Банки України

Іпотека дійсно дуже вигідна якщо правильно до неї подойті.Ведь багато хто з нас хочуть взяти велику суму грошей не маючи матеріального обеспеченія.А іпотека береться під заставу придбаного жілья.Следовательно заставоювиступає та квартира яку Ви і покупаете.А от як зробити так , що б залишитися ще і в плюсі ??я Вам розповім.

Як особисто я заробив на іпотеке.Расскажу мою історію.Пять років тому я одружився і як 80% всіх молодожон зіткнувся з проблемою жілья.Первие роки діватися звичайно було нікуди і ми стали знімати квартіру.Но зустрівся на моєму шляху дуже вчасно один розумна людина, який і підказав як не вигідно знімати житло і як зробити так, що б була своя дах над головою, а не чужая.Тем більш трапилося це так вовремя.Хозяйка яка здавала нам квартиру повідомила, що до неї приїжджає сестра і вибачте але їй ніде жити, а Ви пошукайте собі інше жілье.А за 2 роки ми вже обжили свій куточок і так не хотілося уезжать.І почалося ходіння по квартірам.Ріелтори як собаки атакували дзвінками, господарі квартир все нахабнішали і наглелі.В загальному звернулися ми місцеву адміністрацію і виділили нам за програмою молода сім’я грошиків, але що ж робити з такою смішною сумою???!

Працівник порадив звернутися до сім’ї, яка вже вирішила свою проблему з житлом і дав телефончік.В загальному ті пояснили як потрібно действовать.Заполніл я заявку в інтернеті на іпотеку.Мне подзвонили і запросили до контори по збірці рекомендацій.Умелий хлопчина зібрав усі документи на іпотеку і «назбирав» сама не достающіе.Сам пробив всі банки заздалегідь і знайшов саме вигідне предложеніе.Ми прийшли в банк і початковим внеском на іпотеку був саме той внесок який виділив государство.Нам схвалили іпотеку на 25 років і платіж у місяць відмінно підійшов.

  Як розірвати договір поруки :: Юриспруденція ::: як просто зробити все

Ви напевно запитаєте, а де ж вигода-25 років віддавати з місяця в месяц.А ось, що і як вийшла розповідаю дальше.Получів з дружиною своє житло ми так само заплакали і не думали в той момент зовсім про переплате.Ведь платіж був такий же як я платив би за орендовану квартиру і якби та ж її позбувся то було б те ж саме, що мене вигнала господиня коли до неї приїхала чергова сестра.Кстаті сестра до неї так і не приїхала, а просто коли я зробив там ремонт їй дуже сподобалася квартирка з новим ремонтом.Теперь живе там вона.

  Взяти інтернет кредит бістро.-Азбука Комерсанта

Загалом платив я справно 2 роки за іпотеку термін у срок.І тут мені запропонували роботу в іншому місті більш вигідну і високооплачіваемую.Ну що ж робити те, як бить.Ведь іпотека.Но ось як вчинили ми.Ми переїхали в інше місто і стали здавати свою квартиру в наем.Тот платіж який нам давали за квартиру йшов на іпотеку, а переїхавши в інше місто я отримав квартиру від фірми.Пока на них працюєш вони за неї платят.Так ось як вийшло-через 2 роки у мене закривається іпотека повністю і у нас буде СВОЯ ОСОБИСТА КВАРТИРА!! Урааааааааааааа!!!

Я той же заробив на іпотеке.Но я проживаю в Київі і тут іпотеку простіше віддати за рахунок нормальних зарплат.Я вже придбав 2 квартири за допомогою іпотекі.Кстаті піднявся я на тому, що перездати квартіри.Беру квартиру в найм і перездати її але на короткі срокі.Ето вигідніше для клієнта ніж зупинитися в готелі на 2-3 дні і мені копеечка.А ось іпотека реальна вещь.Ето відмінний вихід в наш час придбати нерухомість.

  Як вибрати банківський депозит

УВАГА: Адміністрація сайту не несе будь-якої відповідальності за дії третіх осіб, або розміщений ними матеріал. З питань стосуються видалення правдоподібного або брехливого матеріалу звертайтеся до авторів матеріалу. Матеріали видаляються тільки на особисте прохання автора матеріалу, прислання адміністратору порталу кредитів «chastniy-zaim.ru» шляхом передачі особистого повідомлення. Так само будь-який користувач може звернеться з претензією, через форму зворотного зв’язку, про яке або розміщеному матеріалі або особисто на пошту адміністратора.

Categories: Без рубрики

Comments are closed.