Банки України

Як взяти гроші в кредит на квартиру і збільшити суму іпотечного кредиту!

Взяти кредит на нерухомість і знайти можливість його збільшення . Запропоновані способи можуть допомогти не тільки при іпотеці .

Так чому ж питання про те, як отримати максимальний кредит , був і залишається актуальним і одим з головних для позичальників? Та тому що від суми кредиту залежить багато чого, і в першу чергу — можливість вибору і подальший комфорт.

Чим більше грошей — тим краще район, тим новіше будинок, тим більше площа квартири і т. д. Але не тільки якість майбутнього житла змушує клієнтів банків шукати і знаходити способи збільшення суми кредиту. У деяких є й інші резони, адже гроші зайвими ніколи не бувають. Максим Токарєв, директор департаменту «На Чеховської» компанії «Нове місто», говорить, наприклад, про те, що іпотечний кредит часто незамінний у бізнесі. Читати повністю »

Наступний спосіб збільшення кредиту — залучення созаемщиков. «Можна замість доходів однієї людини показати доходи двох (чоловіка або дружини), деякі банки дозволяють підсумувати доходи декількох родичів і навіть людей, які не перебувають у родинних стосунках — якщо ці люди погоджуються бути созаемщиками, — каже Людмила Анісімова, провідний спеціаліст відділення іпотечного кредитування Корпорації нерухомості «Рескор». — «Солідарна комбінація» дозволяє взяти кредит набагато більше, ніж той, який розраховувався б виходячи з доходу тільки однієї особи. Наприклад, для сім’ї з двох чоловік, де чоловік отримує 40 000 рублів, а дружина — 20 000 рублів на місяць, максимальна сума кредиту (на термін 20 років при ставці 11% річних) становить майже $ 100 тисяч, тоді як для однієї людини, що одержує 20 000 рублів на місяць — всього лише $ 25 тисяч «.

  Іпотека в 2013 році. Прогнози по іпотеці 2013.

Тепер є сенс розглянути дуже поширену категорію позичальників — які в змозі виплачувати кредит при відносно невисокій офіційній зарплаті. В одержанні максимальної іпотечної суми, як правило, більше за інших зацікавлені особи, які мають приховані доходи. Чи можна довести банку свою спроможність у цих випадках і як це правильно зробити?

  Який краще взяти кредит на старий автомобіль?

Розглянемо типову ситуацію: коли позичальник отримує «сіру» зарплату (це як і раніше звичайне явище в приватних фірмах). Щоб отримати гідний кредит, потрібно переконати кредиторів у тому, що офіційна зарплата — всього лише невелика частина реальної. Експерти вважають, що в даний час це зробити нескладно. «Якщо Читати повністю»

Великий кредит, який дає великі можливості, безпосередньо пов’язаний з доходами позичальника. Будь-яка розсудлива людина, позичаючи гроші у банку, думає про те, як їх повертати. Крім того, у банків є надійні системи захисту від недобросовісних, а також зайво легковажних покупців житла. Фахівці можуть розповісти чимало історій про те, як у гонитві за високими сумами клієнти банків просять бухгалтерію рідного підприємства «намалювати» ім доходи вище. Однак цей номер зазвичай не проходить. «У банках працюють теж не діти малі, вони орієнтуються в тому, хто і скільки заробляє, — каже Ірина Котова, директор з маркетингу компанії» ХІРШ «. — Якщо ваші доходи раптом виявляться вдвічі більше середніх по галузі — банк як мінімум зацікавиться цим дивним фактом «.

  Банк ВТБ - Банк утворений в 1990 році як банк Зовнішньої торгівлі РФ (пізніше «Внешторгбанк», нині - ВТБ). До III кварталу 2002 року пакетом у 99,9% акцій банку володів ЦБ РФ, який в рамках реформи банківського сектора передав його Міністерству майнових відносин Р

Банки з недовірою ставляться до позичальників, які, вказуючи в документах високий рівень доходів, не можуть, наприклад, заплатити початковий внесок. У співробітників кредитної установи обов’язково викличе сумніви клієнт, який, займаючи на папері відповідальну посаду, не має навіть власного автомобіля. Тому один з надійних способів довести банку свою благонадійність і отримати в кредит максимальну суму — пред’явити так звані активи, тобто наявні у власності квартиру, дачу, земельну ділянку, автомобіль і, нарешті, просто грошові накопичення.

Рубрики

Сторінки

Свіжі записи

Закладки за датою

Categories: Без рубрики

Comments are closed.