житла за іпотечною програмою іпотека для молодої сім’ї визначається і розраховується в індивідуальному порядку, однак визначальними компонентами розрахункової вартості є:

Учасниками програми стають сім’ї, визнані такими, що потребують поліпшення житлових умов. Для отримання такого «визнання» необхідно стати в чергу на надання або поліпшення житлових умов. Залежно від надходження бюджетних коштів учасникам проекту видається спеціальний сертифікат. Отримали субсидію задаються питанням, чи обов’язково страхувати квартиру по іпотечному кредиту. Предмет застави згідно з федеральним законом повинен бути застрахований.

Якщо під час дії програми в сім’ї народжується дитина, то батьки дитини, які взяли іпотечний кредит молода сім’я, мають право на отримання додаткової субсидії в розмірі не менше 5% від розрахункової вартості житла за рахунок регіонального бюджету.

  Іпотека для молодих сімей в Тюмені - Нерухомість на вторинному ринку - Абсолют Банк

Національний проект іпотека молодим сім’ям діє в багатьох великих містах Росії. Кредитування за програмою Молода сім’я зазвичай проходить за зниженим відсотком і доступна особам, які досягли 18-ти річного віку.

Для молодих сімей Красноярська і краю діють дві цільові програми, спрямовані на допомогу молодим сім’ям в купівлі житла. Йдеться про крайової програмою «Забезпечення житлом молодих сімей на 2013-2015 роки», що є підпрограмою федеральної програми «Житло», і міський — «Молодий красноярській родині — доступне житло» на 2013-2015 роки. Обидві програми націлені на виділення молодим сім’ям соціальних виплат для придбання житла або будівництва індивідуального житлового будинку, в тому числі на сплату початкового внеску при отриманні іпотечного житлового кредиту, а також на погашення основної суми боргу за іпотечним кредитом.

Взяти участь у цих програмах може молода сім’я, в тому числі неповна молода сім’я, що складається з одного молодого батька та одного і більше дітей, всі члени якої є громадянами Російської Федерації. При цьому вік кожного з подружжя або одного батька в неповній сім’ї не повинен перевищувати 35 років (включно) — для учасників крайової програми і не більше 40 років — для учасників міської програми. Крім цього, сім’я повинна перебувати на обліку в якості потребують поліпшення житлових умов і мати можливість підтвердити наявність постійного джерела доходу або наявність інших грошових коштів, достатніх для оплати вартості житла в частині, що перевищує розмір наданої соціальної виплати.

  Балтійський банк змінив кредит під автомобіль

Східно-Сибірський банк Ощадбанку Росії: програма «Молода сім’я» , подразумевающая особливі умови кредитування на придбання житла для сімей, в яких хоча б один з подружжя не досяг 35-річного віку, або неповних сімей з дітьми, в яких батько не досяг 35-річного віку. Перевагою програми є знижений початковий внесок, що становить 10% від вартості житлового приміщення для молодої сім’ї з дитиною і 15% — якщо дітей немає. Максимальний розмір кредиту для молодої сім’ї з дитиною може становити не більше 90% вартості житлового приміщення, для молодої сім’ї без дітей — не більше 85% вартості приміщення. При розрахунку максимальної суми кредиту банк може врахувати дохід батьків. Максимальний термін кредитування — до 30 років. Процентна ставка при первинному внеску 10% до реєстрації права власності становить від 13,75% до 15,25% річних, після отримання права власності зменшується і становить від 12,6% до 14% річних. Кредит надається в рамках діючих житлових продуктів на придбання готового житла, придбання житла, що будується, будівництво житлового будинку. І головне — при народженні дитини в період дії кредитного договору можливе надання відстрочки з погашення основного боргу до досягнення дитиною 3-х річного віку ». Програма «Іпотека + материнський капітал», який діє у рамках житлової програми «Придбання готового житла». Продуктом передбачено збільшення розміру кредиту на суму, зазначену в сертифікаті, яка враховується, як початковий внесок, або частину початкового внеску. А сам кредит видається у розмірі не більше 100% вартості об’єкта нерухомості.

  Експрес-кредити та пов'язані з ними міфи

Зв’язок-Банк: програма «Житло для молодих» , особливістю якої є знижений початковий внесок для осіб віком до 35 років. У рамках даного іпотечного кредиту молода сім’я може придбати квартиру на вторинному ринку, житловий будинок з ділянкою, або тільки земельну ділянку вартістю від 400 тисяч до 5 мільйонів рублів, з початковим внеском від 10% вартості житла, за ставкою від 13% річних у рублях. Максимальний термін кредитування може становити 30 років.

МОСОБЛБАНК: «Варіант Молодіжний» . Учасником може стати молода сім’я, вік подружжя в якій не перевищує 35 років, або неповна сім’я, що складається з одного молодого батька. У рамках даної програми, у разі народження або усиновлення дитини, за бажанням позичальника може бути наданий пільговий період в погашенні основного боргу. Кількість пільгових періодів не обмежена.

З питань крайової програми забезпечення житлом молодих сімей можна звернутися у відділ реалізації крайових програм міністерства будівництва та архітектури Красноярського краю за тел.: (391) 211-00-41.

Звернутися до фахівців управління обліку та реалізації житлової політики з питань, що стосуються реалізації програми «Молодій красноярській родині — доступне житло», можна щочетверга з 9.00 до 13.00 в каб. № 111, вул.Карла Маркса, 93. Прийом ведеться в порядку черги без попереднього запису.

Categories: Без рубрики

Comments are closed.