Банки України

Занімаем.ру портал про банки і кредитах — Відповідаємо на ваші запитання про кредитування

Житло в кредит — як купити і не пошкодувати про це

Іпотека — це кредит на купівлю житла, що дається підзаставу майна, в ролі якого може виступати і купується житлова площа. Житловий кредит — це кредит, одержуваний для придбання житла і завіряється поручителями.

Купівля квартири в кредит пов’язана з деякими труднощами. Необхідно мати початковий внесок, що становить 15% від суми кредиту та поручителів, готових взяти за вас відповідальність з погашення зобов’язань перед банком. Оформлення кредиту на квартиру пов’язане з численними «паперовими» справами: надання банку довідок про доходи, заповнення численних анкет і паперів та їх подальше завірення у нотаріуса. Після проходження банківської комісії за кредитами, потрібно знайти підходяще житло, провести його оцінку і застрахувати. Всі ці процедури займають від декількох тижнів до місяців, і в результаті сильно вимотують позичальників. Але переваг у кредиту на житло більше, ніж недоліків.

  Кредит в день звернення в спб без довідок застави та поручителів Олександру кредитний калькулятор втб 2011

Переваги придбання житла в кредит

Купується в кредит житло відразу ставати власністю позичальника. А, отже, гроші, що йдуть на погашення кредиту, вкладаються в свій будинок. Якщо ж віддати перевагу покупку за готівку, то на накопичення потрібної суми піде кілька років, і при цьому доведеться сплачувати ще й знімну квартиру або жити з кимось з родичів. Крім цього, поки йде час, зростає інфляція в країні, та заощаджень може не вистачити, а по житловому кредиту виплачуються відсотки, величина яких фіксована або поступово зменшується. Іпотека надається на тривалий термін, а значить щомісячні платежі на погашення кредиту не надто великі і обтяжливі.

  Оцінка нерухомості все що потрібно знати, Вектор Успіху нерухомість грамотно

З іпотеки існують відсотки переплати, але їх можна покрити, якщо скористатися житловим податковим вирахуванням, величина якого становить 13% від вартості житла, але не перевищує 2 млн. рублів. Для цього кредит повинен бути оформлений і використаний за цільовим призначенням: якщо берете кредит на невідкладні потреби, а купуєте житло, вирахування не буде.

Обов’язкове страхування ризиків втрати права власності на квартиру, а також втрати позичальником працездатності, на оформлення якого були витрачені час і гроші, служить гарантією для банку і для вас.

При укладанні договору на іпотечне кредитування і надання всіх необхідних паперів можна скористатися послугами іпотечного брокера. Він підбере вам кращі іпотечні умови і зможе підібрати оптимальний для кредиту банк.

  Лізинг для ПОЧАТКІВЦІВ підприємців

Придбання житла в кредит може бути вигідніше, якщо скористатися спеціальними соціальними програмами, такими як «Доступне житло», «Житло молодій сім’ї». За такими проектами ставки по відсотку нижче і не потрібно початковий внесок.

Коментарі

Популярні матеріали

Занімаем.ру — ми знаємо про кредитування все! Ефективна допомога в отриманні кредиту. Корисні онлайн-сервіси, новини, поради позичальникам, актуальні пропозиції банків та інтерв’ю експертів.

Знаходять:

  • Кредит на купівлю житла
Categories: Без рубрики

Comments are closed.