Банки України

Іпотеку для покупки нерухомості за кордоном краще брати там же

Останній час росіяни все частіше звертають свою увагу на зарубіжну нерухомість. І неспроста: ціни на житло на півдні Європи у зв’язку з вибухнулакризою мають тенденцію до падіння. А це означає, що будиночок на березі Середземного моря небудь в Іспанії або Італії — не така вже нездійсненна мрія.

Якщо ви не мільйонер, то без банківського кредиту в такому випадку не обійтися. Причому, як кажуть фахівці, іпотеку вигідніше брати саме за кордоном, а не в Росії, оскільки ставки за кредитами там значно нижче, повідомляє фінансовий журнал FNJ.ru. Європейські банки можуть запропонувати нерезиденту іпотеку під 3-7% річних, тоді як у Росії ці ставки становлять 10-15% річних у рублях. В Іспанії, якщо ви внесете половину вартості нерухомості, вам видадуть кредит на решту суми під 3-4% річних. В Італії вам можуть оформити іпотеку на 15-20 років під ті ж 4%. Німці видадуть кредит під 5,5% річних, якщо ви зробите початковий внесок у розмірі 40% від вартості нерухомості.

  Фінансування інвестиційних проектів, «Фінанси та Кредит» - розробка, складання бізнес-плану, іноземні, прямі, приватні інвестиції в бізнес, інвестиційний проект

Найбільшою популярністю серед росіян користується нерухомість в Болгарії, Латвії та Чорногорії. Це й не дивно, адже багато хто, напевно, хотіли б мати свій будиночок біля моря. Раніше наші співвітчизники купували дачі в селі, тепер виходять на міжнародний рівень, щоб на літо приїжджати з сім’єю відпочити на морі у власному будинку. Крім того, купуються квартири — різного класу комфортності і площі, вілли та земельні ділянки.

  Ruburo - кредитний іпотечний брокер> Навчальні курси від RUBURO - кредитного брокера за спеціальністю кредитний і фінансовий консультант в області банківських кредитів

Треба відзначити, що в більшості країн до подаються документів відносяться дуже серйозно і перевіряють їх дуже ретельно. Чи треба говорити, що складені вони повинні бути бездоганно, а, крім того, грамотно переведені на мову країни, де ви маєте намір брати кредит. Тому вкрай важливо звернутися до професійних перекладачів, наприклад в компанію astra-tr.ru. Навіть якщо ви знаєте мову кредитуючої країни, маючи справу з юридичними термінами, дуже легко помилитися.

Крім того, в кожній країні є свої нюанси при отриманні кредиту, вимоги до позичальника-нерезиденту. Отже, перш ніж складати та подавати документи, потрібно детально все дізнатися.

З іншого боку, враховуючи той факт, що кредити найчастіше видають під заставу того ж майна, що купується і з чималим початковим внеском, то, швидше за все, питання буде вирішено на вашу користь.

  Акції банків - Кредити - сторінка 1 з 5

Законодавство більшості країн дозволяє здавати куплене в кредит житло в оренду. Таким чином, ви зможете повернути частину витрат. Особливо, це актуально для будинків, які стоять в курортній і туристичній зоні.

Categories: Без рубрики

Comments are closed.