Банки України

Автокредити

Розрахувати кредит на авто, порівняти умови по автокредитуванню, з’ясувати, де краще взяти кредит на машину, і оформити онлайн-заявку в банк

Як потрібно міняти міжнародну фінансовусистему, яке місце в ній повинна зайняти група Societe Generale і з якими цілями вона прийшла в Росію, голова ради директорів і голова правління групи Фредерік Удеа розповів в інтерв’ю «Відомостям».

Кредитна програма почала діяти у всіх офісах і філії КБР Банку. З її допомогою клієнти зможуть придбати нові і вживані (не старше п’яти років, пробіг не більше 100 тис. км) автомобілі вітчизняного чи іноземного виробництва.

Універсальні банки шукають способи компенсувати втрати через експансію спеціалізованих гравців, активно створюваних автоконцернами. ЮніКредит Банк, змушений з цієї причини згорнути автокредитування в дилерській мережі групи Renault-Nissan, планує розширити співробітництво з корейською Hyundai.

Про автокредитах в Банківському словнику

Автокредити

«Автомобіль не розкіш, а засіб пересування», — стверджував Великий комбінатор. Тим навіть сьогодні далеко не кожен може самостійно зібрати достатньо коштів для купівлі авто. Товаришу Бендеру не довелося б довго розмірковувати, де взяти кошти, враховуючи велику кількість відомих йому порівняно чесних методів відбирання грошей. Для простих же смертних самий простий і швидкий спосіб обзавестися «залізним конем» — отримати автокредит . За допомогою банківського кредиту можна придбати новий або старий автомобіль в автосалоні або купити б / у машину в кредит у приватної особи. При купівлі транспортного засобу в автодилера банк, як правило, переводить кредитні кошти безпосередньо на рахунок продавця. У разі придбання автомобіля «з рук» позичальникові зазвичай видається кредит готівкою на авто. Пошук по кредитних продуктах на Банки.ру дозволяє підібрати автокредит на покупку не тільки легкових, але і комерційних автомобілів (наприклад, вантажного або пасажирського транспорту), мотоциклів та інших видів мототранспорту, а також водного транспорту.

  Що робити з іпотечним кредитом при розлученні »Нерухомість» Документи для життя »Бізнес-довідники» RB.ru

Деякі банки пропонують також пільгові автокредити для спеціальних категорій позичальників, наприклад для працівників бюджетної сфери. Сюди ж можна віднести і автокредит для пенсіонерів .

  Кредит на авто в банках і в автодилерів де вигідніше як взяти в Пскові студенту та пенсіонеру

Найбільш доступні сьогодні автокредити в Київі — у столиці зосереджено найбільшу кількість учасників ринку, а також представлений величезний вибір автосалонів та автодилерів, з якими співпрацюють банки. Однак і в регіонах ринок автокредитування розвивається досить активно: взяти кредит на машину можна як у місцевих точках присутності московських кредитних організацій, так і за програмами регіональних банків. Список банків, що пропонують споживчий кредит на авто, постійно зростає.

За допомогою кредитного калькулятора майбутній позичальник (він же — щасливий власник авто) може самостійно розрахувати розмір щомісячного платежу та переплати за обраними параметрами. На суму підсумкової переплати впливають не тільки відсотки з автокредитів, а й банківські комісії — одноразові і регулярні. Додаткові витрати позичальника можуть бути пов’язані також з оплатою послуг страхових компаній. Мова йде не тільки про обов’язкове страхування автоцивільної відповідальності (ОСАЦВ): у більшості випадків банки вимагають застрахувати автомобіль, що купується за ризиками КАСКО. За окремими програмами передбачено особисте страхування позичальника. Знаючи приблизну вартість автомобіля й розмір початкового внеску, користувач Банки.ру може порівняти умови отримання автокредитів і процентні ставки банків приблизно по тисячі актуальних пропозицій. Дізнатись про найбільших учасників ринку можна з рейтингу автокредитних банків, розміщеного в розділі сайту «Аналітика». А почитати відгуки клієнтів, які вже брали автомобіль в кредит , користувач може в «Народному рейтингу ».

  Швидкий кредит готівкою: реальна вартість

Categories: Без рубрики

Comments are closed.