Банки України

Кредит на відкриття бізнесу в Ощадбанку

Сбербанк називає кредитування малого та середнього бізнесу своїм основним напрямком. Особливий інтерес він став приділяти кредитами на відкриття бізнесу — така позикасьогодні може бути надана як вже працюючому підприємцю, так і починаючому бізнесменові.

Кредитування малого бізнесу російські банки сьогодні поступово починають приділяти все більшу увагу: при сприятливому збігу обставин отримати грошову позику на розвиток власної справи підприємцю зараз цілком реально.

Процедура отримання кредитних коштів на розвиток бізнесу все ще переускладнений: потрібні підтвердження та дозволу на створення підприємства, але зараз кредитування розвивається малого бізнесу стає все більш вигідним. Банки бачать, що підприємці — перспективний зростаючий ринок, і прагнуть інвестувати в нього. А державні кредитні організації, як, наприклад, Ощадбанк, ще й діють згідно з вказівками уряду і держави, які закликають підтримувати малий бізнес. Крім того, позиції Ощадбанку до пришестя Германа Грефа на пост глави банку були ослаблені завдяки виникненню маси конкурентів у регіонах, і зараз його політика спрямована також і на підтримку бізнесу — фактично, на відновлення позицій банку на ринку кредитів бізнесу.

Ощадбанк видає кошти на розвиток малого бізнесу досить охоче. Цей напрямок взагалі позначається як пріоритетне в роботі даної банківської структури. У зв’язку з цим створюються цілі центри підтримки малого бізнесу. Крім того, прискорений формат видачі кредиту — сервіс «Кредитна фабрика — був розроблений саме для підприємців-початківців.

У поточному році Ощадбанк пропонує початківцям представникам малого бізнесу кілька кредитних програм. У першу чергу тут можна згадати цілий ряд продуктів довгострокового кредитування, короткострокові позики, що видаються в основному для поповнення оборотного капіталу, а також кредитну програму під назвою «Бізнес-старт», розраховану в першу чергу на початківців підприємців, які планують відкриття бізнесу по франчайзингу. Можливо також отримання споживчого кредиту на розвиток власного бізнесу (наприклад, таким чином в Ощадбанку цілком реально взяти позику в розмірі до 10 мільйонів рублів під заставу житлової нерухомості), однак сьогодні молоді підприємці все частіше звертають увагу на цільові бізнес-кредити і спеціальні програми.

  може позичальник відмовитися від страховки? -

Сьогодні індивідуальні підприємці та малі підприємства можуть отримати від Ощадбанку «довгострокові» кредитні кошти на самі різні бізнес-цілі: для інвестування, на купівлю обладнання та транспорту, придбання комерційної нерухомості, приватизацію і т.д.

Одним з базових продуктів можна назвати кредит «Бізнес-Проект», який видається під заставу майна (у тому числі, що кредитується) або під поручительство власників бізнесу та фондів підтримки малого бізнесу. А от для підприємців, які бажають збільшити обороти бізнесу та модернізувати власне підприємство, непоганим рішенням може стати проект «Бізнес-Інвест», який дозволить не тільки розширити компанію, але і значно «підтягти» її поточні активи. Такий бізнес-кредит в Ощадбанку цілком реально отримати російської компанії або підприємству, що працює на ринку не менше півроку, річний прибуток яких не перевищує 400 мільйонів рублів. У ролі забезпечення по кредиту тут може виступати виробниче обладнання, транспорт, комерційна нерухомість, цінні папери і т.д. Також подібний вид позик може видаватися під поручительство власників бізнесу.

Ці програми спрямовані на поповнення оборотних коштів. Сюди, крім інших кредитних продуктів, входить овердрафт Ощадбанку, що надається в рублях і іноземній валюті на термін до 30 днів. Як приклад можна навести кредитний продукт «Бізнес-Оборот», що надає позичальникам кредитні кошти для поповнення основних оборотних коштів. Як і багато інших видів комерційних кредитів від Ощадбанку, «Бізнес-Оборот» видається підприємству під заставу, в ролі основних видів забезпечення тут виступають товарно-матеріальні цінності, а також устаткування, нерухомість і цінні папери. Крім цього, досить активно зараз видаються банківські позики на розвиток малого бізнесу із задіянням всіляких фондів підтримки підприємництва, які сьогодні діють практично у всіх російських регіонах.

  Американська мрія Toyota Camry 2011 випуску., Інструкції та статті з ремонту, будівництва, дизайну ландшафту та інтер'єру. Ремонт та огляди авто. Нерухомість

Для отримання одного з вищевказаних кредитів, позичальникові необхідно звернутися в Центр розвитку малого бізнесу або відділення Ощадбанку і домовитися з банківським співробітником про особисту зустріч. Претендентові на банківську позику, необхідну для комерційних цілей, доведеться докладно розповісти банку про свій бізнес, ході його розвитку та перспективи. Якщо бізнес-проект позичальника вже почав свою роботу, кредитний співробітник, швидше за все, захоче особисто відвідати підприємство чи організацію для оцінки реальних можливостей і прийняття рішення по кредитній заявці. Природно, для видачі такої позики позичальникові доведеться надати Ощадбанку економічне і технічне обгрунтування того, що він зможе повернути кредитні кошти в повному обсязі і в строк — іншими словами кажучи, для отримання кредиту знадобиться грамотний і переконливий бізнес-план.

Спеціально для тих, хто робить свої перші кроки у великому бізнесі, Ощадбанк розробив кредит «Бізнес-старт». У його рамках гроші видаються на відкриття власної справи за франчайзинговою програмою.

Видаються такі позики тільки починаючим підприємцям. Розмір позики може становити від 100 тисяч до 3-х мільйонів рублів: як вказується в повідомленнях Ощадбанку, на мінімально необхідне обладнання та послуги. Як свідчать очевидці, отримати подібний банківський кредит на відкриття власного кафе, салону краси або магазину цілком реально — головною вимогою буде угода з франчайзером, який надасть ліцензію свого підприємства.

  БІЗНЕС НА КУПІВЛІ КВАРТИРИ У КРЕДИТ

Видається кредит на строк до трьох з половиною років під 17,5% річних і більше. Важливо те, що отримати таку позичку в Ощадбанку можна під поручительство або необоротні активи. Однак, розраховуючи на подібного роду бізнес-кредит, початківець бізнесмен повинен бути готовий вкласти у відкриття власної справи не менше 30% від загальної вартості проекту франшизи.

У цілому напрямок спеціальних кредитів для підприємців-ще тільки відкрилося Сбербанку: перший справжній кредит для нових підприємців — це його кредит на франшизу. Решта послуг, як правило, вже вимагають від позичальника ліцензії на здійснення бізнес-діяльності. Але в найближчому майбутньому можна чекати появу і нових, більш комфортних і цікавих для позичальників програм.

Знаходять:

  • кредит під бізнес
  • кредит на відкриття власного бізнесу
  • кредит на бізнес
  • кредит для відкриття бізнесу
  • кредити пож бизнес украина
  • кредити на бізнес
  • кредит на розвиток бізнесу
  • кредити для малого бізнесу в україні
  • кредит на бізнес в україні
  • кредит на бізнес в ощад банку
Categories: Без рубрики

Comments are closed.