Банки України

Іпотека під материнський капітал: іпотека без початкового внеску? Чи можливо отримати податкові відрахування?

Іпотека під материнський капітал може бути оформлена, якщо покупка житлової площі ще тільки плануєтьсяі сім’ї видано державний сертифікат. Чи можливо використовувати МСК як початковий внесок і чи з’явилися в Росії банки, які видають іпотечні кредити без першого внеску?

Іпотека під материнський капітал — іпотечний кредит дозволяє збільшити розмір суми видаваного кредиту на суму, що дорівнює материнському капіталу, використовувати сертифікат в якості початкового внеску.

Іпотека: материнський капітал = початковий внесок? Чи вірно це рішення?

За законом особи, які отримали державний сертифікат на материнський капітал, можуть використовувати його в якості початкового внеску при отриманні іпотечного кредиту на покупку або будівництво житла.

  МДМ Банк: міфи про кредити, Весь Бердск

Використання материнського капіталу на іпотеку передбачено російським законодавством. Погашення іпотеки материнським капіталом здійснюється за рахунок додавання до суми початкового внеску і кредиту суми по материнському сертифікатом. Після надання відповідних документів та оформлення житла в часткову власність між членами сім’ї Пенсійний Фонд РФ направляє в банк фінансові кошти по материнському капіталу. Існує й інші види іпотек, де держава також безоплатно видає кошти на придбання житла, наприAлад, соціальна іпотека. Ознайомтеся з умовами і збирайте документи на соціальну іпотеку.

Іпотека без первісного внеску? Чи можливо це?

Іпотека, материнський капітал, початковий внесок, щомісячні виплати … Звичний асоціативний ряд можна продовжувати ще довго. Але чи впишеться сюди поєднання «без початкового внеску»?

  Акції, Кредити і депозити

У березні 2011 року в ВТБ24 була прийнята програма «Іпотека + материнський капітал», що передбачає отримання іпотечного кредиту без початкового внеску. Материнський капітал зараховується банком як початковий внесок. Для того щоб молода родина не чекала закінчення трьох років, банк запропонував зручне рішення для сімей: якщо розмір материнського капіталу покриває суму початкового внеску (це 10%), банк видасть повну суму іпотечного кредиту. Отримав кредит позичальник звертається до ПФР з тим, щоб сертифікатом погасить частину вже наявного кредиту. Так родини зможуть відразу купити квартиру і використовувати материнський капітал.

Відповідь на питання «якщо використовуєш материнський капітал в рахунок погашення іпотеки чи можна потім отримати податкове вирахування» знаходимо в законі, стаття 220 НК РФ п.2. Майновий податкове вирахування не застосовується в тих випадках, коли оплата поточних витрат на придбання житла здійснювалася за рахунок роботодавця чи інших, наприклад, державних коштів.

  Лізинг - визначення, сутність лізингу, переваги фінансового лізингу

Написати коментар

Кращі кредити:

Новини

Categories: Без рубрики

Comments are closed.