Банки України

Поради позичальнику

Кредит готівкою без довідок та поручителів: як не помилитися?

Експрес-кредити готівкою без довідок та поручителів з кожним роком стають все популярнішими. Дійсно, отриматитаку позику і просто і швидко, а надати кошти багато кредитори обіцяють всього під 20-30% річних. Однак реальна вартість позики часто виявляється набагато більше суми, зазначеної кредитором.

Борис Ротенштейн з підтверджує, що саме при оформленні «швидких» кредитів готівкою без довідок та поручителів позичальникам варто бути особливо уважними. Часто, радіючи можливості отримати потрібну суму коштів за мінімальний проміжок часу і за наявності одного-двох документів, позичальники не приділяють особливої ??уваги вивченню умов кредитного договору. І дарма.

Ще до подачі заяви на отримання експрес-кредиту готівкою без довідок та поручителів позичальнику варто ознайомитися з вмістом типового кредитної угоди. Крім того має сенс заздалегідь попросити банківського службовця надати приблизний графік платежів, а також дані про повну вартість кредиту та величиною підсумкової переплати. Відповідно до чинного законодавства надавати таку інформацію позичальникові кредитор зобов’язаний.

  Куди вкладати гроші для своєї майбутньої пенсії?

Кредит готівкою без довідок та поручителів: кредитний договір.

Отримавши на руки кредитний договір, не поспішайте його підписувати. Договір варто детально вивчити, особливу увагу приділяючи абзаців, надрукованим самим дрібним шрифтом. Всі незрозумілі позичальникові формулювання співробітник банку зобов’язаний роз’яснити.

Крім того, при оформленні експрес-кредиту готівкою без довідок та поручителів важливо з максимальною ретельністю перевірити правильність зазначених у договорі основних параметрів позики:

  Експрес кредит за паспортом по двох документах Кредит готівкою швидко без довідок

Заявку на отримання кредиту готівкою без довідок та поручителів слід заповнювати з граничною увагою. Будь-яка некоректна інформація може бути розцінена кредитором як спроба обману. Крім того, в деяких кредитних організаціях заявка на кредит служить одночасно і офертою (згодою) позичальника на його отримання. Таким чином, якщо банк заявку клієнта схвалив, то кредит оформляється автоматично, навіть якщо позичальник згодом передумав його оформляти.

Коли мова йде про оформлення експрес-кредиту готівкою без довідок та поручителів, часто реальна вартість кредиту істотно підвищується за рахунок додаткових комісій і зборів. Найчастіше інформація про наявність і величину банківських комісій міститься в кредитному договорі, проте так буває не завжди. Іноді договір посилається на тарифи банку, ознайомитися з якими можна в окремому документі на сайті кредитної організації або на спеціальному стенді. Це гірше, адже тарифи мають властивість змінюватися і найчастіше в більшу сторону.

  Як роздобути кімнату в кредит:

І однозначно не варто підписувати кредитний договір, який передбачає право кредитора змінювати параметри позики в односторонньому порядку. Навіть якщо в іншому банк пообіцяє надати кредит готівкою без довідок та поручителів на найвигідніших умовах.

Обговорення статті
Categories: Без рубрики

Comments are closed.