Банки України

Стаж роботи в банківському кредитному секторі понад 25 років. Автор більше 50 тем семінарів, майстер-класів та тренінгів у сфері банківського кредитування. Практикуючий бізнес-консультант.

Іпотека молодійсім’ї

Згідно з оцінками фахівців, дуже популярною, вигідною і однією з найбільш доступних форм вирішення проблеми з житлом є більш дешеві і досить довгострокові молодіжні іпотечні кредити.

отримати від держави безоплатну грошову субсидію, призначену або для оплати першого внеску при отриманні іпотечного кредиту, або для погашення основної суми боргу та сплату відсотків за іпотечними кредитами, отриманими раніше;

Участь у Федеральній програмі «Молодій родині — доступне житло»

Учасником цільової федеральної програми на отримання державної субсидії на покупку житла може стати будь-яка молода сім’я, вік подружжя в якій не перевищує 35 років, або неповна сім’я, що складається з одного батька (також у віці до 35 років).

При цьому необхідними умовами для участі в програмі є постановка на облік в якості потребують (тобто сім’я повинна стояти в черзі на отримання муніципального житла) і наявність доходів, достатніх для оплати іпотечного кредиту або позики на ринкових умовах. У разі сім’ї без дітей тривалість шлюбу між подружжям повинна становити не менше 1 року.

  Чи брати машину в кредит

здійснення останнього платежу в рахунок сплати пайового внеску молодою сім’єю, яка є членом житлового будівельного кооперативу і для якої кооперативом вже придбано житло.

Розмір державної субсидії становить не менше 35% розрахункової вартості житла для молодої сім’ї, яка не має дітей, і не менше 40% для сім’ї з дітьми (у тому числі для неповної молодої сім’ї, які складаються з однієї батька і однієї дитини і більше).

Розрахункова вартість житла визначається шляхом перемноження норматив метражу на норматив вартості 1 кв. м. Норматив метражу для сім’ї з 2-х осіб становить 42 кв. м, для сім’ї чисельністю 3 і більше осіб — по 18 кв.м на кожного члена сім’ї. Норматив вартості 1 кв. м розраховується на підставі методики Мінрегіонрозвитку окремо по кожному муніципальному освіті з урахуванням сформованих цін на ринку житла і вартості будівництва в даному освіті. Даний норматив публікується Міністерством регіонального розвитку 1 раз на квартал в «Російській газеті».

  У Павшінской заплаві стояки гарячого і холодного водопостачання дозволяють робити тільки на зварюванні, що не р - форум Сантехніка. Водопостачання. Каналізація -

документи, що підтверджують достатні доходи сім’ї (довідка про доходи за останній рік або податкова декларація), або наявність інших засобів для оплати розрахункової вартості житла в частині, що перевищує розмір надаваної субсидії;

Орган місцевого самоврядування зобов’язаний провести роботу з перевірки відомостей, що містяться в документах, і в 10-денний термін з дати їх подання прийняти рішення про визнання або про відмову у визнанні молодої сім’ї учасницею програми. Про прийняте рішення молода сім’я повинна бути повідомлена у письмовій формі.

Слід врахувати, що рішення про те, чи гідна сім’я брати участь у програмі, приймається на 3-х рівнях державної влади — муніципальному, регіональному та федеральному, тому чекати рішення молодим сім’ям доведеться 2-3 місяці.

  Оренда чи іпотека - що вигідніше?,

У разі включення молодої сім’ї в програму, вона отримує іменне свідоцтво , термін дії якого складає 2 місяці з моменту видачі. Отримане свідоцтво здається власником банку-партнеру федеральної програми, після чого відкривається іменний банківський рахунок, куди і зараховується субсидія.

Іпотека для молодої сім’ї в комерційному банку

Деякі комерційні банки за аналогією з державною програмою «Молодій родині — доступне житло», пропонують молодим сім’ям купити квартиру по іпотеці на особливих, пільгових умовах. Найбільш показовим прикладом такої пільгової програми є іпотека «Молода сім’я» від Ощадбанку Росії.

Categories: Без рубрики

Comments are closed.