Банки України

Наша розсилка:

Рубрики:

Ви чули???

Коментарі

Кредит багатодітним сім’ям

Коли в родині з’являється дитина, матеріальні витрати істотно зростають, що вже говоритипро пари, у яких діточок декілька! Особливо актуальною є проблема житла , отримати яке від держави в нашій країні практично неможливо.

Хто може розраховувати на кредит багатодітним сім’ям

За законом сім’я вважається багатодітною, якщо у неї на утриманні перебувають троє і більше дітей, ще не досягли повноліття. При цьому малюки можуть бути не тільки своїми, але й взятими під опіку.

Пільги для таких сімей встановлюються органами влади конкретних суб’єктів федерації, тому орієнтуватися слід на ті закони, які приймаються в регіонах. У деяких з них багатодітним сім’ям надаються безвідсоткові позики на будівництво житла та купівлю матеріалів для нього.

  Кредит у валюті - як його взяти Кредити Твої гроші Пішли в мінус: Названі найбільш нерентабельні банки України RICARDO

Пільговий кредит багатодітним сім’ям, міф чи реальність?

Почати варто з того, що такого поняття, як безвідсотковий кредит багатодітним сім’ям просто не існує. Банки не є благодійними організаціями і вся їх діяльність присвячена вилучення прибутку, тому вузько соціальні проблеми їх мало хвилюють.

Більшість банків у видачі подібного відмовляють у принципі, мотивуючи тим, що в сім’ї занадто велике число утриманців, тому позичальник не є кредитоспроможним. Тому кредит на квартиру в ощадбанку у порівнянні з іншими установами хоча б реальний.

Як отримати кредит багатодітним сім’ям

У цій ситуації допомогти може материнський капітал, що видається на другого або ж будь-якого іншого дитини в тому випадку, якщо сім’я подібне право ще не використала. Отримати материнський капітал можна тільки одного разу.

  Кредитна карта - Усі банки Владивостока: кредити у Владивостоці, іпотечний кредит, допомогу.

Якщо мова йде про отримання грошових коштів на придбання житла, то материнський капітал можна направити на погашення іпотечного кредиту, сума якого в цьому випадку може бути більш високою.

В іншому схема отримання грошових коштів ні в чому не відрізняється від кредитування інших категорій громадян. Необхідно знайти банк, що надає кредит багатодітним сім’ям з найбільш вигідною процентною ставкою, зібрати необхідні документи і дочекатися розгляду заявки.

Залиште коментар

Популярне:

Знаходять:

  • кредит багатодітним сімям
  • кредит для багатодітної сімї
  • пільгове кредитування багатодітним сімям
  • кредит на житло багатодітним сім\ям
  • Кредит на будинок багатодитним симям
  • кредити багатодітним сім ям
  • Житло в кредит багатодитним симям в Украини
  • Де можна отримати кредит багатодітним сімям
  • Яку допомогу платять 1раз у рик багатодитним симям
  • ощадбанк надає безвідсотковий кредит багатодітній сімї
  Як не "обпектися» на автокредиті

Цікаво

Categories: Без рубрики

Comments are closed.