Банки України

Іпотека: як вигідно погасити кредит?

Отже, ви зуміли вибрати найбільш підходящий банк для вашої нової квартири, пройшли по всіх необхідних інстанціях, простоюючи в чергах, і все-таки отримали кредит підіпотеку. Тепер вам належить нелегка ноша погашення кредиту. З якими проблемами і труднощами можна зіткнутися на цьому етапі?

перше, кредит на іпотеку можна погашати і рівними частками, виплачуючи однакові суми на всьому протязі терміну, так і скорочуються в міру виплати кредиту (диференційований кредит). При виборі такого кредиту виплати по кредиту починаються з великої суми, що поступово зменшується з часом. Варто відзначити, що якщо ви здатні виплачувати щомісяця таку ж суму, як і в перший місяць, то краще вносити саме цю суму, не дивлячись на те, що за договором ви повинні платити меншу. Адже це не тільки дозволить вам швидше розрахуватися з кредитом, але і дозволить істотно заощадити, оскільки сума основного боргу буде погашатися в такому випадку поряд з відсотками по кредиту. Однак такі виплати можливі лише за умови наявності подібної домовленості з банком.

  Як вибрати оптимальний іпотечний кредит, Український бізнес ресурс

Не буде зайвим сказати що, як правило, банки не вітають достроковий спосіб погашення кредиту, оскільки втрачають частину прибутку. Однак тенденції останніх років свідчу, що росіяни в більшості випадків достроково погашають подібні кредити.

Стандартної практикою при отриманні кредиту останнім часом стала видача графіка погашення кредиту на руки. Хоча різні банки по-різному дивляться на терміни погашення кредиту, жодна фінансова установа не буде закривати очі на систематичні порушення.

І за такі порушення в банках передбачено штрафи. Так що описані у графіку погашення виплати не варто затримувати. Пам’ятайте, що банкомати багатьох фінансових установ працюють тільки по буднях і то не 24 години. Тому, якщо є така можливість, домовтеся з вашим роботодавцем про безготівковій оплаті відсотків за кредитом з вирахуванням суми з вашої зарплати. Це заощадить вам час і нерви при оплаті кредиту.

  Рейтинг банків - Відкрите акціонерне товариство Комерційний банк "Петрокоммерц"

Важливим фактом, який не варто випускати з уваги і так звані податкові відрахування. Справа в тому, що та частина вашого доходу, яка йде на придбання нового житла може не обкладатися прибутковим податком. Варто відзначити, що подібна економія грошей може виявитися досить не маленькою і допомогти вам у виплаті іпотечного кредиту. Припустимо, ваш річний дохід 240 000, в той час як на виплати по кредиту ви щорічно витрачаєте 100 000. У такому випадку податок буде стягуватися тільки з 240 000 — 100 000 = 140 000 рублей. Ваша економія складе 140 000 x 0.13 (відсоток прибуткового податку) = 18 200 рублів. Сума досить значна, до того ж ви можете використовувати її для виплати відсотків по кредиту. Варто відзначити, що якщо виплачені податки менше суми податкового відрахування, відрахування буде виплачений вам на наступний рік. Що стосується процедури отримання права на відрахування, то вам необхідно надати документи, що підтверджують це право, до органів податкової інспекції.

  Кредит на довірі в Челябінську - фінансова група Лайф

Для погашення іпотечного кредиту можна скористатися материнським капіталом. Жінки, які всиновили або родівшіе2-го і більше дитини, мають право на 300 000 рублей. Варто відзначити, що відповідно до закону ця сума збільшується на величину інфляції, а скористатися їй можна буде лише при досягненні дитиною 3-х річного віку.

Categories: Без рубрики

Comments are closed.