Банки України

Наша розсилка:

Рубрики:

Ви чули???

Коментарі

Кредит багатодітним сім’ям

Коли в родині з’являється дитина, матеріальні витрати істотно зростають, що вже говоритипро пари, у яких діточок декілька! Особливо актуальною є проблема житла , отримати яке від держави в нашій країні практично неможливо.

Хто може розраховувати на кредит багатодітним сім’ям

За законом сім’я вважається багатодітною, якщо у неї на утриманні перебувають троє і більше дітей, ще не досягли повноліття. При цьому малюки можуть бути не тільки своїми, але й взятими під опіку.

Пільги для таких сімей встановлюються органами влади конкретних суб’єктів федерації, тому орієнтуватися слід на ті закони, які приймаються в регіонах. У деяких з них багатодітним сім’ям надаються безвідсоткові позики на будівництво житла та купівлю матеріалів для нього.

  Як взяти кредит у банку на купівлю житла :: Нерухомість ::: як просто зробити все

Пільговий кредит багатодітним сім’ям, міф чи реальність?

Почати варто з того, що такого поняття, як безвідсотковий кредит багатодітним сім’ям просто не існує. Банки не є благодійними організаціями і вся їх діяльність присвячена вилучення прибутку, тому вузько соціальні проблеми їх мало хвилюють.

Більшість банків у видачі подібного відмовляють у принципі, мотивуючи тим, що в сім’ї занадто велике число утриманців, тому позичальник не є кредитоспроможним. Тому кредит на квартиру в ощадбанку у порівнянні з іншими установами хоча б реальний.

Як отримати кредит багатодітним сім’ям

У цій ситуації допомогти може материнський капітал, що видається на другого або ж будь-якого іншого дитини в тому випадку, якщо сім’я подібне право ще не використала. Отримати материнський капітал можна тільки одного разу.

  Кредит на відкриття бізнесу. Кредит на стартап,

Якщо мова йде про отримання грошових коштів на придбання житла, то материнський капітал можна направити на погашення іпотечного кредиту, сума якого в цьому випадку може бути більш високою.

В іншому схема отримання грошових коштів ні в чому не відрізняється від кредитування інших категорій громадян. Необхідно знайти банк, що надає кредит багатодітним сім’ям з найбільш вигідною процентною ставкою, зібрати необхідні документи і дочекатися розгляду заявки.

Залиште коментар

Популярне:

Знаходять:

  • кредит багатодітним сімям
  • кредит для багатодітної сімї
  • пільгове кредитування багатодітним сімям
  • кредит на житло багатодітним сім\ям
  • Кредит на будинок багатодитним симям
  • кредити багатодітним сім ям
  • Житло в кредит багатодитним симям в Украини
  • Де можна отримати кредит багатодітним сімям
  • Яку допомогу платять 1раз у рик багатодитним симям
  • ощадбанк надає безвідсотковий кредит багатодітній сімї
  Терміновий кредит під заставу нерухомості,

Цікаво

Categories: Без рубрики

Comments are closed.