Банки України

Що робити, якщо треба взяти трохи — тисяч п’ять чи десять — але під розумні відсотки і на тривалий термін? Як завжди шукати по знайомим і родичам? Необов’язково! Візьміть наш «Міні-кредит»:

Цей кредит мирозробляли спеціально для працівників бюджетних підприємств, опитавши для цього 220 чоловік. Але це не означає, що для його отримання є якісь обмеження за місцем роботи. Ви можете працювати на будь-якому підприємстві Тюмені або Тюменського району. Ви можете навіть бути на пенсії — в будь-якому випадку ви можете отримати кредит на таких умовах:

1. Зайдіть в бюро фінансових рішень «Підемо!» В Тюмені, взявши з собою паспорт і будь другий документ, що засвідчує особу (водійські права, закордонний паспорт, пенсійне посвідчення, страхове свідоцтво або інший подібний документ). Для чоловіків не досягли 27 років, другий документ — це військовий квиток або приписне свідоцтво.

  Квартира в розстрочку або іпотека - що вибрати: ризики, можливості

2. Бюро «Підемо!» В Тюмені надасть Вам особистого фінансового консультанта, яка (усі наші консультанти — дівчата) відповість на всі Ваші питання і допоможе вибрати правильне фінансове рішення. Обговоріть з нею всі важливі подробиці кредиту, бесіда займе не більше години (це з запасом, зазвичай все проходить набагато швидше). Ніяких «погоджень» або очікування «відповіді з центрального офісу» не буде. Ваш консультант у вашій присутності прийме рішення про кредит.

  Кредитування капітальних вкладень

Зверніть увагу: в описі кредитів є базова ставка кредиту і ставка за наявності страховки. Це означає, що якщо Вам не більше 60 років, Ви можете знизити вартість вашого кредиту, приєднавшись до програми страхування. Зазвичай зниження ставки в загальному підсумку з лишком окупає страховку. Підключення до програми страхування коштує 1,8% від основної суми кредиту за один рік (або за весь термін кредиту, якщо Ви берете гроші менш ніж на рік). Страховка за перший рік оплачується в перший день одержання кредиту. Вона дозволяє убезпечити Вас і ваших близьких на випадок непередбачених обставин. Страхова компанія тоді поверне бюро весь основний борг за Вас. Детальніше про страхові випадки і програмою страхування Вам обов’язково розповість Ваш фінансовий консультант.

  Іпотечний калькулятор - іпотека в Краснодарі від 11,1% річних у рублях

Categories: Без рубрики

Comments are closed.