Банки України

Іпотека в Україні

Новини (стрічка)

Корисна інформація

Реклама

Огляди ринків та маркетингові дослідження

Розсилка

Партнери

Якщо раніше розмови про реструктуризацію часто не заходили далі слів і банки не пропонували якихось реально діючих схем, то тепер вони у фінустанов вже з’явилися. Це пояснюється не тільки і можливо не стільки неповороткістю, скільки складністю самого процесу. «Що стосується кредитів, то ще в листопаді минулого року нами було прийнято рішення по їх реструктуризації. Це трудомісткий процес, який триває до сьогоднішнього дня », — говорить голова правління АКБ» Укрсоцбанк «Борис Тимонькін.

У той же час він визнає, що так чи інакше, навіть тих заходів, які банк запропонував клієнтам-фізособам — як то канікули до 18 місяців по сплаті тіла кредиту, — недостатньо. «Тому і зараз фахівці Укрсоцбанку розробляють нові схеми виходу, — розповідає банкір. — Наше завдання — реалізувати повернення в ту гривневу суму, яку клієнт платив до кризи. Думаю, нам це вдасться. Наше головне завдання — реструктурувати кредитний портфель. Ми закінчуємо роботу над способом тимчасового зниження відсотків. Але це буде не подарунок, а схема роботи з капіталізацією відсотків і виплатою їх за межами діючого договірного терміну ».

  ІК Elliott Capital почала публікувати індикативні котирування українських облігацій на сайті Cbonds

Разом з тим, деякі банки вже встигли розробити і запропонувати більший спектр працюючих програм. Приміром, в ОТП Банку готові піти на зміну умов повернення кредиту, відповідно до якого позичальнику тимчасово надаються пільгові умови погашення кредиту, наприклад, зменшення розміру щомісячного платежу, тимчасова відстрочка погашення основної суми кредиту та / або відсотків, зміна графіка погашення, зміни строку кредиту.

Крім стандартних вищевказаних схем, банк пропонує позичальникам додатковий варіант, за яким їм надається можливість відстрочити виплату відсотків за кредитом з використанням адаптаційного графіку платежів. Цей графік передбачає значне зниження щомісячної суми платежу з подальшим поступовим їх збільшенням. При цьому рішення про реструктуризацію приймається банком на протязі 2-3 днів, а її максимальний термін може досягати півтора років.

  Банки та споживчі кредити

Однією з новинок, малознайомою багатьом клієнтам, є зміна позичальника по кредиту або іншими словами переведення боргу на іншу особу. Крім ОТП Банку таку послугу надає, наприклад, АКІБ «УкрСиббанк». «Переклад боргу», — так називається послуга, яку банк пропонує позичальникам, які несуть підвищене навантаження по виплаті свого кредиту. У даному випадку будь-яка зацікавлена ??особа може придбати у позичальника заставу з переоформленням кредиту на себе. Таким чином, можна передати свій борг третій особі і зняти зобов’язання перед банком.

«На жаль, ніхто не застрахований від змін в економічному середовищі. І сьогодні для деяких позичальників кредит став просто непідйомним. «УкрСиббанк» пропонує різні варіанти реструктуризації, у тому числі і можливість переоформити кредит на людину зацікавленого в покупці закладеного автомобіля або нерухомості. Це допоможе позичальнику і питання з позикою вирішити, і збереже хорошу кредитну історію », — зазначив голова правління АКІБ« УкрСиббанк »Сергій Наумов. У банку переконані, що дана послуга зручна і для позичальника і для покупця. Позичальник більше не обслуговуватиме свій кредит і не зіпсує свою кредитну історію, а покупець зможе на відмінних умовах купити в кредит довгождану квартиру або машину у нашого позичальника.

  Колективне страхування, Банки.ру

Ще у розділі:
Залиште свій коментар:

Останні коментарі:
Categories: Без рубрики

Comments are closed.