Банки України

Раніше про них тільки читав, тепер ось до мене добралися. Причина-то ніяких: ВАТ «РТК» повинен 400 уплей. Це за міжміські. Десь вже півроку борг висить. Міжмісто практично не користуюся, стільника і скайп виручають.За зими дзенькнув і забув про це, а вони про борг і не нагадували жодного разу. Так висів і висів нічому не заважаючи. І раптом — дзвонять! Панночка жорстким голосом дізнається з ким це вона розмовляє і каже, що повинен я ихнему агенству тепер 650 уплей. На всі мої здивування і питання хто вони такі намагається ответно дізнатися у мене — буду платити чи ні. Відмовляюся. Я їх знати не знаю. І ось прийшов лист якому сиджу і дивуюся: ТОВ «Ліндорфф» настійно вимагає, щоб я їм заплатив грошей і відразу ж неодмінно повідомив їх про це! Інакше нарахують мені по судах набагато більше. Але самі вони зареєстровані в Київі на Внуковские 2, а перерахування вимагають на Ощадбанк у Київське відділення. З чого б?

тупе РАЗВАДІЛОВО, судові пристави якраз вимагають на підставі рішення суду — стягнути з такого-стільки-то. Сповіщень, прохань оплатити витрати до вас не спадало від РТК — не приходило, значить їм особливо і не треба було. Якщо Ліндорфф і є колектором (що навряд), ТО колектори знову ж спочатку письмово сповіщають з проханням сплатити, а потім дзвонити починають …

Раніше про них тільки читав, тепер ось до мене добралися. Причина-то ніяких: ВАТ «РТК» повинен 400 уплей. Це за міжміські. Десь вже півроку борг висить. Міжмісто практично не користуюся, стільника і скайп виручають. За зими дзенькнув і забув про це, а вони про борг і не нагадували жодного разу. Так висів і висів нічому не заважаючи. І раптом — дзвонять! Панночка жорстким голосом дізнається з ким це вона розмовляє і каже, що повинен я ихнему агенству тепер 650 уплей. На всі мої здивування і питання хто вони такі намагається ответно дізнатися у мене — буду платити чи ні. Відмовляюся. Я їх знати не знаю. І ось прийшов лист якому сиджу і дивуюся: ТОВ «Ліндорфф» настійно вимагає, щоб я їм заплатив грошей і відразу ж неодмінно повідомив їх про це! Інакше нарахують мені по судах набагато більше. Але самі вони зареєстровані в Київі на Внуковские 2, а перерахування вимагають на Ощадбанк у Київське відділення. З чого б?

  Кредит готівкою. Онлайн заявка на споживчий кредит готівкою: де взяти краще, оформити гроші

Я б теж заплатив ВАТ «РТК» і забув. Якщо їм які пені ще за договором обслуговування покладені, то от нехай РТК і дзвонить тобі c цими претензіями … А Ліндорфа цього ти знати не знаєш, тим більше незрозуміло, якщо ти заплатиш їм, то анулюється чи твоя заборгованість перед РТК. А то потім, дивись, ще один Ліндорф до тебе нагряне … Так і будуть ходити …

Насчет суми — це перше, чого я здивувався. Все-тки це ж не держоргани, де, теоретично, важливе дотримання законів, незважаючи на суми, а приватне агенство, де сума прибутку найважливіше. І раптом такий накат …

Якщо стукає колектор, значить РТК вже продали ваш борг колектору Ліндорфф, тобто РТК ви вже нічого не повинні, а повинні колектору. Як правило колектори скуповують борги за дуже маленький відсоток від суми заборгованості, наприклад 10-20% суми ….

  GPS трекер автомобільний (система супутникового стеження з GPRS, SMS оповіщенням), купити - Автомобільні відеореєстратори, GPS навігатори, аксесуари - Інтернет-магазин Китайських телефонів, смартфонів, планшетів, електроніки з Китаю

Якщо стукає колектор, значить РТК вже продали ваш борг колектору Ліндорфф, тобто РТК ви вже нічого не повинні, а повинні колектору. Як правило колектори скуповують борги за дуже маленький відсоток від суми заборгованості, наприклад 10-20% суми ….

Дик адже за послуги зазвичай платить той, хто ними користується. А користуються послугами колекторів кредитори , яким повертають їх гроші, а не боржники. Боржника-то ці послуги нафіг не вперлися. І вже точно він їх не замовляв.

Зізнаюся, я не знавець цієї сфери. Але довільне збільшення суми боргу в результаті деякого змови кредитора і колектора без жодного участі боржника у цьому процесі виглядає нелогічно і вміру законно. Втім, у нашому законодавстві ще й не таке буває …

Звичайна схема — кредитор розуміє що борг або безнадійний до стягнення або за каіем — то причин трудновзисківаем і продає (поступається) цей борг колекторам. А ті вже накручують на суму боргу відсотки за ст. 395 ЦК і починають методично дзвонити — діяти на нерви.

Вважаю, на місці кредитора є великий сенс повідомити боржника про свої наміри перепродати борг третім особам, бо є велика ймовірність того, що боржник іспугаеццо і погасить повністю задолжностьи … У даному випадку цього зроблено не було, як собсно і спроб самостійно повернути борг … Дивно як то, чи неправда?

  Акція «Кредитна картка в подарунок!»

Звичайна схема — кредитор розуміє що борг або безнадійний до стягнення або за каіем — то причин трудновзисківаем і продає (поступається) цей борг колекторам. А ті вже накручують на суму боргу відсотки за ст. 395 ЦК і починають методично дзвонити — діяти на нерви.

Так, але хто їм заважає тоді оцінити свої послуги в три кінця від суми боргу? І чому кредитор, розуміючи що борг безнадійний, продає його колекторам за номіналом? Ринкові закони тут що, не діють? За ідеєю, повинен дешевше продавати.

Ну з сумою боргу нічого не змінилося. Вона як висіла, так і висить. Відсоток якщо і налічується, то якийсь взагалі копійчаний і непомітний. Зайшов у свій «Особистий кабінет» компанії, яка надає послуги зв’язку (Авангард ADSL), все як і було. Роздрукував квитанцію свого боргу РТК, вже сходив оплатив через ощадкасу.

Я так розумію, якщо вони мій борг продали, то, по-перше, повинні мабуть мене повідомити про це, чи ні? І, по-друге, я їм в цьому випадку вже нічого не винен. А то якось дивно виходить — і колектори мною цікавляться і борг як і раніше висить. Щось забагато боргів на мене одного.

Знаходять:

  • forum 4/4 club isuzu-trooper
  • Isuzu& Opel 4*4 Club
  • клуб исузу опель
Categories: Без рубрики

Comments are closed.