Банки України

Кредит на ремонт квартири

Люди люблять все нове. Куди приємніше жити в квартирі з якісним ремонтом, ніж щодня спостерігати за обшарпаним дверима або за відклеїти шпалерами. При цьому гроші на ремонтжитла необов’язково довго збирати, їх можна зайняти у банку.

Задумали оновити меблі, вставити пластикові вікна, постелити ламінат, зробити натяжна стеля або просто провести косметичний ремонт квартири? На це знадобляться кошти, а часом і чималі. Якщо немає власних накопичень, то виходом з положення може стати банківський кредит.

Зайняти на ремонт квартири можна за допомогою двох видів кредитів: іпотечного та споживчого. Коли мова йде про значні суми коштів, необхідних для відновлення житла, оптимальним буде взяття іпотечного кредиту. Його розмір може починатися від 300 тис. рублів і обмежуватися 10 млн руб. На таку суму можна придбати майже будь-який об’єкт житлової нерухомості економ-класу. Проте трапляється, що на ремонт потрібно ніяк не менше кількох мільйонів рублів — банки допоможуть, але за умови застави майна і достатньої платоспроможності позичальника. Оформлення іпотечного кредиту займає тривалий час. Якщо клієнт банку не дотримає свої зобов’язання, то ризикує втратити закладену нерухомість.

  Кредити та платоспроможність підприємства

У більшості випадків росіяни обмежуються позиками куди менших суму, які обчислюються декількома сотнями тисяч рублів. На ці гроші без особливих проблем з будь-якої квартири можна зробити стильне і затишне житло для будь-якої сім’ї.

  Форми забезпечення повернення кредиту - BUSINESS Secret - інформаційний бізнес портал

У середньому банки можуть надати споживчий кредит на суму від 10 то 300 тис. руб. У такому випадку вони не спитають про мету позики. Для оформлення потрібні звичайні документи: заяву, паспорт, копія трудової книжки та довідка 2-ПДФО (чим більше сума кредиту, тим перелік паперів може бути ширше). Якщо рівня доходу позичальника буде недостатньо, то представник установи може запропонувати залучити созаемщика або поручителя по кредиту — у такому випадку ризики будуть розподілені між усіма учасниками угоди.

  Імперія Бізнесу. Франчайзинг, франшиза. Кредитування бізнесу

Отримавши гроші, ви спокійно можете здійснювати свою мрію. Головне — не забувайте вчасно повертати борг. Тільки в такому випадку ви зможете отримати задоволення від змін у своєму будинку.

Categories: Без рубрики

Comments are closed.