Банки України

Кредит без паспорта

Відповідно до вимог податкового законодавства, кредитор зобов’язаний провести ідентифікацію потенційного позичальника, тобто встановити його особу, перевірити відповідність живої людининаданими паспортними даними і ідентифікаційному номеру. Ідентифікація є обов’язковою процедурою при видачі кредиту. При цьому позичальник надає оригінали та копії паспорта, довідки про видачу ідентифікаційного номера.

Що стосується копій, то кожна з представлених повинна бути завірена позичальником підписом такої змісту: «Копія вірна або відповідає оригіналу», із зазначенням прізвища, ініціалів та підписом позичальника, дати. Позичальник робить копію самої першої сторінки, другий з інформацією про видачу документа та сторінки з інформацією про його сімейний стан.

Найпоширеніша проблема, з якою може зіткнутися позичальник, — це відсутність фотографії при виконанні 25 або 45 років. Таким чином, він намагається отримати кредит за паспортом, який є простроченим, заявляючи при цьому, що є громадянином. Він, безумовно, має на це право, але тільки після поновлення паспортних даних.

  Експрес кредит за годину, за паспортом, готівкою, без довідок, без поручителів, швидкий.

Багатьох у такій ситуації зацікавить питання, чи можна отримати кредит без паспорта у разі, якщо він тимчасово недійсний, наприклад, як при вищевказаної ситуації — не вклеєна фотографія після виконання 25 років.

Відповідь категоричний: кредит без паспорта не дадуть навіть «чорні лихварі». У зазначеному випадку слід терміново йти у відділ громадянства, реєстрації та імміграції фізичних осіб свого районного відділу внутрішніх справ, оплатити відповідний штраф за порушення встановлених законодавством строків вклейки фотографії та вблагати клерків прискорити дану процедуру. Зазвичай фото можуть вклеїти за два дні, під час яких можна збирати інші документи, необхідні для отримання кредиту без застави в банку.

Якщо паспорт недійсний, то заява на отримання кредиту без паспорта не підлягає розгляду, поки його дія не буде відновлено. Інакше, будь-яка перевірка звинуватить кредитного працівника в шахрайстві.

  Світ грошей - Банки та Кредити - Що робити, якщо ви не можете повернути кредит

Тому оригінальний документ завжди повинен бути у свого власника, кредитний інспектор повинен тільки його побачити. Забирати паспорт можуть тільки правоохоронні органи. Жоден банківський працівник не має права забирати паспорт на час. У разі його втрати слід негайно звернутися до міліції для подальшого розгляду. Так з’являється доказ того, що паспорт був втрачений до того, як кредитні шахраї оформили по ньому кредит. Тому, чим оперативніше зреагує людина, тим менше ризик оформлення незаконного кредиту.

Якщо є бажання дізнатися, чи взяв будь-хто кредит на загублений паспорт, то для цього існує два способи — пасивний і активний. Якщо хто і взяв кредит, то за відсутності платежів позичальникові про це обов’язково повідомлять. І відбувається це досить швидко. У цей час позичальнику слід написати заяву про втрату паспорта та отриманні нового. Крім цього він може перевірити свою кредитну історію, відіславши запит у відповідну організацію.

  Абсолют Банк Зменшує ставки за всіма програмами автокредитування

Головне меню

Фізичним особам

Юридичним особам

Додатково

Хто на сайті Зараз 29 гостей онлайн

Знаходять:

  • кредит без паспорта
  • чи можна взяти кредит на копію паспорта
  • чи можна взяти кредит без паспорта
  • Отримати кредит без паспорта
  • си можуть взяти кридит на копію паспорта з підписом
  • Как взять кредит без паспорта
  • чи можна взяти кредит з копією паспорта
  • кредит без паспорта в украине
  • чи можна взяти кредит на копії документів
  • Взять кредит без паспорта
Categories: Без рубрики

Comments are closed.