Банки України

Зворотній зв’язок

Цільові кредитні пакети

Споживчі кредити на будь-які потреби

Кредити з забезпеченням

Що для вас є найбільш важливим при зверненні за кредитом до банку?

Кредит «Іпотечний». Іпотека в Пермі

Кредит «Іпотечний» — це:

Іпотека — це можливість вже зараз придбати новий будинок або квартиру в Пермі і Пермському краї з терміном кредиту до 20 років. Також ви можете взяти іпотеку для покупки вторинного житла. Замість того, щоб протягом багатьох років накопичувати потрібну для купівлі житла суму, іпотечний кредит дозволяє вам менш ніж через 2 місяці заселитися у власну квартиру або будинок. Великою перевагою придбання іпотеки через наш банк є те, що людині не потрібно шукати забезпечення для кредиту, а значить знімається вантаж додаткових турбот.

  Як отримати молодіжний кредит - умови видачі молодіжні кредити - Будівництво, ІА Security

Умови іпотечного кредиту:

Обов’язкова форма страхування — майнове страхування. Особисте і титульне страхування — за бажанням позичальника. Страхування здійснюється в страховій компанії на суму кредиту (залишок заборгованості за кредитом).

Іпотека в Пермі. 9 кроків до отримання кредиту «Іпотечний»:

У разі прийняття позитивного рішення про видачу кредиту, Ви обираєте квартиру (протягом не більше 2-х місяців) і надаєте в Банк всі необхідні документи з обраної нерухомості, а також звіт професійних оцінювачів про її вартість і лист з страхової компанії про готовність провести комплексне іпотечне страхування.

Надавши всі документи, Ви отримуєте кредитні кошти і перераховуєте їх на рахунок продавця в Банку «Урал ФД». Грошові кошти в цей же день надходять на рахунок продавця квартири.

  МКБ банк: іпотечні програми

Вимоги до позичальників іпотечного кредиту:

наявність реєстрації постійного місця проживання на території розташування філій і додаткових офісів Банку, або тимчасової реєстрації в містах присутності Банку (у тому числі на відстані, не далі ніж 50 км від міста);

Необхідні документи для отримання іпотеки:

Як розрахувати витрати при користуванні кредитом:

Розрахунки повної вартості іпотечного кредиту, що включають в себе всі можливі витрати, а також відповіді на питання, що виникають при отриманні та користуванні кредитом, Ви зможете отримати в Додатковому офісі «На Сибірській» або «Олімпія» в Пермі, а також у Солікамську , Березниках, Губахі, Чайковському і Полазні, з понеділка по п’ятницю включно. Для розрахунків розміру можливих витрат, що виникають при отриманні та користуванні кредитом, Ви можете скористатися іпотечним калькулятором.

  ART-PACKING професійна упаковка та перевезення картин, культурних цінностей і творів мистецтва по Росії та за кордон.

Де можна оформити іпотеку:

(342) 240-10-40

Управляйте своїми можливостями

Особа, відповідальна за інформацію на сайті: Чиркова О.А. Наглядовий орган: Головне управління Центрального банку Російської Федерації по Пермському краю 614000, Перм, Леніна, 19. Телефон: (342) 218-76-03

Categories: Без рубрики

Comments are closed.