Банки України

Кредит на ремонт квартири в «Гарант-Інвест Банку» і «гарантії банків — Київ»

Напевно, кожному знайома ситуація, коли в квартирі або будинку потрібно зробити ремонт, але грошей на нього катастрофічно не вистачає.Для здійснення задуманого заходу, потрібно закупити матеріали та інструменти, найняти кваліфікованих робітників і проконтролювати хід робіт. При всьому цьому постійно збільшується кошторис витрат, що потребує вливання нових коштів. Зручним рішенням цієї проблеми стає кредит на ремонт квартири в «Гарант-Інвест Банку» і «гарантії банків — Київ», який може реалізуватися за двома напрямками залежно від уподобань клієнта.

Найпростішим шляхом дозволу сформованої ситуації є оформлення нецільового кредиту на споживчі потреби. Схема його отримання досить проста: збирається повний пакет документів на оформлення споживчого кредиту, проходить співбесіду зі співробітниками банків, заповнюється анкета-заявка. Протягом декількох днів банки розглядають заявку і виносять-яке рішення. У разі позитивної відповіді підписується кредитний договір. Гроші на ремонт квартири можуть видати готівкою, або перерахуванням грошових коштів на картковий рахунок.

  АТ "ІМЕКСБАНК": Новини

Тепер слід обумовити особливості та нюанси такого виду кредитування. «Гарант-Інвест Банк» і «Гарант Банк — Київ» видають грошові позички в розмірі 50 тисяч рублів і менш під поручительство. Якщо ж потрібно сума більше 750 тисяч рублів, то забезпеченням кредиту обов’язково має виступати ремонтується, або інше майно. Терміни таких кредитів, як правило, обмежуються 5-ма роками, процентні ж ставки можуть коливатися залежно від терміну кредитування і платоспроможності позичальника. Головним позитивним моментів при нецільовому кредиті є те, що позичальникові не потрібно звітувати перед фінансовою організацією про конкретний призначення грошових коштів. Завдяки цьому, сьогодні споживчі кредити є найбільш затребуваними в сфері російського кредитування.

  Через пару днів у РФ запрацює нова кредитна програма від Ford

Якщо ж потрібно оформити дуже великий кредит на капітальний ремонт будинку або багатокімнатної квартири, або на дорогий євроремонт, то оптимальним варіантом стане цільовий кредит на ремонт у «Гарант-Інвест Банку» і «гарантії банків — Київ». Даний вид позики входить у лінійку іпотечного кредитування, а значить, вимагає забезпечення у вигляді застави ремонтованого майна. Основна умова такого способу кредитування — те, що позичальник повинен значитися повноправним власником нерухомості, яку планує оновити за допомогою ремонту. Подібна схема відрізняється від нецільового споживчого кредиту в вигідну сторону більш низькими процентними ставками. Однак можуть з’явитися непередбачені витрати на оцінку заставної нерухомості, на страхування життя, на послуги нотаріуса з супроводу угоди, на комісійні банківські збори і так далі. А так як кредит вже вважається цільовим, позичальник повинен детально відзвітувати перед банком за витрачені кредитні кошти, тобто підтвердити свої витрати актами та рахунками про виконання робіт.

  Грошові перекази - ЗАТ "БТА Банк"

Виходячи з отриманої інформації, потенційний позичальник може визначитися, який кредит на ремонт квартири стане оптимальним варіантом у конкретному випадку, за яким позикою в цілому вийде менша переплата, і як довго доведеться розраховуватися з кредитором.

Задати питання

Новини компанії

Наші партнери

Знаходять:

  • кредит інвест банк
Categories: Без рубрики

Comments are closed.