Банки України

Кредит на будівництво будинку: особливості і складності

Складно не погодитися з перевагами заміського будинку в порівнянні з міською квартирою. Особливо, якщо будинок зведений з урахуванням побажань майбутньогогосподаря. Індивідуальне будівництво — дороге заняття. У багатьох випадках буде потрібно кредит на будівництво будинку.

Знайти банк, який готовий видати кредит на будівництво будинку дуже складно, що пов’язано з великими ризиками. Якщо позичальник не виконає кредитних зобов’язань, відшкодувати втрати за рахунок продажу недобудованого об’єкта банку буде дуже складно. Навіть якщо фінансова установа і вирішиться кредитувати об’єкт будівництва, процентні платежі за таким кредитом будуть дещо вище, ніж при кредитуванні об’єкта, зданого в експлуатацію.

Ймовірність отримати кредит на будівництво будинку збільшується, якщо додатково надати банку поручительство третіх осіб або високоліквідну нерухомість у заставу. Надання додаткового забезпечення знадобиться не на весь термін кредитування, який може становити більше 20-30 років, а лише до того моменту, коли будівництво нового будинку буде завершено і даний об’єкт може бути оформлений в якості застави.

  Кредит на будинок в Єлабузі

Можна в якості застави оформити земельну ділянку, на якій планується зведення будинку. У цьому випадку важливо щоб ділянка належала до земель поселень і призначався для індивідуального житлового будівництва, а не мав статус дачного або садового товариства. Земельна ділянка не повинна мати обтяжень (оренда, рента, застава) або перебувати в природоохоронній зоні. У будь-якому випадку, сума кредиту на будівництво будинку не перевищуватиме вартості земельної ділянки. Однак, враховуючи той факт, що сама земля у передмістях мегаполісів дуже дорога, можна сподіватися, що коштів, отриманих в результаті її застави, буде достатньо на будівництво будинку.

Ще один надійний варіант взяти кредит на будівництво будинку — це співпраця з банком, обслуговуючим або кредитують забудовника, який зводить заміський комплекс. У цьому випадку банк вже вивчив проект, зацікавлений у тому, щоб будинки були добудовані і повністю продані, тому можна розраховувати навіть на пільгові відсотки по кредиту, бонуси і інші переваги.

  Кредит на будівництво будинку в Красноярську

Кредит на будівництво будинку належить до цільових видів кредитування. У зв’язку з цим він може видаватися не однієї разової сумою, а поступово, в міру виникнення необхідності фінансування того чи іншого обсягу робіт. Процентна ставка за кредитом до моменту завершення будівництво і після здачі будинку в експлуатацію теж, як правило, відрізняється.

Новини

Статті

Кредит під заставу земельної ділянки відноситься до іпотечного кредитування поряд з кредитами під заставу будівель житлового та виробничого призначення. Разом з тим працюють банки з таким виглядом застави не так охоче, як, скажімо, з міською нерухомістю. Цьому факту існує ряд пояснень.

Складно не погодитися з перевагами заміського будинку в порівнянні з міською квартирою. Особливо, якщо будинок зведений з урахуванням побажань майбутнього господаря. Індивідуальне будівництво — дороге заняття. У багатьох випадках буде потрібно кредит на будівництво будинку.

Минули ті часи, коли боржників силою або ціною життя мотивували розплатитися за рахунками. Сьогодні кредитори в різних країнах світу перейшли до більш гуманним і правовим способам повернення грошей.

  Кредит на будівництво будинку, Банки Єкатеринбурга

Застава є найважливішим інструментом, що гарантує повернення боргу. Банки вкрай трепетно ??підходять до цього предмета, тому висувають ряд жорстких вимог. Якщо позичальник не зможе виконати свої зобов’язання, то майно буде продано з молотка.

Багато людей охоче беруть кредити на власні потреби — купівлю квартир, машин, побутової техніки. Однак повернення кредитів відбувається не завжди так швидко, як їх отримання. Портал розповідає про те, як правильно повертати борги.

З нами співпрацюють

Споживчі кредити

Знаходять:

  • кредити на будівництво будинку
Categories: Без рубрики

Comments are closed.