Банки України

Комфортність картки

Кредитні картки

Дебетові картки

Карти Газпромбанку

Газпромбанк пропонує оформити дебетові та кредитні картки двох провідних світових платіжнихсистем: Visa та MasterCard, а також російської платіжної системи Union Card. Крім того, для зручності пенсіонерів, які отримують пенсії в НПФ «Газфонд», була розроблена спеціальна спільна пенсійна карта Газпромбанку і НПФ «Газфонд».

Для того щоб убезпечити власників пластикових карт, на карти Газпромбанку встановлені спеціальні ліміти за операціями одержання готівкових коштів у банкоматах і пунктах внесення готівки:

Газпромбанк пропонує держателям «зарплатних» карток Газпромбанку міжнародні кредитні карти Газпромбанку. За Вашим вибором може бути випущена банківська карта з розстрочкою платежу та пільговим періодом кредитування до 62 днів (процентна ставка: 0% — для пільгового періоду кредитування, 20% — при невиконанні умови пільгового кредитування 2) або карта з розстрочкою платежу (процентна ставка — 18 %). Кредит надається в рублях. Сума кредитного ліміту (розраховується індивідуально) — до двох середньомісячних заробітних плат, але не більше 500 000 руб. Комісія за випуск основної картки не стягується.

«Газпромбанк» (Відкрите акціонерне товариство) спільно з ВАТ «Газпром нафта» пропонують Вам оформити * міжнародну розрахункову банківську карту MasterCard «Газпромбанк — Газпромнафта» (далі — картка «Газпромбанк — Газпромнафта»), розроблену для автолюбителів. Ви також можете відкрити кредитну карту (банківська карта ГПБ (ВАТ) з дозволеним овердрафтом) «Газпромбанк — Газпромнафта».

З використанням картки «Газпромбанк — Експрес Кард» Ви можете здійснювати як стандартні банківські операції, такі як безготівкова оплата товарів і послуг, отримання готівкових коштів у банкоматах та відділеннях будь-яких банків, оплата послуг торгово-сервісних підприємств через банкомати / пристрої банківського самообслуговування Банку або через систему «Телекард», так і оплату проїзду в Московському метрополітені.

  КРЕДИТ НА АВТО: СПОСОБИ ПОГАШЕННЯ

Карта MasterCard «Газпромбанк — Аерофлот» — це унікальна можливість користуватися міжнародною банківською картою платіжної системи MasterCard, оплачуючи товари і послуги і знімаючи кошти в будь-якій точці світу, і одночасно брати участь у програмі «Аерофлот Бонус» компанії Аерофлот. У рамках програми «Аерофлот Бонус» на спеціальний рахунок кожного учасника нараховуються бонусні милі, які Ви можете витратити будь-яким зручним способом, визначеним правилами даної програми. Компанія Аерофлот і її партнери надають на Ваш вибір різні привілеї і просто приємні подарунки. Але головне — Ваші милі можуть бути використані для оплати авіаквитків на рейси компанії Аерофлот і авіакомпаній, що входять в авіаційний альянс Sky Team, по всьому світу. Якщо Ви вже є власником картки MasterCard «Газпромбанк — Аерофлот» номер учасника програми «Аерофлот Бонус» зазначений на лицьовій стороні Вашої картки MasterCard «Газпромбанк — Аерофлот».

Карти «Газпромбанк — Трансаеро» володіє всіма можливостями міжнародної банківської карти — з нею Ви можете здійснювати покупки та отримувати готівку в будь-якій точці світу. А найголовніше — з цією карткою Ви стаєте учасником програми «Трансаеро Привілей», що реалізовується Трансаеро, в рамках якої зможете отримувати преміальні авіаквитки компанії Трансаеро! Отримати преміальні авіаквитки дуже просто: за користування послугами авіакомпанії Трансаеро учаснику програми «Трансаеро Привілей» нараховуються бонусні бали. Чим більше польотів — тим більше балів! Накопичивши певну кількість балів, Ви можете отримати преміальний авіаквиток авіакомпанії Трансаеро і відправитися в нове, захоплююче подорож.

  Магазин керамічної плитки, італійська підлогова і настінна керамічна плитка і керамограніт, продаж керамічного граніту і керамічної плитки оптом і в роздріб, облицювальна плитка

З картою «Газпромбанк — Уральські авіалінії» Ви в будь-якій точці світу зможете здійснювати покупки та отримувати готівкові кошти. А головне, ця карта відкриває Вам доступ до програми «Крила», яка реалізується авіакомпанією Уральські авіалінії, в рамках якої Ви зможете отримувати преміальні авіаквитки компанії Уральські авіалінії! Принцип дії програми «Крила» простий: користуйтеся послугами авіакомпанії Уральські Авіалінії і отримуйте за це бонусні рублі (БР). Чим більше Ви подорожуєте з Уральськими авіалініями, тим більше отримуєте бонусних рублів. Накопичивши певну кількість бонусних рублів, Ви просто обмінюєте їх на преміальний квиток Уральських авіаліній * — і ось нове захоплюючу подорож вже чекає на Вас!

За допомогою карт «Газпромбанк — ФК« Зеніт »MasterCard Ви зможете не тільки оплачувати товари та послуги, отримувати готівкові кошти у будь-якій точці світу, але й брати участь у наданні підтримки дитячому та юнацькому спорту в Львові. У рамках благодійної програми, учасником якої Ви можете стати, отримавши карту «Газпромбанк — ФК« Зеніт »MasterCard, Газпромбанк з власних коштів здійснює відрахування до благодійного фонду« Соціальна відповідальність », які надалі використовуються на потреби« Дитячо-юнацької спортивної школи футбольного клубу «Зеніт» в частині підготовки юних футболістів.

Обов’язкова авторизація при проведенні операції через банкомат або електронний термінал забезпечує 100-відсоткову безпеку Ваших грошових коштів навіть у випадку втрати картки.

Карти цієї категорії — це оптимальне поєднання вартості та спектру послуг, що надаються. Вони без обмежень приймаються в банкоматах, торговельних і сервісних точках по всьому світу, включаючи ті з них, які використовують імпринтери (механічні пристрої для прийому банківських карт).

  Чи дадуть кредит в Ощадбанку з такою зарплатою?, форум

Для відкриття карткового рахунку потрібна здійснити оплату вартості річного обслуговування і розмістити мінімальний початковий внесок (відповідно з тарифами Газпромбанку), який надалі може використовуватися. Рахунок відкривається для фізичних осіб в рублях, в доларах США і в євро.

Банківські картки Газпромбанку категорії Gold — ознака фінансової спроможності та престижу їх власника. У число сервісних послуг, що надаються Газпромбанком власникам карток категорії Gold, входять страховий поліс компанії «Согаз» на суму 100 000 дол США та карта міжнародної дисконтної системи Countdown, що дозволяє отримувати різноманітні знижки в торгово-сервісній мережі. *

Тримачі карти VISA Gold забезпечуються доступом до Глобальної службі допомоги, яка протягом 24 годин на добу готова дати безкоштовні юридичні консультації, прийняти заявки про загублені і вкрадених картах, а також забезпечити отримання готівкових коштів у разі втрати картки за кордоном або отримання тимчасової картки замість втраченої.

Пенсійна картка призначена для надання зручного сервісу учасникам НПФ «Газфонд» у всіх регіонах присутності Банку, включаючи одержання пенсійних виплат та відкриття спеціальних банківських вкладів — «Газфонд — Пенсійний».

Знаходять:

  • проценты газпромбанка в украине картка виза
Categories: Без рубрики

Comments are closed.