Банки України

Іпотека на будівництво приватного будинку в Росії.

Оформити іпотеку на будівництво приватного будинку або іпотеку на придбання будинку можна практично в будь-якому банку Ростова, так якце дуже поширений вид іпотеки. Для цього вам потрібно відповідати деяким вимоги, які банки висувають своїм позичальникам:

Працівники кредитного відділу зорієнтують по необхідним документам, які вам потрібно буде надати в банк. Це паспорт, заявка на кредит, довідка про доходи за формою банку, і довідка 2-ПДФО. Звичайно ж, бажано, щоб у вас вже була своя земля під будівництво. Банк при оформленні іпотеки на будівництво враховує, наскільки розвинена інфраструктура в тому мете, де ви збираєтеся будувати будинок, її місце розташування. Це дуже важливо для банку, тому в разі несплати іпотечних внесків, земля повинна бути реалізована для відшкодування витрат.

  Що робити якщо картку заблокували? ::

При виборі банку для отримання іпотечного кредиту враховуйте всі плюси і мінуси. У деяких банках можна взяти кредит без першого внеску, а в більшості це 20% від оціночної вартості. Відмінність від іпотеки на готове житло ще й у тому, що розмір кредиту може бути значно менше. Банк пов’язує свої ризики з тим, чого ще не побудоване житло менш ліквідне, ніж вже готове. І в разі реалізації можуть виникнути додаткові проблеми і витрати, що також не потрібно банку. Цей процес робить отримання позики ще складніше і довше.

  Delta consulting - Департамент по роботі з проблемною заборгованістю.

Банк BNP Paribas дає кредит на будівництво будинку у розмірі 70% від вартості під 13,5% річних на 5 років, а при 60% під 13%. Якщо позичальник надає довідку про доходи у вільній формі, то ставка за кредитом збільшується на 0,5%.

Банк Москви пропонує кредит на будівництво та придбання приватного будинку під 12,75-13,25% залежно від термінів кредитування. Чим більше термін, відповідно, більше процентна ставка. Позичальник повинен внести 20% вартості своїми грошима. Також обов’язковою умовою є страхування житла та позичальника. Якщо не виконане друга умова, то відсотки по отриманому кредиту збільшаться на 3%.

  Де живе хороша іпотека?

Донбанк також дає можливість оформити іпотечний кредит на термін від 5 до 20 років. Процентна ставка при цьому також залежить від терміну і суми кредиту. Максимально банк може дати 80% вартості приватного будинку, а інші 20% потрібно внести самостійно.

Categories: Без рубрики

Comments are closed.