Банки України

Суть заходу — дати можливість потенційним клієнтам вирішити актуальні для них питання з придбанням нерухомості. Крім того, у жителів Обнинска, що відвідали відділення банку на вул. Маркса, 56 була можливість отриматиконсультації фахівців за іпотечними продуктами «Ощадбанку», нюансам угод з нерухомістю, а також підібрати квартиру або житловий будинок, правильно заповнити документи і подати заявку на оформлення кредиту.

Про те, що на нерухомості можна непогано заробити, не знає тільки дуже ледачий. Або людина, якого фінансове питання зовсім не турбує, що, по суті, велика рідкість. Зате багато заповзятливі розуми нашого покоління щиро мріють збагатитися. Або, як мінімум, заробити щось, що залишиться їх дітям. І в цьому сенсі пальма першості належить саме нерухомості.

Золота мрія багатьох і багатьох росіян: придбати нерухомість, хай і зі скрипом, але з кожним роком стає все більш реальною. Чимала частина заслуги в цьому процесі належить саме іпотечному кредитуванню. Однак, на жаль, бувають ситуації, коли отримати у банку необхідну суму грошей вкрай складно. Тобто, розраховуючи на певний розмір кредиту і слухаючи рекламних слоганів про безрозмірних позиках на придбання нерухомості під привабливу відсоткову ставку, люди стикаються з реаліями, в яких все не так казково. Але, як кажуть, безвихідних ситуацій не буває, а тому ми спробуємо розглянути кілька способів збільшити розмір іпотечної позики.

Що таке військова іпотека знають практично всі, кого хоч трохи це стосується. І все ж тема вельми цікава і в деякій мірі навіть кілька складна, тому розберемо її докладніше.

  Бізнес-план отримання кредиту, бізнес-план для кредитування

Десять пропозицій Комітету Асоціації російських банків по іпотеці. В якості визначальних чинників розвитку даної стратегії виділені рефінансування іпотеки і розвиток ринку іпотечних цінних паперів.

Досить поширеним явищем в останні роки є іпотечне кредитування. Ставлення до іпотечних позиках неоднозначне. Хтось вважає, що це самий легкий і зручний шлях придбати нерухомість, хтось до такого виду позик ставиться вкрай недовірливо. Єдиної думки бути не може, однак у всьому можна знайти свої плюси і мінуси.

Кожна людина, яка хоч раз у житті брав в банку кредит, знає, що одним з найбільш хвилюючих моментів у цьому процесі є перевірка позичальника на сумлінність і відповідність умовам банку. І, якщо кредит береться не в перший раз, значну роль в рішенні про його видачу відіграє саме кредитна історія позичальника. Тому, перш ніж подавати заявку, особливо на отримання іпотечного кредиту, абсолютно не зайвим буде згадати чистоту своїх попередніх взаємовідносин з банками.

13% від мільйонної суми — це чималенькі гроші. Такий простий арифметикою керуються наші численні співвітчизники, оформляючи майновий податкові відрахування після придбання житлової нерухомості. І, якщо при класичній купівлю нерухомості ніяких труднощів дана процедура не представляє, то при залученні іпотечного кредиту в ній з’являються деякі особливості.

Роздрібний гігант оголосив про запуск нової іпотечної програми «В десятку!», в рамках якої громадянам пропонується на вигідних умовах отримати кредит на житло в новобудові. Одна умова — будинок повинен бути побудований компанією, яка є позичальником цього банку. Експерти вважають, що таким чином Сбербанк прагне підтримати своїх клієнтів-забудовників. Але чи буде на неї попит з боку росіян, однозначно сказати важко.

  АКЦІЯ реквізити :: А :: ЕНЦИКЛОПЕДІЯ ТРЕЙДЕРА :: ФОРЕКС: статті, програми, вибрати ДЦ, стратегії, прогнози

Кожен кредитний продукт володіє рядом характеристик. Це якраз саме ті показники, за якими майбутній клієнт банку і вибирає найбільш прийнятний для себе займ. І іпотечні кредити тут не виняток.

Серед всіх банківських продуктів іпотечний кредит займає особливе місце. Жоден банк не дасть в кредит повної суми вартості об’єкта, що купується нерухомості. Сума, яку банк готовий надати позичальнику розраховується виходячи з розмірів його підтвердженого доходу.

C 1 січня 2009 іпотечні позичальники можуть направляти кошти державної підтримки на погашення іпотечного кредиту чи позики, незалежно від терміну, який минув з дня народження або усиновлення другої, третьої дитини або наступних дітей.

Керівництво країни послідовно втілює в життя плани з розвитку іпотеки в Росії. Саме на це спрямовано відразу три закони, прийнятих на початку 2010 р. Ще один документ стосується підтримки малоповерхового будівництва.

В уряді вже поставили цільовий орієнтир за ставкою на 2010 рік на первинному ринку — 11% річних. Для цього банкам буде виділено 250 млрд. рублів на підтримку іпотечних програм для недорогого житла на первинному ринку.

Під час прямої лінії з росіянами Володимир Путін заявив про те, що на зниження іпотечних ставок до 10-11% буде направлено 250 млрд рублів. Експерти вважають, що в рішенні «житлового питання» прем’єр діє у правильному напрямку, але додають, що для доступності іпотеки уряду потрібно ще вирішити проблему міцніючого рубля і високого початкового внеску на квартиру, а також не допустити надування нових бульбашок на ринку нерухомості. < / p>

  Хто несе зобов'язання по іпотеці при розлученні? - Іпотека в Росії: ринок, розвиток, страхування

Нещодавно відзначали десятиріччя федерального закону «Про іпотеку» могло залишити після себе відчуття, що в країні до липня 1998 ніколи не існувало кредитування під заставу нерухомості. Насправді ж протягом століть іпотека залишалася головним, а часом і єдиним способом отримання кредитів і позичок. Всі інші способи або не працювали, або обставлялися такою кількістю умов, що позичальник просто відмовлявся від вкрай необхідних йому грошей.

Середня тривалість шлюбу серед людей до 30 років у нас становить чотири роки. Розлучаються більше 50% молодих сімей. Середній іпотечний кредит береться на 15 років. Активної іпотеці в нашій країні — від сили чотири роки. Закономірно, що саме зараз спостерігається сплеск інтересу до відповіді на питання: як позбутися від зобов’язань по іпотеці, якщо сім’ї вже немає?

Ціна квадратного метра, хоч і повільно, але продовжує зростати, а власна окрема квартира залишається мрією для багатьох. Але кроком до своєї житлоплощі може стати кімната. Кімнати купують, коли не вистачає грошей на окрему квартиру, коли потрібно «зачепитися» і зареєструватися, при роз’їздах і розділах майна.

Categories: Без рубрики

Comments are closed.