Банки України

Допомога в отриманні кредиту

з поганою кредитною історією

У вас погана кредитна історія але вам терміново потрібні гроші від 300.000до 3.000.000 руб. , без передоплати за допомогу в отриманні кредиту — Кредитний брокер ТОВ «Кредит всім «надасть вам допомогу, ви зможете отримати кредит з поганою кредитною історією, готівкою без поручителів і застави, якщо у вас є: офіційна робота в Київі або Московської області < / strong>, також бажано наявність постійної — тимчасової реєстрації у вище зазначених регіонах.

Допомога в отриманні кредиту з поганою кредитною історією або як отримати кредит боржникові.

Обов’язкові умови за послугою кредит боржникам без застави та поручителів, для кредитування при роботі з нами:

За всі надані послуги платите за фактом виконання, без передоплат , вартість послуги кредит боржникам розраховується індивідуально і залежить від вашої ситуації, оплачуєте за фактом отримання вами кредиту, за раніше обумовлений відсоток від основної суми.

  Інкасація, Кредити і депозити

Працюємо від 300.000 рублів і до 3.000.000 рублів (якщо в наявності є власність, в заставу не йде, цим самим показуєте свою платоспроможність, якщо немає власності, то сума кредитування становить до 1.500.000 рублів) на строк до 84 місяців (7 років), процентна ставка по кредиту 19-25% річних, залежить від скорингового балу (стаж роботи, освіта, наявність власності і т.д.).

Копія трудової книжки або трудового договору (всі сторінки), завірені роботодавцем, на кожній сторінці копії: друк компанії і від руки написано: число, місяць, рік, копія вірна, посаду котрий запевняє особи, підпис і розшифровка підпису (ПІБ), на останній сторінці додати: «працює по теперішній час»).

  Кредит для молодої сім'ї, Кредит будь-яку ціну

Довідка про доходи (за формою банку або 2-ПДФО за 2011-2013 рр.), (якщо будете підтверджувати дохід за формою банку, довідку надішлемо вам на пошту для заповнення та запевнення в бухгалтерії вашої компанії).

Копія наказу про призначення, якщо генеральний директор і головний бухгалтер одне і теж обличчя. Копія завірена наступним чином: друк компанії і від руки написано: число, місяць, рік, копія вірна, посаду котрий запевняє особи, підпис і розшифровка підпису (ПІБ).

Копія трудової книжки або трудовий договір, завірений роботодавцем (на кожній сторінці «копія вірна», число, місяць, рік, розшифровка підпису, на останній сторінці: «працює по теперішній час»).

Для отримання кредиту без застави та поручителів заповніть онлайн заявку на кредит.

Задайте ваші питання через контактну форму на сайті і ви обов’язково отримаєте на них відповідь.

  АТ "ІМЕКСБАНК": Новини

Допомога в отриманні кредиту

Технології успіху або як вийти з кризи

Все про те як отримати кредит

Знаходять:

  • кредит боржникам форум
  • потрібна допомога в отримані кредиту с поганою кредитною історією в києві і обл
  • потрібна допомога в отриманні кредиту з поганою історією в києві
Categories: Без рубрики

Comments are closed.